phone

Перевезення хворих з лікарні

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення хворих з лікарні

Перевезення хворих із лікарні

При появі в будинку тяжкохворої людини у родичів та близьких людей виникає низка проблем, пов’язаних із доглядом за хворим. До цього розряду відноситься і перевезення хворого з поліклініки додому назад. І якщо для невеликого міста це не є великою проблемою, то для мешканців великих населених пунктів така ситуація іноді може стати справді випробуванням, адже перевезення у цьому випадку пов’язане з різними труднощами у вигляді великих відстаней та виникнення пробок на дорогах. Для перевезення хворого із лікарні додому виникає потреба скористатися послугами спеціальної автомашини для транспортування хворих. Вона оснащена необхідним обладнанням та ношами, а також гідравлічним компенсатором, що допомагає пасажирам усередині автомобіля почуватися комфортно навіть на неякісній дорозі. Також авто обладнане системою обігріву та кондиціювання для встановлення необхідної для пацієнта температури.

Поруч із пацієнтом в авто може перебувати професійний лікар та стежити за станом хворого (також у нашому автомобілі, при перевезенні хворого з лікарні додому, можуть перебувати його близькі, що виключить додаткові витрати на таксі). Для деяких випадків можуть знадобитися шини, каталки або інший комплект обладнання, заспокійливі та знеболювальні, для особливих випадків – спеціальний матрац та щит під ним. В арсеналі медперсоналу знаходяться всі необхідні медикаменти для кожного окремого випадку, чи то стан після інфаркту, чи онкохворого після хіміотерапії, чи будь-якого іншого випадку, у тому числі екстреного характеру. Також можна найняти санітарів для переміщення хворого від квартири до машини і назад.