phone

Перевезення на дальні відстані

103TAXI – компанія, яка допоможе вам перевезти лежачого родича для лікування та діагностики у європейських клініках. Пацієнтів перевозить спеціальне медичне таксі у супроводі родичів, фельдшерів та лікарів, у складних випадках – спеціаліста-реаніматолога.
Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення на дальні відстані

Оснащення медичного таксі

Усі автомобілі обладнані м’якою підвіскою, яка забезпечує акуратне проходження складних ділянок дороги та комфорт хворого. Машини комплектуються спеціальними носилками та каталками, останні – з регульованим підголівником, щоб хворий під час міг змінювати положення тіла. Супроводжуючі можуть зручно розташуватися в комфортних кріслах з регульованою спинкою. У них можна відпочити та легко перенести навіть 10-15 годинну поїздку. Температурний режим підтримується та контролюється системами клімат контролю. Під час транспортування повітря в машині тепле і свіже, необхідного ступеня вологості. Відкриваються люк та вікна, що особливо важливо для пасажирів, схильних до клаустрофобії.

Правила транспортування лежачого хворого до Європи

Перевезення пацієнтів із травмами хребта або після операції здійснюється на вакуумному матраці. Конструкція дозволяє уникнути зміщення кісток, матрац має спеціальні ручки, за допомогою яких пацієнта можна безпечно заносити/виносити з приміщення, переміщати поверхами. Для всіх поїздок передбачені остановки для гігієнічних процедур, годування, прийому ліків чи медичних маніпуляцій. Під час остановок на передбачених стоянках родичі та бригада можуть трохи відпочити та змінити положення тіла пацієнта.

Перелік документів для перевезення лежачого хворого до Європи

Перед поїздкою медичний персонал та диспетчери прораховують маршрут та готують документальний супровід. Для перетину кордону та оформлення до закордонного стаціонару у родичів та хворого мають бути: Закордонні паспорти. Медичні документи з підтвердженим діагнозом, дозволом лікаря на поїздку, згодою лікарні на прийом пацієнта. Страхування хворого та супроводжуючих. Банківські картки та готівка, що підтверджує платоспроможність, що перетинають кордон. Усі документи готуються заздалегідь. Необхідно надіслати скани паперів диспетчерам служби, вони перевірять список і допоможуть підготувати документацію, що не вистачає. Перед поїздкою ми рекомендуємо ознайомитися з повним переліком речей, дозволених для перевезення. Зробити це можна на веб-сайті dpsu.gov.ua. Дозволяється провозити багаж, до якого входять особисті речі хворого та супроводжуючих, каталки, середньогабаритну техніку. Ліки, що особливо містять наркотичні речовини, перевозяться лише з рецептом. Без декларування дозволено провозити до 10 тис. $ на одну особу. Для особистих речей в автомобілях передбачено спеціальне місце, на час поїздки багаж ретельно пристібається.

Вартість перевезення лежачого хворого з України до Європи розраховується диспетчером та залежить від:

  • Відстань пункту призначення; стани хворого;
  • Необхідності у медичному супроводі;
  • Наявності та кількості багажу.

Ціна розраховується заздалегідь, перед перевезенням укладаємо офіційний договір, і замовник вносить передоплату у розмірі 50% від суми. Після обговорення всіх нюансів ми готуємо автомобілі до призначеної дати, щоб перевезти вашу близьку людину акуратно, швидко та безпечно.