103TAXI
phone

Перевезення пацієнтів у Києві

Перевезення пацієнтів у Києві

При необхідності транспортувати людину з обмеженими можливостями важливим є дотримання правил та забезпечення безпеки. Існують спеціалізовані компанії, основним видом діяльності яких є перевезення пацієнтів, Київ та інші міста України активно користуються послугою та вже оцінили її переваги.

Основна вимога – це наявність медичного персоналу та спеціального транспорту. Перевезення лежачих хворих спеціалістами забезпечить максимальний комфорт та впевненість у безпеці.

Як вибрати компанію з транспортування

Знайти компанію, що надає цю послугу, можна в Інтернеті. Головне – вивчити, як здійснюється транспортування лежачих хворих та з обмеженими руховими можливостями. Усі дані мають бути у відкритому доступі на сайті. Завдання такої фірми – виконати замовлення професійно, своєчасно та якісно. Медичний супровід має бути в обов’язковому порядку.

Коли потрібна послуга транспортування хворих і чи можна зробити це самостійно? Перевезення спеціалізованим транспортом потрібне в тих випадках, коли людина не здатна сама дістатися пункту призначення, а користування стандартною машиною викликає дискомфорт або сильні болючі відчуття. Тому потрібна машина для перевезення хворих, і замовити послугу варто у таких випадках:

 • продовження лікування чи реабілітації в іншому місці;
 • доставка в аеропорт чи вокзал;
 • перевезення пацієнта із лікарні додому після виписки;
 • супровід під час обстеження інших медичних установах.

Замовити послугу можуть самі пацієнти, їхні родичі або лікар.

Своєчасне перевезення хворих людей важливе насамперед для людей, які проходять активне лікування, адже воно здатне врятувати людині життя. Здійснювати її самостійно небезпечно. По-перше, у звичайних автомобілях не передбачаються спеціальні місця для хворих. Поїздка може травмувати та завдати шкоди пацієнту. По-друге, перевезення лежачих хворих потребують постійного спостереження медиків зі знанням засад допомоги. Тому безпечніше замовити послугу, оцінивши професіоналізм персоналу та якість транспорту.

Як замовити послугу перевезення

Сьогодні дуже популярною є така послуга, як медичне перевезення хворих, Київ та інші міста мають кілька компаній, що надають спеціалізований транспорт. Зв’язатися зі спеціалістами потрібно, якщо потрібна доставка хворого у межах населеного пункту чи ближніх районах.
При оформленні заявки необхідно вказати такі дані:

 • персональні дані пацієнта;
 • вік;
 • діагноз та можливу симптоматику;
 • направлення на госпіталізацію, реабілітацію (коли здійснюється перевезення хворих на автомобіль до іншого медичного закладу);
 • наявність супроводжуючих;
 • адреси пунктів прийому здавання хворого.

Якщо потрібні додаткові послуги (наприклад, перенесення до квартири чи лікарні, проведення медичних процедур тощо), про це також варто повідомляти заздалегідь. Число персоналу, що виділяється, залежить від індивідуальної ситуації. Жодних додаткових речей брати із собою не потрібно (крім особистих). Каталки, фіксатори, подушки, пледи та ін. входить до комплектації машини. Якщо здійснюється перевезення людей з обмеженими можливостями, які користуються інвалідним візком, для неї виділяється спеціальне місце. Супроводжуючі розміщуються на зручних м’яких місцях та можуть перебувати в салоні незалежно від тривалості поїздки.

Від чого залежить вартість послуг? Перше, що впливає на ціну, – це довжина маршруту. У місті діє погодинна система оплати, за межами вона залежить від кілометражу. Користування всім комплектуючим у салоні безкоштовне: це стосується каталки, кондиціонера, посадкових місць. Також може бути додаткова плата за:

 • перенесення хворого;
 • простий транспорт;
 • додаткова участь санітарів.

Перевезення хворих на далеку відстань проводиться за домовленістю. Потрібно точно вказати населений пункт та адресу. Також діє послуга транспортування в одну чи обидві сторони. За потреби забрати пацієнта з лікарні, санаторію, з вокзалу додому замовляється одностороннє перевезення. Якщо потрібно супроводжувати людину на обстеження, а потім повернути, оплачується весь час користування машиною.

Переваги спеціалізованого транспорту для перевезення

Професійне перевезення хворих Києвом – це безпека та комфорт для пацієнтів, а також впевненість у якості для родичів. Головні плюси:

 • залучення медичного транспорту, обладнаного для надання допомоги;
 • супровід медиків;
 • наявність медичної ліцензії;
 • прийнятні ціни;
 • сучасне обладнання у реанімаційних автомобілях;
 • цілодобова робота без вихідних.

Самостійне перевезення лежачих хворих – це дуже небезпечна процедура. За такими пацієнтами потрібний постійний догляд, у тому числі в дорозі. Іноді здійснювати транспортування без спеціального медичного обладнання неможливо. Саме тому необхідне професійне перевезення хворих, ці послуги сьогодні дуже популярні. Компанії, що займаються супроводом пацієнтів, відповідають за оформлення необхідних документів та забезпечують безпеку та комфорт у дорозі.

Вам може бути цікаво
Перевезення хворих: турбота про людину, вибір та замовлення автомобіля
Перевезення хворих: турбота про людину, вибір та замовлення автомобіля
Важливі моменти під час підготовки до транспортування до лікарні
Важливі моменти під час підготовки до транспортування до лікарні