phone

Перевезення хворих в Дніпрі

Перевезення хворих на Дніпро дуже затребувана послуга, тому що транспортувати хвору людину звичайним транспортом, таксі або особистим автомобілем не завжди можливе. Після травм, проведення операцій повинні дотримуватися певних умов для забезпечення комфорту та безпеки пасажира. Державна швидка допомога не надає таких послуг, як перевезення людини з лікарні додому чи іншого міста, тому приватні компанії є виходом із таких ситуацій.

Переваги, які може запропонувати перевезення хворих до Дніпропетровська, є наступними:

 • безпека. Перевезення здійснюється новими автомобілями, спеціально передбаченими для поїздок, які регулярно проходять технічний огляд, обладнані найсучаснішим медичним обладнанням, носилками, вакуумними матрацами, пристосуваннями для фіксації;
 • індивідуальний підхід та якісний сервіс. Існують місця для супроводжуючих осіб, а також дитяче крісло для того, щоб забезпечити можливість їхати в сім’ї в одному автомобілі;
 • завжди є памперси, одноразові простирадла, додаткові подушки, килими, питна вода;
 • просте та зрозуміле ціноутворення. Замовлення оформляється контрактом, у якому зазначається весь перелік послуг та остаточна вартість перевезення;
 • послуги надають професійні, спеціально навчені співробітники;
 • обслуговування здійснюється цілодобово, у нас немає свят чи вихідних;
 • водій вибере найбільш оптимальний маршрут, вчасно подасть транспорт, доставить до місця призначення.

Дуже важливо, щоб фірма, яка надає послуги, мала великий досвід, а співробітники необхідну кваліфікацію. Ми гарантуємо безпеку та надійність наших послуг.

Перевезення лежачих хворих у Дніпропетровську

Перевезення лежачих хворих із міста до міста потребує особливого підходу. Хворого у поїздці має обов’язково супроводжувати лікар. Ми враховуємо діагноз та стан пацієнта і в поїздці його супроводжуватимуть фахівці необхідного профілю – кардіолог, травматолог, невролог чи хірург. Вони протягом всієї поїздки моніторитимуть стан пацієнта і за необхідності обов’язково нададуть йому необхідну допомогу, оскільки в автомобілі завжди є необхідні лікарські засоби, які можуть знадобитися для екстреної допомоги.

Перевезення хворих на Дніпро може знадобитися людині після хірургічного втручання або тяжкої травми. І необхідно враховувати всі нюанси для того, щоб не нашкодити пацієнтові та не завдати йому зайвих мук. Повинен враховуватися характер захворювання чи травм, застосовувати спеціальні ноші або інвалідний візок.

Скориставшись нашими послугами, ви завжди можете бути впевнені, що допомога буде надана на найвищому рівні. Всі автомобілі для додаткової зручності мають кондиціонери та обігрівачі, медичну апаратуру для діагностики та надання невідкладної допомоги.

Перевезення лежачих хворих з міста в місто може бути запланованою або потрібно терміново, а також можлива ситуація, коли потрібне транспортування в один бік або пацієнта потрібно буде повернути назад. Ми організуємо перевезення на консультацію, аналіз, діагностику чи лікування.

Перевезення лежачих хворих із міста на город

Ціна на таку послугу, як перевезення хворих, включає таке:

 • комфортабельний безпечний транспорт із усім необхідним;
 • очікування протягом одного часу для того, щоб ви могли спокійно, без суєти зібратися;
 • спуск хворої людини ліфтом до автомобіля. Якщо вдома немає ліфта – додатково оплачується кожен поверх;
 • якщо йдеться про перевезення в інше місто, то необхідно буде здійснити оплату за повернення автомобіля до Дніпра;
 • також додатково оплачується спуск та підйом людини з вагою понад 80 кг.

Мета нашої компанії – надання професійної та кваліфікованої допомоги людям, які потребують дбайливого ставлення, високий рівень послуг, індивідуальне ставлення до кожного пацієнта.

Перевезення хворих в Дніпрі пройшло комфортно і безпечно:

 • перед транспортуванням необхідно отримати у лікаря інформацію про те, чи потрібен медичний супровід у поїздці;
 • запланувати поїздку заздалегідь, найкраще за одну або дві доби;
 • взяти в поїздку медичну картку чи епікриз;
 • заспокоїть хворого, морально підготує його до транспортування.

Перевезення лежачих хворих до Дніпропетровська має виконуватися з урахуванням того, що для збереження здоров’я важлива кожна хвилина, тому транспорт до вашого будинку буде надано оперативно, а послуги надаватимуться лише професіоналами.

Поширені запитання

103TAXI надає такі послуги, всі машини оснащені необхідним обладнанням, медикаментами, хворого супроводжує лікар, у салоні забезпечується комфортна температура та зручне місце для пацієнта.

Після оформлення заявки клієнт обговорює деталі з лікарем, яким зв’язується телефоном, можна попросити спеціаліста вузького профілю, маршрут складається заздалегідь, з урахуванням часових рамок та завантаженості доріг.

Враховується відстань, кількість супроводжуючих, необхідність піднімати хворого на поверх, підраховується й метраж дороги: 18 гривень за 1 км.

Супроводжуючим необхідно отримати у лікаря висновок про транспортабельність пацієнта, рекомендації під час перевезення, визначитися зі списком медикаментів, зібрати засоби гігієни, взяти медичні документи.

Досвідчені співробітники бригад впораються із завданням, до складу входять досвідчені лікарі та санітари, машини відрізняє спеціальний, м’який хід, є все необхідне обладнання та медикаменти.

Співробітники компанії дбають про безпеку пацієнта, його переміщують в авто, з урахуванням складності захворювання, забезпечують медикаментами, планують зупинки в дорозі для відпочинку, обіду, проведення медичних процедур.