103TAXI
phone

Перевезення хворих Луцьк/Київ та Київ/Луцьк

Перевезення хворих Луцьк/Київ та Київ/Луцьк

Що враховувати при перевезенні хворих до Луцька з Києва чи з Києва до Луцька?

Коли людина не може самостійно пересуватися, будь-яка поїздка для неї може стати болісною. У нього можуть з’явитися болі, статися напад, а якщо авто – не обладнане, можливе травмування. Перевезення маломобільних хворих у місті Луцьк може знадобитися з різних причин, а швидка допомога приїде лише у разі загрози життю.

Організацією поїздок займаються родичі. Головні умови – безпека та комфорт, це може гарантувати служба перевезення інвалідів та тяжкохворих. У призначений час приїжджає автомобіль, який обладнаний лежаком, підйомником та апаратурою для контролю стану здоров’я.

Види транспортування пацієнтів

Залежно від причини перевезення медичне транспортування хворих буває екстреним та плановим. У першому випадку приїде державна швидкість, оскільки в людини відбувається різке погіршення стану, що загрожує життю.
Планове перевезення хворих з Луцька здійснюється за умови:

 • запланованої госпіталізації;
 • повернення зі стаціонару;
 • переїзд у хостел або пансіонат для реабілітації;
 • поїздці на обстеження;
 • відвідування родичів;
 • переїзд на нове місце проживання.

Перевозити маломобільних пацієнтів Луцьком можна з різними травмами. У деяких випадках людина може дійти самостійно. Якщо він не може ходити – його перенесуть санітари.

Готуємо пацієнта до транспортування

Не лише перевезення лежачих хворих на далекі відстані потребує попередньої підготовки. Якщо людина виписується з лікарні – їхати можна лише після дозволу лікаря. Він надасть необхідні рекомендації.

Коли потрібно перевезти літню людину в пансіонат, її потрібно заздалегідь готувати, щоб її стан не погіршився через стрес. Люди у віці тяжко переносять дорогу, тому заздалегідь необхідно дати заспокійливий засіб. Перед поїздкою також потрібно перевірити артеріальний тиск та за необхідності стабілізувати його.

Якщо потрібне перевезення лежачих хворих із лікарні до лікарні для продовження лікування – державна швидка допомога приїде, якщо рішення про переведення прийнято лікарем. В інших випадках подбати про переїзд мають родичі. Медичне перевезення хворих відбувається за оптимальним маршрутом, але пацієнта може завантажити, тому годувати його потрібно щонайменше за дві години до виїзду. Також варто подбати про памперс, якщо він необхідний.

Перевозити тяжкохворих пацієнтів із Луцька можна з дому, від ліжка. Потрібно заздалегідь звільнити проходи, щоб могли пройти санітари з ношами.

Етапи перевезення

Звернення до спеціалізованої компанії має безліч переваг. Одне з них полягає в тому, що транспорт для перевезення лежачих хворих чи колясочників до Луцька приїде точно у призначений час. Склад бригади залежить стану пацієнта. Працівники компанії:

 • за допомогою нош або інших засобів перенесуть хворого в машину;
 • якщо здійснюється перевезення інвалідів-візочників, допоможуть завантажитися в салон;
 • довезуть до адреси та доставлять до ліжка чи кабінету.

У дорозі життєві показники контролюватимуться, якщо необхідно, – за допомогою апаратури.

Які дані необхідні для оформлення заявки?

Коли потрібне перевезення лежачих хворих недорого та безпечно – звертайтесь до компанії 103TAXI. Для оформлення заявки достатньо зв’язатись з диспетчером у телефонному режимі. Йому знадобиться інформація про:

 • стан хворого;
 • його вазі та зростанні;
 • поверховості будівлі;
 • ліфта.

Диспетчер розповість, як відбуватиметься перевезення хворих до Луцька, відповість на всі запитання. Далі передзвонить лікар, він уточнить діагноз, медичні показники.

Бригада може зачекати, якщо транспортування маломобільних хворих у місті Луцьку необхідне для проходження обстеження. Варто врахувати, що час простою оплачується додатково. Вартість послуг розраховується індивідуально, залежить від багатьох параметрів. Замовити перевезення хворого потрібно за кілька днів, щоб бути впевненим, що транспорт вільний у цей період.

Автомобілі компанії оснащені необхідним обладнанням та пристроями. В наявності є медикаменти для надання невідкладної допомоги. Співробітники проходять спеціальне навчання, знають, як діяти в екстрених ситуаціях.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI має філію у Луцьку, якщо потрібно перевезти маломобільну людину, потрібно звернутися до диспетчера, для цього оформлюють заявку на сайті або замовляють дзвінок. Після цього з клієнтом зв’язується лікар, який уточнює діагноз та основні вимоги.

103TAXI приймає замовлення на доставку пацієнтів до будь-якої точки міста: лікарня, будинок, хоспіс, санаторій. Досвідчені фахівці займаються переміщенням хворого, спостерігають за ним у поїздці, забезпечують підйом та спуск із потрібного поверху. У салоні є необхідне обладнання та препарати.

Так, компанія береться за доставку хворого у таких випадках. Співробітники бригади забезпечені необхідними технічними засобами для переміщення лежачого чи колясочника, у салоні є медичне обладнання та ліки, передбачені місця та для супроводжуючих.

103TAXI гарантує найкомфортніші умови, в салоні підтримується оптимальна температура, у машин м’який хід, що скрадує нерівності дороги, є якісне обладнання. Транспортування займаються досвідчені фахівці, можна оформити супровід лікаря.

Для цього потрібно замовити дзвінок до оператора сайту або оформити заявку, це можна зробити в будь-який час. Співробітники компанії забезпечують перевезення пацієнтів по всій Україні, родичі можуть замовити доставку зі столичної клініки додому, не залишаючи Луцьк. Весь клопіт беруть на себе досвідчені фахівці.

103TAXI забезпечує доставку всіма містами України, вартість залежить від відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км, кількості задіяних співробітників, індивідуальних побажань клієнта. У списку додаткових послуг значиться супровід лікаря.