phone

Перевезення хворих в Борисполі

Перевезення хворих у Борисполі потребує підготовки, професіоналізму, спеціального підходу. Люди з травмами, після нещасних випадків, операцій потребують дбайливого, уважного ставлення. Неправильний підхід може завдати шкоди, додаткових незручностей, зайвих страждань потерпілому.

Перевезення хворих до Борисполя має передбачати можливість медичного супроводу, проведення діагностики, своєчасного надання допомоги. Необхідно враховувати, що важливо застосовувати ноші, безпечні вакуумні матраци, каталки. Намагаючись перевозити родича особистим транспортом, звичайним таксі можна зіткнутися з додатковим ризиком. Наш транспорт має можливість розмістити людину з обмеженими можливостями, на інвалідному візку, надійно закріпити його всередині авто.

Транспортування хворих з/в аеропорт Бориспіль

Транспортування хворих з/до аеропорту Бориспіль може знадобитися, коли людині необхідне лікування, операція, обстеження, яке неможливо надати у рідному місті. Не завжди можна доставити пацієнта звичайним транспортом. Слід зважати на стан перевезеного, забезпечити медичний супровід, контроль самопочуття. Автомобілі нашої компанії нові, що відповідають високим європейським стандартам, мають апаратуру для моніторингу життєво важливих показників, проведення невідкладних заходів.

Забезпечуючи належний рівень надійності важливо враховувати:

  • Діагноз.
  • Стан.
  • Тривалість подорожі.

Транспортування хворих до Борисполя нашою службою починається з дзвінка диспетчеру. Слід повідомити черговий вік, діагноз пацієнта, медикаменти, що приймаються, наявність алергічних реакцій. Володіючи повною інформацією 103 Taxi забезпечить наявність лікарських препаратів, які можуть знадобитися, самопочуття пацієнта контролюватиметься лікарем необхідної спеціалізації. Ми працюємо з найкращими кардіологами, неврологами, травматологами, тому гарантуємо надійність, безпеку, комфорт нашим клієнтам. Фахівці можуть провести попередній огляд, що дозволяє краще підготуватися, ознайомитись з анамнезом.

Переваги медичного таксі

Державна швидка допомога може доставити пацієнта до медичного закладу. Після виписки транспортування людини стає проблемою родичів. Допомогти може спеціалізована служба.

Переваги медичного таксі такі:

  • Швидка подача автомобіля.
  • Безпека – машини регулярно проходять технічний огляд, водії мають потрібну кваліфікацію.
  • Сервіс – санітари допоможуть спуститися, піднятися сходами, доведуть до ліжка.
  • Транспорт обладнано кондиціонером, обігрівачем, медичною апаратурою.
  • Близькі можуть супроводжувати хворого.

103 Taxi забирає клієнта з дому, лікарні, санаторію, реабілітаційного центру. Є можливість зустріти людину в аеропорту після проходження лікування, доставити містом, областю, Україною. Тривалі подорожі передбачають зупинки для відпочинку, здійснення гігієнічних процедур. Завжди є запасні памперси, одноразові простирадла, ковдри, питна вода.

Самостійна організація поїздки може нашкодити тяжкохворому, тому краще уникнути ризику, довіритися професіоналам. Звертайтеся до нас, наш персонал зробить все можливе для того, щоб доставити постраждалого!

Поширені запитання

Якщо необхідно доставити людину з або до аеропорту Бориспіль для поїздки на лікування, операцію чи обстеження, компанія готова надати спеціально обладнане авто та досвідчений персонал, лікарі враховують не лише стан хворого, а й діагноз, тривалість поїздки.

Для вирішення проблеми потрібно зателефонувати до 103TAXI, залишити заявку та узгодити основні питання з лікарем, який зв’яжеться із замовником.

Родичам не потрібно шукати спецтранспорт із медобладнанням, збирати список ліків та вмовляти медперсонал лікарні, все необхідне надасть 103TAXI після оформлення заявки.

Такий варіант можливий, в салоні достатньо місця для 4 осіб, з урахуванням хворого лежачого, м’які сидіння, комфортна температура повітря гарантовані.

Так, можуть автомобіль оснащений всім необхідним обладнанням, аж до дефібрилятора, і набором ліків, перевезення проходить під контролем медика, в салоні зберігається комфортна температура повітря.

Це питання обговорюється при оформленні заявки, ноші з хворою вагою до 100 кг здатні донести 2 санітари, якщо хворий важить більше, потрібно орієнтуватися на оплату послуг 5-6 осіб.