phone

Перевезення хворих в Умані

Перевезення хворих у м. Умань – відповідальна справа, яка потребує підготовки, досвіду, знань. Травмований або переніс важку хворобу, операцію потребує максимально комфортних умов, спокою, допомоги під час підйому сходами, перевезення у лежачому положенні. Самостійно неможливо забезпечити все необхідне, передбачити, надати своєчасну допомогу, якщо станеться погіршення самопочуття.

Перевезення хворих у місті Умань не може здійснюватися особистим транспортом, таксі, міським транспортом. Багато діагноз вимагають лежачого становища потерпілого, спеціальних нош, фіксації становища тіла. Тому зневага правил може стати причиною травматизму, посилення ситуації.

Транспортування хворих містом

Транспортування хворих містом може знадобитися доставки людини на обстеження, лікування, реабілітацію. Також послуга потрібна після виписки з медичного закладу. Державна невідкладна допомога забирає пацієнта з дому, повернення назад стає проблемою родичів.

Транспортування хворих містом Умань проводиться 103 Taxi новими спеціальними автомобілями, оснащеними медичною апаратурою. Клієнта супроводжує лікар необхідної вузької спеціалізації. Диспетчер компанії після звернення уточнює діагноз, здоров’я, вік. З отриманої інформації формується бригада, яка здійснює перевезення.

Салон всіх наших авто має обігрівач, кондиціонер для створення відповідного мікроклімату. Завжди в наявності ковдри, подушки, одноразові простирадла, памперси, вологі серветки, питна вода. Близькі хворого мають можливість супроводжувати пацієнта, їм є місця, як й у речей клієнта.

Перевезення хворих у м. Умань може знадобитися, якщо людині призначено обстеження, операція не за місцем проживання. Допомогти може професійна служба, яка здійснює такі поїздки. Ми зробимо доставку на вокзал, аеропорт, зустрінемо після проходження реабілітації, лікування. Для того, щоб хворому не довелося довго чекати, доставимо його прямо до рейсу, допоможемо пройти реєстрацію.

Медичне таксі в Умані

Хворій людині потрібно дотримання певних норм, що дають змогу не заподіяти шкоди, уникнути небезпеки, дискомфорту.

Медичне таксі в Умані дає такі переваги:

  • Спеціальний безпечний транспорт.
  • Медичний супровід.
  • Наявність необхідних лікарських засобів.
  • Комфортні умови.
  • Безпека, максимальна швидка доставка до місця призначення.

Медичне таксі в місті Умань відповідає вимогам до таких компаній. Пацієнта забирають із дому, санаторію, медичного закладу. Лежачих на медичних каталках, вакуумних матрацах переносять до автомобіля, зручно розташовують усередині, фіксують для запобігання падінню.

Є можливість транспортувати людей з обмеженими можливостями на інвалідних візках. Наші автомашини просторі дозволяють розмістити клієнта в інвалідному візку. Для зручного навантаження людини вони оснащені автоматичним підйомним пандусом.

Лікар, що супроводжує, обов’язково контролює стан хворого, вимірює тиск, пульс, стежить за диханням. Це дозволяє вчасно надати екстрену допомогу, підключити до апарату ШВЛ, поставити крапельницю з потрібними препаратами.

Заявку можна зробити телефоном, повідомивши диспетчеру адресу, місце призначення, діагноз, стан клієнта. Медичний працівник, відповідальний за пацієнта, підкаже, як краще підготуватися, що взяти із собою. Ми можемо зв’язатися з лікувальною установою, куди прямує хворий для уточнення деталей. Можливо, знадобиться надати історію хвороби для якісної підготовки персоналу.

З близькими укладається договір, у призначений час подається машина, санітари допомагають перекласти лежачого на ноші, акуратно переносять до під’їзду, розміщують у салоні. Не варто ризикувати здоров’ям, займаючись самостійною організацією подорожі. Краще довірити це 103 Taxi.

Поширені запитання

Для переміщення хворих в Умань можна скористатися послугами 103TAXI, автомобілі оснащені спеціальним обладнанням, є необхідні медикаменти, кондиціонери, досвідчений персонал. Лікарі враховують як стан хворого, а й діагноз, тривалість поїздки.

103TAXI забезпечує перевезення хворих до Умані, для цього є спеціальний транспорт, наявність обладнання та ліків, гарантується супровід досвідчених лікарів, навіть вузьких фахівців.

Клієнту необхідно зв’язатися з диспетчером компанії та залишити заявку, важливо позначити маршрут, уточнити вік пацієнта, його стан та діагноз, решту турбот візьмуть на себе фахівці.

Таким пацієнтам важлива фіксація правильного становища, щоб не погіршити хворобу, автомобілі 103TAXI оснащені всім необхідним, а пацієнта додатково фіксують ременями безпеки, поїздка проходить під контролем медиків.

Це питання обговорюється при оформленні заявки, вартість залежить від відстані, кількості задіяних співробітників бригади, необхідності піднімати та опускати на поверх, ваги пацієнта.

Сайт компанії працює цілодобово, без вихідних, терміновий виїзд можна оформити в будь-який час доби.