phone

Перевезення хворих з лікарні

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення хворих з лікарні

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Перевезення хворих із лікарні

При появі в будинку тяжкохворої людини у родичів та близьких людей виникає низка проблем, пов’язаних із доглядом за хворим. До цього розряду відноситься і перевезення хворого з поліклініки додому назад. І якщо для невеликого міста це не є великою проблемою, то для мешканців великих населених пунктів така ситуація іноді може стати справді випробуванням, адже перевезення у цьому випадку пов’язане з різними труднощами у вигляді великих відстаней та виникнення пробок на дорогах. Для перевезення хворого із лікарні додому виникає потреба скористатися послугами спеціальної автомашини для транспортування хворих. Вона оснащена необхідним обладнанням та ношами, а також гідравлічним компенсатором, що допомагає пасажирам усередині автомобіля почуватися комфортно навіть на неякісній дорозі. Також авто обладнане системою обігріву та кондиціювання для встановлення необхідної для пацієнта температури.

Перевезення хворих з лікарні

Поруч із пацієнтом в авто може перебувати професійний лікар та стежити за станом хворого (також у нашому автомобілі, при перевезенні хворого з лікарні додому, можуть перебувати його близькі, що виключить додаткові витрати на таксі). Для деяких випадків можуть знадобитися шини, каталки або інший комплект обладнання, заспокійливі та знеболювальні, для особливих випадків – спеціальний матрац та щит під ним. В арсеналі медперсоналу знаходяться всі необхідні медикаменти для кожного окремого випадку, чи то стан після інфаркту, чи онкохворого після хіміотерапії, чи будь-якого іншого випадку, у тому числі екстреного характеру. Також можна найняти санітарів для переміщення хворого від квартири до машини і назад.

Перевезення хворих із лікарні – як забезпечити комфорт?

Після того, як пацієнт виписався із лікувального закладу, йому потрібно дістатися додому. Це складно зробити, якщо людина – лежача або в інвалідному візку. У такому разі доставка хворих із лікарні до санаторію або додому перетворюється на проблему. Громадський транспорт не підходить, у легковому автомобілі людина не зможе лягти на сидіння. Державна швидка допомога доставляє пацієнтів лише у випадках загрози їхньому життю.

Потрібно враховувати, що пацієнту має бути комфортно, інакше його стан може погіршитися. У такому разі перевезти хворого із лікарні додому можна на медичному таксі. Під час транспортування пацієнта супроводжує професійна бригада, за потреби запрошуються вузькопрофільні фахівці.

Переваги звернення до медичного таксі

Перевезення хворого з лікарні додому на спеціалізованому транспорті – комфортне та безпечне. Переваги такі:

 • мінімізуються ризики того, що здоров’я пацієнта погіршиться внаслідок неправильного транспортування
 • хворому забезпечується максимальна безпека;
 • заощаджується час на дорогу.

Доставка хворих із лікарні додому спеціалізованим транспортом допомагає уникнути стресу у пацієнтів та родичів. Маршрут опрацьовується заздалегідь, щоб уникнути пробок та скоротити час транспортування. Зазвичай, замовляти машину потрібно за день до поїздки.

Якими бувають види транспортування?

Залежно від стану його перевозять хворого з лікарні в іншу установу або додому в різних положеннях. Спосіб транспортування вибирають при зверненні до диспетчера із замовленням.

На спині перевозять пацієнтів із інсультом, переломами кісток тазу, хребта чи черепа. За наявності серцевої недостатності чи перелому реберних кісток положення – напівсидячи. Перевезти хворого з лікарні в несвідомому стані можна тільки в лежачому положенні на боці, щоб виключити попадання блювотних мас у дихальні шляхи.

Фахівці обов’язково дотримуються заходів безпеки. На боці не можна перевозити людей, у яких діагностовано травми хребта. Перевезення хворих із серцевою недостатністю або набряком легень із лікарні категорично заборонено у положенні лежачи. Якщо стан – дуже важкий, має бути реаніматолог.

Заходів безпеки потрібно дотримуватись і при перенесенні пацієнтів в автомобіль та з нього. Носілками користуються для транспортування за наявності:

 • інфаркту;
 • інсульту;
 • стани шоку;
 • несвідомого стану;
 • черепно-мозкових травм;
 • ускладненої вагітності;
 • травм хребта.

Якщо у пацієнта травмований хребет, його переносять на жорстких ношах, якщо їх немає – хворий укладається на живіт на звичайні ноші.

Доставляємо лежачих хворих із лікарні додому – як підготувати пацієнта?

Деякі пацієнти можуть сильно перейматися, це потрібно враховувати. Такі люди потребують підтримки та заспокоєння. При сильній тривожності можна звернутися до лікаря, який радить заспокійливе. Якщо потрібно перевезти хворого, який приймає певні ліки з лікарні додому, про це обов’язково потрібно повідомити при оформленні заявки. Для тривалої поїздки потрібно обзавестися питною водою, їжею, що не псується, памперсами, вологими серветками, змінною білизною і шкарпетками.

Якщо потрібно перевезти лежачого хворого з однієї лікарні до іншої, медичний персонал контролює його стан. Для цього використовується сучасне обладнання, якщо станеться непередбачена ситуація – співробітники нададуть допомогу та стабілізують стан. Якщо заздалегідь повідомити про точний діагноз – до складу бригади увійдуть профільні спеціалісти.

Які дані повідомити під час оформлення замовлення?

При оформленні замовлення на перевезення хворого потрібно надати докладну інформацію не тільки про пункти призначення та дату поїздки. Далі із замовником зв’яжеться лікар, який уточнить дані про:

 • віці пацієнта;
 • діагнозі;
 • поточний стан.

Вартість послуги залежить не лише від відстані. У деяких випадках пацієнта слід спустити з поверху, а потім підняти. Ціна послуги залежить від поверху, наявності ліфта та ваги хворого. Залежно від цих показників підбирається обладнання для транспортування. Користуються ношами або кріслами-каталками.

Перевезення хворих із лікарні – куди звернутися?

Один із лідерів на ринку – компанія 103TAXI. Завдання співробітників – здійснити транспортування комфортно та безпечно. Переваги звернення до компанії:

 • співробітники з медичною освітою;
 • використання якісних ліцензійних препаратів;
 • обладнані автомобілі.

Перевезення хворих із лікарні додому здійснюється точно в обумовлений час. Досвідчені співробітники контролюють стан здоров’я, за потреби надають допомогу для його стабілізації.

Персонал – відмінно підготовлений, має необхідні навички та знання, тому зможе доставити хворого з лікарні додому безпечно та в точний час. Автомобілі оснащені необхідним обладнанням та медикаментами. Завдяки якісним амортизаторам у салоні не відчуватиметься трясіння навіть на складній ґрунтовій дорозі. У салоні можна регулювати температуру рівня, приємного для пацієнта.

Перевезення лежачих хворих із лікарні відбувається з дотриманням заходів безпеки. Пацієнт надійно фіксується за допомогою ременів безпеки. Також можна закріпити крісло-каталку, щоб воно залишалося нерухомим у процесі руху.

Перевозять пацієнтів співробітники, які пройшли спеціальне навчання та атестацію. Безпека пасажирів – під повним контролем.

Поширені запитання

Компанія перевезе пацієнта за вказаною адресою, маршрут планується зробити це швидко і якісно.

Для цього необхідно оформити заявку у диспетчера 103TAXI та погодити з лікарем компанії умови перевезення.

У цьому випадку родичам не потрібно вирішувати проблеми із супроводом та спецтранспортом, всі проблеми візьме на себе 103TAXI.

Співробітники бригади повністю опікуються пацієнтом, доставлять на потрібний поверх і розмістять на ліжку, якщо той лежачий.

Система мікроклімату в автомобілі забезпечує необхідний температурний режим, з урахуванням діагнозу хворого.

Такі послуги 103TAXI надає, пацієнту забезпечують медичний супровід, наявність усіх необхідних препаратів та обладнання, доставку до палати.