103TAXI
phone

Перевезення хворих Ужгород/Київ та Київ/Ужгород

Перевезення хворих Ужгород/Київ та Київ/Ужгород

Перевезення маломобільних хворих в Ужгород з Києва та навпаки

Лежачому хворому чи інваліду на візку практично неможливо потрапити у потрібне місце. У колясочників є шанс дістатися громадським транспортом або таксі, але тільки в тому випадку, якщо автомобілі спеціально адаптовані. Перевезення хворих на Ужгород також здійснюється спеціалізованими компаніями.

У яких випадках потрібно використання спеціально обладнаного транспорту?

Якщо стан пацієнта стабільний, можна використовувати платне перевезення. Послуги з перевезення лежачих хворих будуть потрібні при:

 • планової госпіталізації;
 • проходження обстеження;
 • переїзді до іншого міста
 • необхідності поїздки до банку або будь-якої установи;
 • виписці із лікувального закладу.

Також спеціалізований транспорт необхідний, коли родича потрібно перевезти в пансіонат.

Особливості транспорту

Найголовніше під час дороги – комфорт та безпека. Лежачу людину не можна укладати в легковому автомобілі, їй буде недостатньо місця. Перевезення інвалідів має здійснюватися м’яко, без різких поштовхів. Це складно зробити, якщо дорога – у поганому стані. Тому медичне таксі, замовити яке можна і до Ужгорода, оснащене якісною підвіскою, завдяки якій хід автомобіля – м’який та плавний. Лежак, розташований усередині, не тільки якісно зафіксований, а й оснащений амортизаторами, щоб пацієнт не відчував трясіння.

Медичне перевезення вимагає наявності спеціальних засобів, завдяки яким крісло-каталку можна закотити всередину салону. Зазвичай користуються:

 • механічною рампою;
 • автоматичним витягом.

Їхня поверхня повинна бути ковзною, з бортом висотою не менше 50 мм.

У салоні має бути достатньо місця, щоб у процесі транспортування хворий міг комфортно розміститися та без стресу доїхати до Ужгорода. Також там має бути достатньо простору для бригади супроводу, багажу та обладнання. Сучасні автомобілі оснащені кліматичними системами, тому що здоров’я пацієнта залежить навіть від температури. Наприклад, медичне транспортування людини з підвищеним тиском передбачає відсутність задухи. Інакше пацієнт починає нервувати, його стан погіршується.

Які послуги надає бригада?

Коли медичне таксі перевозить маломобільного хворого з Ужгорода чи іншого міста, головне – не погіршити його стан. У штаті компаній, які цінують свою репутацію, – досвідчені співробітники з медичною освітою. Підбір бригади проводиться з урахуванням захворювання та стану пацієнта. У деяких випадках перевезення хворих на далекі відстані виконується у супроводі вузькопрофільних спеціалістів. Це особливо важливо, якщо хворого перевозять до іншого міста чи країни для продовження лікування.

Співробітники компанії не лише відповідають за доставку пацієнта з одного пункту до іншого. Також перевезення хворих до Ужгорода передбачає:

 • доставку до транспортного засобу;
 • контроль стану у дорозі;
 • надання необхідної допомоги;
 • вивантаження дома.

Перед поїздкою співробітники перевіряють стан пацієнта, його основні показники. Важливо враховувати, що медичне перевезення хворих з Ужгорода здійснюється після дозволу лікаря. Також за необхідності він надасть рекомендації.

Як підготуватись до приїзду бригади?

Деякі пацієнти переймаються поїздкою, тому з ними треба поговорити заздалегідь. У тому випадку, якщо доведеться перевезти хворого з лікарні до іншого лікувального закладу чи додому, йому можна заздалегідь дати заспокійливе, але лише за рекомендацією лікаря. Також за необхідності стабілізується артеріальний тиск.

Якщо у квартирі знаходиться лежачий хворий перевезення передбачає перенесення пацієнта до транспортного засобу. Потрібно подбати про те, щоб проходи в житло були вільними для проходу санітарів із ношами. Також не зайвою буде перевірка під’їзду, ніщо не повинно заважати на заваді.

Пацієнта не варто годувати перед дорогою – це може спровокувати блювання. Якщо має бути перевезення хворих містом, яка займе багато часу, – краще відмовитися від їжі. У разі тривалої поїздки варто підготувати воду та їжу, яка не псується.

Важливо заздалегідь замовляти медичне таксі в Ужгороді, як і в будь-якому іншому. Машин у парку підприємства – не так багато, тож треба заздалегідь визначити час.

Одним із лідерів у сфері надання послуг медичного перевезення – компанія 103 TAXI. Навчений та доброзичливий персонал зробить будь-яку поїздку максимально комфортною.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Можна, можливо. 103TAXI доставляє хворих до будь-якого міста України, з гарантією комфортних умов. Вартість залежить від відстані: 700 грн. + 18 грн. за 1 км. Якщо мова про візок, необхідно погодити умови переміщення і які підйомні пристрої краще задіяти.

Супровід лікаря відноситься до додаткових послуг, обійдеться у 1000 гривень. Якщо потрібен медик вузької спеціалізації, це теж вирішуване питання, у складі бригад є навіть досвідчені реаніматологи. Необхідне обладнання у салоні також передбачено, як і ліки.

Такі послуги передбачені, якщо дістатися до пункту призначення реально автомагістралями. Попередньо необхідно отримати дозвіл на перевезення від лікаря, а також список рекомендацій. /Співробітники компанії готові допомогти зі складанням пакета необхідних документів.

Автопарк 103TAXI оснащений не тільки спеціальним обладнанням, але й м’якими амортизаторами, відмінним клімат-контролем. З урахуванням стану та вимог пацієнта забезпечується необхідна температура всередині, за станом хворого стежить досвідчений лікар.

Компанія бере на себе відповідальність за здоров’я пацієнта, транспортуванням займаються досвідчені фахівці, які вміють працювати з лежачими хворими та інвалідами. Машини проходять техогляд, мають м’який хід, що робить непомітною тряску на дорогах, за кермом – досвідчені водії.

Достатньо зв’язатися з диспетчером 103TAXI безпосередньо на сайті компанії, обговорити умови доставки та вимоги. У вартість послуги входить відстань: 700 гривень + 18 гривень за 1 км, у багатьох містах розташовані філії компанії, зі списком можна ознайомитись на сайті.