103TAXI
phone

Перевезення хворих Ірпінь/Київ та Київ/Ірпінь

Перевезення хворих Ірпінь/Київ та Київ/Ірпінь

Як перевозити лежачих хворих в Ірпінь із Києва?

Доставити маломобільну людину з однієї точки в іншу буває дуже складно. Громадський транспорт не завжди адаптований для візків, а лежачих пацієнтів можна перевозити тільки лежачи. Перевезення хворих на Ірпінь здійснюється завдяки спеціальним службам.

Транспортування може знадобитися у різних випадках. Людині може знадобитися консультація фахівця чи обстеження. Також він може переїжджати до пансіонату чи гості до родичів. Державна швидка допомога приїде лише у тому випадку, коли становище – серйозне. В інших випадках про перевезення лежачих пацієнтів з Ірпеня слід подбати родичам.

Чому лежачих пацієнтів не можна перевозити у звичайному автомобілі?

Через неправильну організацію перевезення стан пацієнта може погіршитися. Наприклад, трясіння може призвести до появи нових травм. Перевезення хворих з Ірпеня має бути дбайливим. Також впливає температурний режим, якщо людині буде некомфортно, вона нервуватиме, виникнуть проблеми із серцево-судинною системою.

Перевезення хворих на Ірпінь має здійснюватися спеціалізованим транспортом. Він обладнаний для того, щоб хворій людині було комфортно. Пацієнт перебуватиме на лежаку або у кріслі, які надійно закріплені. Бригада супроводу надасть необхідну допомогу, якщо в процесі перевезення тяжкохворого пацієнта в Ірпінь відбудеться погіршення стану.

Яким має бути транспорт?

У спеціально обладнаному транспортному засобі поїздка буде комфортною та безпечною. У нього є відмінні риси:

 • М’який перебіг. Перевезення хворих в Ірпінь буде акуратним завдяки використанню в конструкції авто якісних амортизаторів. Лежак також має амортизатори.
 • Кліматична система. Завдяки кондиціонеру температуру можна зробити комфортною для пацієнта.
 • Достатній простір. Транспортування колясочників чи лежачих пацієнтів передбачає наявність супроводжуючих. У салоні достатньо місця для них та необхідного обладнання.
 • Медикаменти та обладнання. Якщо під час поїздки відбудеться погіршення стану, фахівці зможуть стабілізувати його, надати необхідну допомогу.

Співробітники, які входять до складу бригади супроводу, проходять навчання, щоб медичне перевезення було максимально безпечним.

Послуги, що надаються бригадою

Коли людина не може самостійно пересуватись, медичне таксі, перевезення хворих у спеціальному транспорті – чудовий варіант. Якщо вибирати професіоналів – стресу не буде не лише у пацієнтів, а й у його родичів. Екіпаж повинен не лише доставити людину з одного пункту до іншого, коли відбувається перевезення тяжких хворих із міста Ірпінь. Вони також надають такі послуги:

 • підготовка до подорожі;
 • перенесення до машини;
 • контроль стану у дорозі.

Для переміщення пацієнта до транспорту користуються носилками. За потреби під час перевезення лежачих та тяжкохворих пацієнтів з Ірпеня до бригади будуть додані вузькопрофільні фахівці.

Яке обладнання є у спеціалізованому автомобілі?

Прилади та медикаменти підбирають залежно від захворювання та стану пацієнта. Приватна швидка допомога, якою виконується транспортування хворих, обладнана:

 • пульсоксиметр;
 • кардіомонітором;
 • інфузомат;
 • електрокардіограф;
 • дефібрилятором;
 • апаратом ШВЛ;
 • глюкометр.

Якщо має бути перевезення хворих на ближні та далекі відстані, авто обов’язково має бути укомплектоване наборами для уколів та крапельниць, матеріалами для перев’язки. Список – неповний, його доповнюють залежно стану хворого.

Що впливає вартість послуги?

Перевезення хворих на Ірпінь має різну вартість, розрахунок виконується індивідуально. Під час розмови з диспетчером необхідно дати йому якнайбільше інформації, потім передзвонить лікар, щоб уточнити дані щодо стану клієнта.

Перевезення лежачих хворих може здійснюватися різну відстань, але ціна залежить тільки від цього параметра. Важливо, скільки співробітників знадобиться. У деяких випадках достатньо санітарів, які перенесуть пацієнта до автомобіля. Іноді потрібні реаніматологи та інші спеціалісти вузького профілю.

Якщо відбувається перевезення хворих із лікарні додому, бригада одразу їде. У разі, якщо пацієнта потрібно почекати під час обстеження, нараховується додаткова оплата. Вартість також залежить від поверховості, наявності ліфта та способу перенесення хворого.

Безпечне перевезення хворих в Ірпінь – тільки з компанією 103TAXI. В автопарку – сучасні транспортні засоби, які оснащені всім необхідним. Професійний та доброзичливий персонал допоможе пацієнтам перенести дорогу комфортно.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI гарантує всі зручності для пацієнтів, включаючи колясочників та лежачих, яким потрібні особливі умови. Салон оснащений необхідним обладнанням, медикаментами, наборами для уколів, крапельниць, перев’язок. Доставкою займаються досвідчені співробітники, передбачено присутність лікаря.

Компанія приймає такі замовлення, але для цього знадобиться дозвіл лікаря на переміщення пацієнта. Машини забезпечені надійними амортизаторами, що дає можливість уникнути трясіння на дорогах, є необхідний набір препаратів та обладнання, гарантовано опіку лікаря.

Якщо вам потрібно доставити хворого від місця аварії або візка, які не можуть рухатися самостійно, 103TAXI надасть транспорт на м’якому ходу, оснащений сучасним обладнанням та ліками. Досвідчені фахівці готують пацієнта до поїздки та транспортують за вказаною адресою.

Для цього необхідно звернутися до служби 103TAXI та викласти диспетчеру свої вимоги. Далі з клієнтом зв’язується лікар та уточнює діагноз, склад потрібного обладнання, препаратів, кількість задіяних фахівців. Розрахунок суми за послуги провадиться індивідуально.

Так, це можливо, потрібно лише при оформленні замовлення відзначити терміновість та дати адресні координати, звідки забрати та куди доставити. При необхідності компанія надає лікарів вузького профілю, зокрема реаніматологів. Фахівці забезпечені обладнанням та препаратами.

103TAXI надає такі послуги, від замовника потрібно лише вказати адресу доставки, час зустрічі, погодити з лікарем діагноз та список необхідних у дорозі препаратів. Компанія забезпечує навіть доставку маломобільних пацієнтів, яким надаються особливі умови.