103TAXI
phone

Перевезення хворих Вінниця/Київ та Київ/Вінниця

Перевезення хворих Вінниця/Київ та Київ/Вінниця

Як перевезти лежачого хворого?

Коли людина прикута до ліжка – будь-яка поїздка стає практично неможливою. Інвалідам-візочникам також складно діставатися пункту призначення, оскільки транспорт та тротуари бувають неадаптованими до їхніх потреб. У такому разі перевезення хворих з лікарні до Вінниці може бути здійснене приватною компанією-перевізником.

Для транспортування в пансіонат використовується обладнаний транспорт, який укомплектований навіть краще за державну швидку допомогу. Дорогою пацієнта супроводжує бригада, за необхідності до її складу увійдуть вузькопрофільні фахівці. Медичне перевезення – це комфорт та безпека.

Переваги звернення до приватного перевізника

Дорогою пацієнт може лежати на зручному лежаку або сидіти в інвалідному візку. Вони надійно закріплені, тому не пересуватимуться салоном. Перевозити тяжкохворих пацієнтів по Вінниці потрібно дбайливо, тому що через трясіння стан може погіршитися. Компанії користуються сучасними транспортними засобами, у конструкції яких використано якісні амортизатори. Завдяки їм перебіг буде м’яким, пацієнту буде комфортно.

Плюси транспортування лежачих хворих Вінницею:

  • оперативна робота диспетчерів;
  • сучасний обладнаний транспорт;
  • висока кваліфікація персоналу.

Для перевезення маломобільних хворих із Вінниці приїжджає укомплектована бригада. Автомобіль оснащений обладнанням для контролю за показниками та надання невідкладної допомоги, медикаментами. Комплектація відрізняється залежно від ступеня захворювання на пацієнта. Якщо медичне транспортування виконується для проходження обстеження, бригада може почекати для повернення назад. Потрібно враховувати, що очікування – оплачуване.

Яким має бути спеціалізований транспорт?

Перевезення лежачих інвалідів не може здійснюватись громадським транспортом. Людина має лежати, тому використовуються спеціальні авто. Навіть колясочникам буде складно діставатися, оскільки не всі тротуари та автобуси оснащені для їхніх потреб.

Для розміщення пацієнта та супроводжуючих потрібен просторий салон, на підлозі має бути нековзне покриття. Усередині повинні бути передбачені кріплення для лежака чи інвалідного візка. Перевезення лежачих пацієнтів з Вінниці може займати чимало часу. Дорогою може статися непередбачена ситуація, тому транспорт оснащений медичними приладами, також є ліки для надання невідкладної допомоги. Бригада супроводу складається з людей із медичною освітою, тому перевезення лежачих хворих на далекі відстані буде під наглядом.

Якщо людина – на інвалідному візку, вона надійно фіксується всередині салону. Для того, щоб потрапити всередину салону, користуються рампою або автоматичним витягом. Обидва пристрої мають бортик для того, щоб уникнути скочування каталки і отримання пацієнтом травм.

Перевезення лежачих хворих та інвалідів-візочників із міста Вінниця здійснюється сучасними автомобілями. Вони відрізняються м’яким перебігом, щоб у пацієнта не виникали болючі відчуття. Якщо людина не може самостійно дістатися авто, її переносять від ліжка на ношах. Також автомобіль укомплектований іншими пристроями, їх обирають залежно стану людини.

Перевезення хворих із лікарні до лікарні має бути комфортним. Усередині салону можна виставити температуру, за якої пацієнт почуватиметься зручно.

Як замовити транспорт для перевезення?

Коли вибирається служба для перевезення тяжкохворих, потрібно звертати увагу навіть на дрібниці. Велике значення має репутація компанії. Від того, як будуть надані послуги, залежить здоров’я та стан клієнта.

Перевезення хворих з Вінниці буде швидким та безпечним з компанією 103TAXI. Для оформлення заявки достатньо зателефонувати до диспетчера. Йому буде потрібна інформація про вік і фізичні параметри хворого, його діагноз і стан. Розрахунок вартості провадиться індивідуальному порядку. При цьому враховують не лише відстань, яку потрібно проїхати, а й спосіб доставки пацієнта до авто, поверховість будівлі та наявність ліфта. Якщо пацієнта потрібно зносити у під’їзді, на ціну впливає навіть його вага.

Перевезення інвалідів здійснюється після дозволу лікаря. Можливо, перед поїздкою буде потрібно прийом заспокійливих засобів.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Супровід лікаря входить до списку додаткових послуг та коштуватиме 1000 гривень. Для перевезення пацієнтів необхідно надати дозвіл лікаря на дорогу, а також рекомендації, список препаратів і процедур, які необхідні в дорозі.

Це на розсуд родичів, якщо така потреба, у салоні медичного таксі передбачені місця для супроводжуючих. Загалом усі турботи про пацієнта беруть він фахівці бригади, зокрема, моральну і фізичну підготовку хворих.

Потрібно зв’язатися з диспетчером сайту через оформлення заявки або дзвінок, клієнт повинен мати дозвіл на транспортування від лікаря. Фахівці бригади спостерігають за пацієнтом у дорозі, надають допомогу, якщо погіршилося самопочуття, забезпечують безпечне переміщення поверхами.

Тому що всі машини оснащені медичним обладнанням, ліками, всі фахівці мають досвід транспортування, як і необхідні технічні засоби для переміщення лежачих пацієнтів. Можна замовити супровід лікаря.

Перевезення включає повне обслуговування від ліжка до ліжка, хворого піднімають на ношах на потрібний поверх. Якщо будинок без ліфта, то за послугу доведеться доплатити, сума залежить від ваги хворого: до 80 кг – 100 гривень, понад 80 кг – 150 гривень.

103TAXI забезпечує своєчасну доставку до будь-якого міста України, для маломобільних пацієнтів передбачені спеціальні технічні засоби: рампи, механічні та ручні пристрої. У салоні є місце і для коляски, яку спеціально фіксують.