phone

Перевезення хворих в Одесі

Перевезення хворих в Одесі, яких неможливо доставити до місця призначення звичайним транспортом, здійснюється на спеціальному транспорті, обладнаному необхідним медичним обладнанням. Також повинні дотримуватися певних правил і вимог. Необхідність у таких послугах виникає, коли потрібно доставити людину до медичного закладу, санаторію, оздоровчого центру, будинку для людей похилого віку, до іншого міста на лікування, операцію чи обстеження. Також може знадобитися доставити пацієнта на вокзал або в аеропорт або зустріти його після лікування.

Перевезення лежачих хворих до Одеси

Що необхідно дотримуватися для того, щоб перевезення хворих в Одесі було комфортним та безпечним:

 • спеціальний транспорт, у якому досить великий салон, щоб розмістити у ньому каталку;
 • автомобіль має бути оснащений обладнанням для діагностики та надання екстреної допомоги;
 • в автомобілі повинні бути в наявності подушки, ковдри, одноразові простирадла, памперси, питна вода;
 • кваліфікований персонал – пацієнта у дорозі супроводжує досвідчений лікар, який постійно контролює стан хворої людини, вимірює артеріальний тиск, стежить за серцевим ритмом. У разі необхідності пацієнтові буде своєчасно надано допомогу;
 • всі автомобілі знаходяться у чудовому технічному стані, проходять техогляд, а водії мають необхідний досвід.

Серед персоналу компанії лише співробітники, які пройшли професійну підготовку, що підтверджується сертифікатами.

Служба перевезення лежачих хворих

Служба перевезення лежачих хворих транспортує пацієнтів за допомогою спеціальних нош, до бригади перевезення обов’язково входять санітари, які допоможуть спустити людину сходами, помістити її в автомобіль, а після прибуття в пункт призначення вивантажитися з автомобіля і піднятися сходами. Голову хворого необхідно розміщувати в положенні трохи вище ніж ноги. Для безпеки пацієнта необхідно зафіксувати його за допомогою спеціальних пристроїв та ременів. Близькі хворого можуть супроводжувати його, їм є спеціальні місця.

Попередньо, до того, як буде здійснено транспортування хворих в Одесі, лікар приїде для того, щоб оцінити стан пацієнта. На підставі отриманих даних буде підібрано автомобіль. Ноші регулюються в транспорті таким чином, щоб пацієнту було комфортно.

Водій підбере маршрут таким чином, щоб уникнути пробок, непотрібної тряски. Родичі людини отримають необхідну консультацію щодо того, як потрібно підготуватися до поїздки, що з собою взяти.

Досвід каже, що служба з перевезення лежачих хворих може знадобитися також людині, яка перенесла операцію, людям із тяжкими хронічними захворюваннями внутрішніх органів, травмами. Такі поїздки повинні здійснюватися лише спеціальним транспортом, у відповідних умовах, у супроводі досвідченого лікаря. Якщо не дотримуватись правил транспортування хворих, можна сильно нашкодити пацієнту.

Медичне таксі в Одесі

Медичне таксі в Одесі пропонує такі переваги:

 • компанія має великий досвід надання такої послуги як перевезення хворих в Одесі;
 • працюємо цілодобово, без свят та вихідних, машину подамо протягом 30 хвилин;
 • дбайливе та шанобливе ставлення до пацієнта та його близьких;
 • допоможемо спуститися до під’їзду, навіть якщо у будинку немає ліфта;
 • перенесення пацієнтів лише на спеціальних ношах, вакуумних матрацах, кріслах-візках;
 • пацієнт перебуває під контролем лікаря;
 • пацієнтів перевозимо на нових сучасних автомобілях, укомплектованих ношами, каталками, лікарськими препаратами, медичним обладнанням;
 • близькі люди можуть супроводжувати хворого під час транспортування;
 • супроводжуючий медик має можливість надання допомоги, а також може зв’язатися з медичною установою для того, щоб там було все готове на випадок різкого погіршення стану пацієнта.

При розрахунку ціни перевезення враховуються такі фактори:

 • відстань, на яку необхідно перевезти людину;
 • чи є в будинку хворий ліфт. Якщо ліфта немає – додатково оплачується підйом на кожен поверх вище за третій поверх;
 • додаткова оплата перевезення людей із великою вагою;
 • чи потрібне консультування хворого перед поїздкою;
 • також враховується хто з медиків супроводжує хворого.

Перевезення людини з лікарні державною швидкою допомогою не проводиться, тому родичам хворого та самому пацієнту може знадобитися транспортування хворих в Одесі.

Поширені запитання

103TAXI перевозить хворих у спеціально обладнаному авто, у наявності обладнання, медикаменти, супровід лікаря, передбачені навіть зупинки в дорозі для процедур.

Тому що до складу бригад 103TAXI входять досвідчені медики та санітари, в салоні є все необхідне для дальньої поїздки: обладнання, медикаменти, місце для хворого, памперси, вода, маршрут складається заздалегідь.

У перелік послуг доставка на поверх входить, сума залежить від потрібного поверху, ваги пацієнта, враховується при оплаті також відстань та кілометраж.

Суму визначають з урахуванням відстані, необхідності піднімати та опускати хворого на потрібний поверх, кількість задіяних співробітників, індивідуальних вимог пацієнтів.

Тут працюють досвідчені фахівці, транспорт оснащений усім необхідним для хворого, гарантується своєчасне подання транспорту, дбайливе ставлення до пацієнта та гарантія його безпеки.

Компанія бере на себе всі турботи про пацієнта, починаючи від переміщення в авто до супроводу в палату або квартиру, забезпечені комфортні умови, медичний супровід, проведення необхідних процедур під час поїздки.