103TAXI
phone

Перевезення хворих Львів/Київ та Київ/Львів

Перевезення хворих Львів/Київ та Київ/Львів

Особливості перевезення маломобільних хворих

Чим старша людина – тим гірший стан її здоров’я, оскільки з роками організм зношується. Після деяких захворювань люди залишаються прикутими до ліжка чи в інвалідному візку. Але це не означає, що їм нікуди не треба їздити. Перевезення хворих до Львова може знадобитися з різних причин.

Періодично потрібно лягати у стаціонар чи проходити обстеження. У такому разі про те, як дістатись лікувального закладу, треба подумати родичам. Найкращий варіант – медичне перевезення хворих, яке здійснюють приватні компанії. На відміну від державної швидкої допомоги послуги – платні. Але швидка не працює у рої таксі, вона приїжджає на виклик, коли є реальна загроза життю людини.

Переваги спеціалізованих компаній

Медичне перевезення здійснюється у точно визначений час, тому пацієнт може не переживати, що він запізниться на обстеження чи консультацію. Водії для кожної поїздки розробляють маршрут, який дозволяє уникнути пробок та поганих за якістю доріг. Це дозволяє не тільки заощадити час, а й зробити подорож більш комфортною для хворого.

Перевезення хворих зі Львова може здійснюватись на різну відстань. У цьому пацієнта супроводжує бригада, склад якої залежить стану здоров’я. Іноді залучаються вузькі фахівці, у деяких випадках, наприклад, коли здійснюється транспортування літньої людини до пансіонату, достатньо двох санітарів.

При необхідності машина зачекає клієнта, доки він проходитиме обстеження, а потім доставить його назад. Поїздки відбуваються із дотриманням заходів безпеки, найголовніше – не погіршити стан хворого.

Який транспорт можна використати?

Перевозити маломобільних пацієнтів до Львова потрібно спеціально обладнаним автомобілем. Його відмінні риси:

  • М’який перебіг. Якісні підвіски, що амортизують, зменшують тряску навіть на грунтовій дорозі.
  • Зручний режим температури. Система мікроклімату дозволяє відрегулювати температуру так, як хоче клієнт.
  • Просторий салон Усередині може розміститися як пацієнт на лежаку, а й бригада. За потреби ставиться інвалідний візок.
  • Обладнання та медикаменти. Перевезення хворих із лікарні до іншої потребує контролю. Якщо стан погіршиться – співробітники його стабілізують.
  • Медичний супровід. Склад бригади залежить стану хворого. Співробітники проходять навчання, вміють працювати із лежачими пацієнтами.

Коли потрібно перевезти лежачих хворих або інвалідів-візочників до Львова, необхідно дотримуватися безпеки.

Що роблять працівники?

Перевезення тяжкохворих пацієнтів до Львова – це не лише поїздка від місця до точки. Співробітники також:

  • готують до подорожі;
  • переносять пацієнта;
  • піднімають на поверх;
  • стежать за станом у дорозі.

У складі бригади – фахівці, які мають медичну освіту. Коли здійснюється перевезення тяжких хворих із лікарні до лікарні, часто присутні вузькоспеціалізовані лікарі.

Як розраховується вартість послуг?

Під час оформлення заявки необхідно обговорити з диспетчером усі нюанси. Перевезення лежачих хворих до Львова може мати різну вартість. Доставка здійснюється від ліжка до ліжка, якщо необхідно. Ціна залежить від поверховості будівлі, ліфта, ваги пацієнта. Потрібно враховувати, що якщо людина дуже повна, ціна перенесення зросте.

Перевезення маломобільних хворих на далекі відстані буде дорожчим, ніж містом, тому що відрізняється кілометраж. Якщо бригада чекає на клієнта під час обстеження, щоб повернутися назад, – простий також оплачується додатково. Впливає кількість співробітників, які супроводжуватимуть пацієнта під час поїздки.

Якщо потрібне транспортування маломобільних хворих до Львова чи будь-якого іншого міста – дзвоніть диспетчеру 103TAXI. Компанія має сучасний автопарк, транспорт своєчасно приїжджає на виклики. В автомобілях є одноразова постіль, питна вода, памперси, медикаменти та багато іншого. Заявки швидко обробляються. Співробітники – з досвідом роботи, необхідними знаннями та вміннями. Перевезення інваліда-візочника або транспортування лежачої людини в хоспіс – до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Необхідно зв’язатися з диспетчером служби 103TAXI, це легко зробити на сайті, оформивши заявку чи дзвінок. Клієнт має назвати пункти призначення, обговорити кількість супроводжуючих, умови для пацієнта. Після цього з ним зв’язується лікар і уточнює діагноз, рекомендації.

Компанія надає такі послуги. Людей похилого віку складно перевозити громадським транспортом, фахівці бригади допоможуть підготувати їх до поїздки морально та фізично, забезпечать комфорт у дорозі та необхідну медичну допомогу, якщо вона знадобиться.

Медичне таксі оснащують обладнанням з урахуванням захворювання пацієнта. В наявності є пульсоксиметр, кардіомонітор, інфузомат, електрокардіограф, дефібрилятор, апарат ШВЛ, глюкометр. Фахівці бригади мають великий досвід транспортування та надання необхідної допомоги.

Тому що всі машини оснащені необхідним обладнанням та ліками. У співробітників є всі необхідні технічні пристрої для комфортного переміщення пацієнтів. Вони ж контролюють стан хворого під час перевезення, можуть зробити заспокійливий чи знеболюючий укол.

Для цього на сайті потрібно оформити заявку чи дзвінок диспетчеру, назвати причину виклику, щоб бригада мала необхідні препарати та обладнання. Можна включити до складу реаніматолога. Машини прибувають на виклик дуже швидко, водії вибирають оптимальний маршрут.

Доставка на потрібний поверх передбачена у всіх випадках, але якщо в будинку немає ліфта, така послуга вже входить до списку додаткових. Ціна залежить від ваги пацієнта: до 80 кг – 100 гривень, понад – 150 гривень. Обговорити деталі можна під час виклику диспетчеру.