103TAXI
phone

Перевезення хворих Івано-Франківськ/Київ та Київ/Івано-Франківськ

Перевезення хворих Івано-Франківськ/Київ та Київ/Івано-Франківськ

Комфортне перевезення маломобільних хворих з Києва до Івано-Франківська чи навпаки

Як вчинити, якщо лежачому пацієнту потрібно дістатися з лікувального закладу додому чи обстеження? Легковий автомобіль не підходить, громадський транспорт теж. Перевезення хворих до Івано-Франківська здійснюється спеціалізованим транспортом. Але швидка допомога на виклик у такому разі не приїде.

Родичам слід звернутися до компанії, яка займається такими перевезеннями. Транспортування маломобільних хворих до міста Івано-Франківська виконується обладнаними автомобілями. У процесі подорожі клієнта супроводжує бригада, до складу якої можуть входити вузькопрофільні фахівці.

Плюси поїздок у приватному медичному таксі

Перевезення хворих по місту та міжміську має бути безпечним. Не варто забувати і про комфорт людини, якщо їй щось заважатиме, – може статися напад, погіршитися стан. Переваги звернення до спеціалізованої компанії представлені:

  • відсутністю ризику погіршення здоров’я пацієнта;
  • максимальною безпекою під час перевезення;
  • економією часу завдяки оптимально складеним маршрутам.

Медичне перевезення хворих допомагає уникнути стресових ситуацій, зручно пацієнтові та його родичам.

Різновиди медичних транспортувань

Перевезення хворих на ближні та далекі відстані може проводитись у різному положенні, необов’язково лежачому. Вибір залежить від стану пацієнта. Положення лежачи на спині – для людей після інсульту, з переломами хребта чи тазових кісток. Якщо потрібно перевезти на будь-яку відстань тяжкохворого з серцевою недостатністю або зламаними ребрами, слід вибрати положення напівсидячи. Якщо людина непритомна – транспортувати її можна на боці. Це необхідно, щоб у разі блювання маси не потрапили у дихальні шляхи.

Перевозити лежачих пацієнтів із Івано-Франківська можна лише з дотриманням заходів безпеки. Якщо стан – дуже важкий, має бути реаніматолог.

Для перенесення пацієнта використовують різні пристрої. Носилки можна використовувати, якщо людина отримала:

  • травми хребта;
  • інсульт;
  • інфаркт;
  • черепно-мозкову травму.

Також їх застосовують, якщо людина перебуває у шоковому чи несвідомому стані.

Підготовка хворого до поїздки

Навіть транспортування літньої людини в пансіонат може спричинити стрес. Тому з кожною людиною треба поговорити перед поїздкою. Багато людей побоюються появи болю, тому їм потрібно повідомити про бригаду супроводу, за потреби буде дано заспокійливе. Перш ніж перевозити лежачих хворих з Івано-Франківська, слід отримати рекомендації лікаря.

Не варто годувати людину перед поїздкою, зробити це потрібно заздалегідь, а якщо має бути недовга доставка хворих з лікарні додому, – краще взагалі відмовитися від їди. У деяких випадках пацієнту треба надіти памперс у дорогу. Якщо поїздка – тривала, слід подбати про питну воду, продукти, що не псуються, вологі серветки, предмети гігієни. Звичайно ж, будуть потрібні документи пацієнта та сезонний одяг.

Перевезення тяжкохворих пацієнтів в Івано-Франківськ проводиться тільки з дозволу лікаря та у супроводі медичних працівників. Перед виїздом перевіряються показники, за потреби виконується стабілізація артеріального тиску.

Як вибрати компанію?

Служба перевезення колясочників та лежачих інвалідів має бути надійною. Найголовніше – забезпечити пацієнту комфорт, зробити подорож максимально безпечною. Якщо вам потрібне платне перевезення лежачих хворих на швидку допомогу – звертайтеся до компанії 103TAXI. Медперевезення здійснюється на сучасних авто, у супроводі досвідчених співробітників. При необхідності використовується обладнання та ліцензійні препарати.

Коли потрібне транспортування хворих з Івано-Франківська, диспетчеру по телефону потрібно повідомити дані про пацієнта, пункти призначення, особливості стану. Вартість залежить не тільки від відстані, а й від способу перенесення пацієнта, його ваги, поверху, кількості людей у бригаді, часу очікування. Далі передзвонює лікар, який уточнить медичні показники, уточнить діагноз та особливості захворювання.

Приватна швидка допомога – перевезення лежачих хворих у максимально комфортних умовах.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Компанія 103TAXI має філії у багатьох містах України, тому оформити поїздку зі столичної клініки до Івано-Франківська для маломобільної людини можливо. Необхідно отримати дозвіл лікаря на транспортування та оформити замовлення на сайті через дзвінок диспетчеру.

Так, приймає. Для дальньої дороги передбачені спеціальні конструкції, за допомогою яких можна легко переміщати хворого, амортизаційні матраци, обладнання, ліки. Передбачені зупинки у дорозі для проведення процедур та відпочинку супроводжуючих.

Екстрені виклики приймаються, замовнику слід чітко назвати причину: аварія, нещасний випадок, серцевий напад, щоб бригаду укомплектували потрібним обладнанням, препаратами, лікарями вузького профілю. Вартість визначається після розмови з диспетчером.

103TAXI гарантує комфортні умови: у всіх машин м’який хід, що прибирає нерівності дороги, сучасне медичне обладнання в салоні, набори для перев’язок, уколів та крапельниць. Транспортуванням займаються досвідчені фахівці, є всі необхідні технічні пристрої.

Медичне таксі забезпечує вкрай обережну доставку таких хворих, при оформленні замовлення необхідно озвучити передбачуваний діагноз, щоб фахівці бригади забезпечили необхідне обладнання та препарати. Можлива присутність реаніматолога.

103TAXI займається перевезеннями пацієнтів у різні міста України, у багатьох працюють філії. Зв’язавшись з диспетчером, можна оформити доставку пацієнта до санаторію, хоспісу, на обстеження в будь-який населений пункт. Тільки потрібен дозвіл лікаря на таку дорогу.