103TAXI
phone

Перевезення хворих Рівне/Київ та Київ/Рівне

Перевезення хворих Рівне/Київ та Київ/Рівне

Організація перевезення лежачих хворих з Рівного до Києва

Чим старша людина – тим більше захворювань у неї виявляється. На жаль, через деякі з них люди залишаються прикутими до ліжка. Це не означає, що йому не потрібно відвідувати лікувальні заклади чи пансіонати. Перевезення хворих на Рівне – не простий захід, організація якого лягає повністю на плечі родичів.

Державна швидка допомога транспортує пацієнтів до лікувальних закладів, коли життю людини загрожує небезпека. Перевезення хворих у Рівне, особливо лежачих та колясочників, здійснюється спеціальним транспортом.

У яких випадках перевозять маломобільних пацієнтів?

Медичне перевезення має здійснюватися безпечно. Важливо, щоб стан людини не погіршився. Якщо ж станеться напад – бригада зможе надати допомогу. Перевозити лежачих хворих та колясочників містом Рівне потрібно спеціальним автомобілем, оскільки громадський транспорт найчастіше не адаптований для них. Часто у приватних компаніях авто замовляють для:

  • Планової госпіталізації. Періодично пацієнти проходять обстеження, лягають до лікарні для виконання різних процедур. У такому разі найкращий варіант – медичне перевезення хворих містом.
  • Поїздки до хоспісу або пансіонату. Не завжди родичі здатні забезпечити гідний догляд у домашніх умовах, у них недостатньо знань та вмінь. Перевозити лежачих пацієнтів до хоспісів Рівного потрібно також спеціальним транспортом.
  • Переїзд до іншого лікувального закладу. Іноді родичі знаходять іншу лікарню та вирішують відправити пацієнта туди. Перевозити його можна тільки після дозволу лікаря.
  • Доставка додому. Іноді пацієнти виписуються з гіпсом чи лежачому стані. Тоді буде потрібна спеціалізована доставка маломобільних хворих з лікарні додому.

Усі переміщення здійснюють лише з дозволу лікарів. У деяких випадках може бути прийняте рішення про продовження лікування в іноземній клініці. Не всім можна летіти літаком через навантаження, у такому разі існує медичне перевезення хворих на далекі відстані автомобільним транспортом.

Як підготувати пацієнта до подорожі?

Якщо людина має загрозу життю – її перевозять державною швидкою допомогою, співробітники якої стабілізують її стан. В інших випадках цим займаються співробітники приватної компанії. Перед тим, як відбувається перевезення тяжкохворих пацієнтів із Рівного, медпрацівники перевіряють його основні показники. Якщо потрібно – стабілізують тиск та дають заспокійливий.

З людиною обов’язково потрібно розмовляти, особливо, якщо літньому родичу чекає перевезення до хоспісу чи пансіонату. Будь-яка зміна може призвести до стресу, тому потрібно максимально розповісти йому про нове місце, показати фото та відео.

Так як їжа може викликати блювання, годувати пацієнта потрібно щонайменше за дві години до виїзду. Якщо потрібно – надягніть памперс. Якщо медичне перевезення хворих займе багато часу, в дорогу можна взяти воду та їжу, яка не псується. Обов’язково потрібно підготувати документи, речі за сезоном. Якщо людина постійно приймає ліки – про них також не варто забувати.

Перевезення хворих із Рівного виконується від ліжка до ліжка, тому слід заздалегідь звільнити проходи для вільного пересування санітарів із ношами.

Послуги, що надаються співробітниками компанії-перевізника

Транспортування тяжкохворих – це не тільки транспорт з однієї точки в іншу. Водії планують оптимальний маршрут, щоб уникнути заторів. Також намагаються вибирати найкращі за якістю дороги, оскільки пацієнтам може зашкодити трясіння.

Транспортування лежачих хворих та колясочників у Рівному проводиться у супроводі бригади. Її склад підбирають залежно стану людини, іноді достатньо присутності санітарів. Якщо необхідно – під час поїздки за станом хворого стежитимуть медпрацівники. При цьому використовується спеціальна апаратура, якою обладнано автомобіль.

Перевезення лежачих хворих та колясочників із лікарні проводиться автомобілем з гарною підвіскою та кліматичною системою. Температура регулюється за бажанням клієнта, він не відчуває поштовху, оскільки лежак – також із амортизаторами. Комплектація змінюється залежно стану здоров’я клієнта.

Якщо вам потрібне перевезення інваліда-візочника або лежачого пацієнта – звертайтесь до компанії 103TAXI. Заявки швидко обробляються, враховуються всі деталі. Вартість розраховується індивідуально.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI має філії в інших містах, є такою й у Рівному, тому доставка забезпечується з будь-якої точки України. Хворому гарантуються комфортні умови, є необхідне обладнання, засоби переміщення лежачих та візочків, в салоні забезпечений оптимальний клімат-контроль.

Приймаються. 103TAXI забезпечує доставку пацієнтів із клініки додому, на обстеження, до хоспісу чи санаторію. Для цього слід оформити заявку, отримати дозвіл лікаря. Якщо потрібно почекати до закінчення процедури, це належить до списку додаткових послуг.

Так, у медичному таксі передбачені комфортні місця для родичів, потрібно лише попередити про кількість людей, щоб облаштувати подорож комфортно і для пацієнта, і для рідних. У салоні також знайдеться місце для інвалідного візка.

Пацієнта супроводжують досвідчені фахівці, в салоні є необхідне обладнання, ліки, бригада має досвід правильного транспортування лежачих і колясочників. При оформленні заявки необхідно показати дозвіл на поїздку від лікаря.

103TAXI має філії у багатьох містах України, тому оформити перевезення пацієнта можна у будь-який населений пункт. Заявку на далеку дорогу потрібно оформити заздалегідь, щоб був час підготувати досвідчену бригаду та лікаря вузького профілю, якщо така знадобиться.

103TAXI займається доставкою пацієнтів до Європи, якщо є можливість дістатися автомобілем. Необхідно заздалегідь підготувати закордонні паспорти хворого та супроводжуючих, згоду клініки на прийом пацієнта, медичні документи, дозвіл лікаря, страховки, банківські картки та готівку.