103TAXI
phone

Перевезення хворих Житомир/Київ та Київ/Житомир

Перевезення хворих Житомир/Київ та Київ/Житомир

Перевозимо лежачого пацієнта правильно

У деяких випадках потрібне транспортування людям, які через хворобу прикуті до ліжка. І це стає проблемою, бо таку людину не можна відвезти у таксі чи автобусі. Перевезення маломобільних хворих у Житомирі повністю лягає на плечі родичів.

Їм потрібно знайти такий транспорт, у якому людина може з комфортом лягти та доїхати до пункту призначення. Причин, з яких проводиться медичне транспортування лежачих пацієнтів та колясочників, – безліч. Потрібна реабілітація, відвідування фахівців та обстежень, людина може змінювати місце проживання. У такому разі варто звернутися до приватної компанії, яка здійснює послуги з транспортування маломобільних хворих у Житомирі та інших містах.

Гарантії безпеки під час подорожі

Людина, яка хворіє, дуже чутлива до всього. Навіть через трясіння його стан може погіршитися. Дороги – не скрізь найвищої якості, і людина в необладнаному транспорті може отримати додаткові травми.

Перевезення хворих по місту або до Житомира повинно здійснюватися спеціальними транспортними засобами. Перевізники гарантують безпеку завдяки:

  • засобів захисту, які використовують у разі виникнення ускладнень;
  • спеціальну апаратуру для моніторингу стану пацієнта;
  • досвідченим співробітникам, які вміють надавати невідкладну допомогу.

Перед тим, як перевозити лежачого хворого Житомиром, його стан обов’язково стабілізується. Бригада, що прибула за викликом, обов’язково перевіряє основні показання. Обов’язково враховуються всі рекомендації, дані лікарем.

Водії також досвідчені, кожне медичне перевезення хворих відбувається оптимальним маршрутом, що дозволяє заощадити час, уникнути стояння в пробках.

Устаткування автомобіля

Незалежно від того, якою тривалістю буде дорога, пацієнту має бути завжди комфортно. Транспортування тяжкохворих відбувається у спеціальних транспортних засобах. Вони відрізняються просторим салоном, в якому достатньо місця для пацієнта та бригади. Будь-якої пори року всередині можна створити комфортний для клієнта мікроклімат, оскільки навіть температура має велике значення.

Коли має бути перевезення інваліда-візочника, в авто мають бути спеціальні технічні пристрої, за допомогою яких можна легко закотити каталку. Вони представлені:

  • механічною рампою;
  • автоматичним витягом.

Вони – з бортиками висотою не менше 5 см, це потрібно для того, щоб візок випадково не зісковзнув. В оснащенні автомобіля є спеціальні засоби, за допомогою яких проводиться перенесення та перевезення лежачого хворого:

  • м’які ноші;
  • каталка;
  • підтримуючі ремені;
  • крісло-трансформер;
  • вакуумний пневмоматрац.

Під час шляху пацієнта зафіксовано на лежаку. Якщо він на колясці, вона також жорстко фіксується.

Перевозити деяких пацієнтів до Житомира потрібно під контролем медпрацівників. Для цього у салоні є спеціальна апаратура. Також автомобілі укомплектовані обладнанням для надання невідкладної допомоги, оскільки в дорозі може статися різке погіршення стану. Список медикаментів та обладнання може змінюватись, все залежить від стану клієнта.

Підготовка пацієнта

Якщо хворому належить перевезення до пансіонату чи хоспісу, з ним заздалегідь треба поговорити. Люди, особливо літні, нервуються через будь-яку зміну обстановки. Це може призвести до погіршення стану. Перед тим, як відбудеться перевезення тяжкохворих пацієнтів до міста Житомира, слід відвідати лікаря. Він повинен дати згоду на поїздку, рекомендувати заспокійливі чи інші препарати, які можуть знадобитися у дорозі. Особливо це важливо, якщо має бути перевезення хворих на далекі відстані.

Склад бригади підбирають залежно стану пацієнта. Якщо людина переїжджає на нове місце проживання – достатньо санітарів, коли на лікування до іншої лікарні може знадобитися медпрацівник.

Перед поїздкою варто уникати їди, якщо потрібно – надіти памперс. Перевезення хворих із Житомира здійснюється від ліжка до ліжка, необхідно звільнити проходи. У дорогу потрібно підготувати речі, предмети особистої гігієни та документи.

Коли потрібно доставити хворого з лікарні додому або будь-яке інше місце – звертайтеся до компанії 103TAXI. Сучасний автопарк та досвідчені співробітники – гарантія комфортної дороги.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Транспортування на далекі відстані входить до переліку послуг, вартість залежить від відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км. Необхідно надати дозвіл лікаря на поїздку, озвучити діагноз. Супроводжуючі лікарі забезпечують у дорозі контроль, надають необхідну допомогу.

Після оформлення замовлення компанія бере на себе відповідальність за пацієнта, забезпечує його підготовку до поїздки, переміщення в машину, контроль у дорозі, доставку за вказаною адресою. Можна замовити супровід лікаря будь-якого профілю.

Так, приймається. Компанія надає послуги з транспортування пацієнтів із клініки додому, на обстеження, до хоспісу чи санаторію. Потрібно лише оформити замовлення та озвучити лікарю діагноз, рекомендації, основні вимоги щодо контролю за хворим у дорозі.

Бригада 103TAXI робить все можливе, щоб знизити всі ризики, хворого супроводжують досвідчені фахівці, він під контролем лікаря, під рукою у професіоналів є необхідне обладнання та різні препарати. Машини на м’якому ходу, що унеможливлює тряску в дорозі.

103TAXI забезпечує транспортування хворих з будь-якого пункту України, фахівці забезпечують спостереження за пацієнтом, надання допомоги, спуск та підйом на потрібний поверх, включаючи лежачих та колясочників. Машина прибуває у вказаний час.

Якщо в закордонну клініку можна дістатися автотрасою, 103TAXI з такими перевезеннями справляється. Хворому забезпечують комфортні умови, передбачено амортизаційні матраци, клімат-контроль, обладнання, ліки. До списку додаткових послуг входить супровід лікаря.