103TAXI
phone

Перевезення тяжкохворого

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення тяжкохворого

Як перевозити тяжкохворих пацієнтів?

Якщо стан людини – критичний, до найближчого лікувального закладу його доставить швидка державна допомога. В інших випадках транспортування тяжкохворих – завдання родичів. Звичайний автомобіль не підходить, тому що людина не зможе в ньому комфортно лягти.

В результаті, щоб перевезти до хоспісу або на обстеження маломобільного родича, слід викликати медичне таксі.

У яких випадках виконують платне перевезення пацієнтів?

Лежачого хворого чи маломобільного пацієнта перевозити потрібно у різних ситуаціях:

 • Витяг з лікарні після хірургічної операції. У деяких випадках людина залишається слабкою настільки, що не може сидіти в автомобілі. Перевозити хворих із лікарні можна в тому випадку, якщо його виписано і транспортування схвалено лікарями.
 • Планові перевезення за наявності ушкоджень опорно-рухового апарату. Наприклад, коли у пацієнта зламано таз або нижні кінцівки, транспортувати його можна лише у положенні лежачи. Перевезти лежачого важкохворого потрібно для обстеження або зняття гіпсу.
 • Переміщення між лікувальними закладами. Державна швидка допомога перевезе лише до найближчої профільної установи. Якщо родичі обрали іншу лікарню – потрібно звертатися до служби, яка спеціалізується на перевезенні тяжкохворих.
 • Доставка на МРТ. Подібний випадок – не екстрений, тож на державну швидку не варто розраховувати. Про поїздку мають подбати родичі.
 • Переїзд у хоспіс. Перевезення тяжкохворого здійснюється спеціалізованим транспортом, цей випадок також не є екстреним.

Оформити заявку – не складно, головне – зробити це заздалегідь, хоч би за день до поїздки.

Яку допомогу надає бригада?

Перевезення лежачих хворих на далекі відстані відбувається із обов’язковим залученням медичних працівників. Склад бригади залежить від тяжкості пацієнта. За потреби до неї входять вузькі фахівці. Перед тим, як вирушати в дорогу, потрібно отримати рекомендації лікаря, навіть якщо належить перевезення лежачих хворих з лікарні до лікарні.

Деякі пацієнти нервуються перед дорогою, тому їх треба підготувати. За потреби медичну підготовку пацієнта виконають співробітники компанії. Також вони виконують такі послуги:

 • спостереження за пацієнтом під час перевезення;
 • надання медичної допомоги у разі погіршення самопочуття клієнта;
 • підйом та спуск лежачого пацієнта по під’їзду;
 • використання технічних засобів для переміщення у складних місцях.

Якщо необхідно – перед тим, як перевезти лежачого тяжкохворого, йому буде виконано корекцію артеріального тиску та знеболювання.

Переваги приватного медичного перевезення

Служба перевезення тяжкохворих – це команда професіоналів. Відразу після отримання заявки уточнюються усі нюанси. При цьому враховують вік і вагу пацієнта, його діагноз і стан, рекомендації лікаря. Приватне медичне перевезення лежачих хворих має такі переваги:

 • Оперативність. Замовлення можна оформити у будь-який зручний час. Транспорт буде доставлений у точно визначений час, без затримок. При розробці маршруту враховуються пробки та стан доріг.
 • Професіоналізм. Склад бригади підбирається залежно стану пацієнта. За потреби супроводжуватимуть його профільні фахівці.
 • Оснащення автомобіля. У комплектацію входять різні засоби для перенесення хворого, а також препарати, які можуть знадобитися у шляху стабілізації стану.

Транспортування лежачих хворих має бути комфортним. Особливі вимоги висуваються до транспортного засобу. Амортизатори у автомобіля повинні бути якісними, щоб усередині салону не було сильної тряски. Також потрібна наявність кліматичної системи, щоб встановлювати комфортну для пацієнта температуру.

Як вибрати компанію з перевезення?

Перевезення інвалідів-візочників або лежачих пацієнтів – послуга, яка має бути точно та грамотно організована. При виборі компанії слід звернути увагу на:

 • Якість обладнання транспорту. Медичне транспортування хворих проводиться спеціально обладнаними автомобілями. Для перенесення пацієнтів повинні бути різні засоби. У просторому салоні місця має вистачити пацієнтові та супроводжуючим.
 • Відгуки. Щоб дізнатися про досвід компанії, достатньо вивчити відгуки про неї. Вони є в інтернеті, гарний варіант – знайомі, які вже скористалися послугами. Інформація на сайті має бути повною, викликати довіру.
 • Вартість. У ціні не повинно бути прихованих платежів. Як правило, всі параметри обговорюють наперед. Слід врахувати, що загальна вартість змінюється через вагу пацієнта, наявність ліфа, поверховість.

Якщо лежачого хворого потрібно перевезти до іншої квартири, хоспісу або лікувального закладу, слід заздалегідь уточнити всі етапи. У телефонному режимі можна дізнатися, як здійснюється спуск та підйом, планується маршрут, які фахівці будуть задіяні. Перевезення пацієнта тяжкохворого або після операції обов’язково вимагає обговорення з лікарем.

Для замовлення транспортування достатньо звернутися до компанії 103TAXI. Менеджери у телефонному режимі обговорять нюанси, оформлять заявку.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

У 103TAXI таких пацієнтів перевозять лише під контролем медиків, бригаду підбирають, з урахуванням стану пацієнта, при необхідності підбирають фахівців вузького профілю. Перед від’їздом персонал вивчає рекомендації лікаря та дотримується їх.

У 103TAXI передбачено контроль з боку медиків, які спостерігають за хворим, можуть надати термінову допомогу, якщо погіршилося самопочуття, використовувати спеціальні технічні засоби для переміщення. При необхідності лікарі приводять у норму тиск, вводять знеболюючий.

У 103TAXI забезпечується як медичний контроль, а й наявність необхідного устаткування, з урахуванням діагнозу пацієнта. Автомобілі мають м’який хід, нерівності дороги зовсім не відчуваються, зручні місця для всіх пасажирів, включаючи супроводжуючих. Також передбачено зупинки для процедур.

У 103TAXI вартість послуг залежить від відстані, кількості задіяних співробітників, побажань замовника. Підйом на поверх входить до списку додаткових послуг у будинках без ліфта, якщо вага хворого до 80 кг – 100 гривень за поверх, якщо більше – 150 гривень.

Компанія 103TAXI береться за такі замовлення, але з умовою, що таку дорогу дозволяє лікар. Пацієнта супроводжують досвідчені фахівці у складі бригади, необхідний лікар вузького профілю. Машини оснащені необхідним обладнанням та препаратами.

Оформлення на перевезення маломобільних пацієнтів у 103TAXI оформляється швидко, але бажано зробити замовлення заздалегідь, хоча б за добу, щоби встигнути підготувати бригаду. Якщо пацієнт нервується, його необхідно також підготувати, заспокоїти, що також беруть він досвідчені фахівці компанії.