phone

Перевезення хворих у Білій Церкві

Перевезення хворих у місті Біла Церква може знадобитися після виписки з медичного закладу для доставки людини на обстеження, лікування, операцію. Державна невідкладна допомога не надає таких послуг, тому родичі мають вирішувати всі проблеми самостійно. Важко передбачити все необхідне, розібратися, як підготуватися до поїздки.

Послуги транспортування хворих

Транспортування хворих у місті Біла Церква має здійснюватись спеціальним автомобілем. Для цього не підійде особистий, громадський транспорт, звичайна служба таксі, оскільки необхідно враховувати безліч нюансів, забезпечити безпеку, комфорт потерпілому.

Звертаючись до спеціалізованої компанії, ви зможете отримати такі переваги:

 • Перевезення здійснюється спеціальними автомобілями, обладнаними носилками, медичною апаратурою, кондиціонерами, обігрівачами.
 • Завжди є запасні одноразові простирадла, ковдри, подушки, памперси, питна вода.
 • Близькі можуть супроводжувати пацієнта, є місця розміщення багажу.
 • При тривалих поїздках робиться все для того, щоб людина відчувала себе комфортно, передбачені зупинки для їжі, відпочинку, гігієнічних процедур.
 • Клієнта супроводжує лікар. Профіль фахівця підбирається, виходячи з діагнозу. Диспетчер уточнює стан, вік, захворювання. Перед поїздкою може бути організований попередній огляд медиком. Таким чином, людину супроводжує кардіолог, невролог, травматолог, акушер-гінеколог, що дає нам можливість вчасно вжити необхідних заходів.
 • Санітари допомагають винести хворого з квартири, його забирають прямо від ліжка, при необхідності на ношах переносять до автомобіля, розміщують у салоні, акуратно доставляють до місця призначення.
 • Є можливість перевозити людину з обмеженими можливостями, на інвалідному візку, після травми, операції, дорожньо-транспортної пригоди.
 • Стан пацієнта контролює лікар, є необхідні медичні засоби для надання екстреної допомоги.
 • Кваліфікація персоналу – усі співробітники проходять спеціальне навчання. Кожен спеціаліст має сертифікат, що підтверджує кваліфікацію.

Ми враховуємо, що самопочуття може погіршитись. Тому стан пацієнта постійно контролює лікар – вимірює тиск, пульс та інші життєво важливі показники. За потреби є можливість поставити крапельницю, застосувати апарат штучної вентиляції легень, провести інші невідкладні процедури.

Вартість медичного таксі

Вартість медичного таксі залежить від різних факторів – дальність поїздки, стан пацієнта, необхідної кількості співробітників, що супроводжують.

103 Taxi надає такі послуги:

 • Доставка у санаторій, діагностичний центр, вокзал, аеропорт.
 • Зустріч на вокзалі після поїздки з метою лікування.
 • Перевезення до іншого міста, області, країни, якщо за місцем неможливо надати лікування.

Після звернення до медичного таксі міста Біла Церква слід підготувати людину до поїздки:

 • Приготувати необхідні лікарські препарати, які приймає хворий.
 • Заспокоїти пацієнта, за необхідності звернутися до лікаря, щоб він порекомендував відповідні заспокійливі препарати.
 • Підготувати змінний одяг, білизну, шкарпетки.
 • Взяти їжу, яка не зіпсується – банани, печиво, крекери.
 • За бажанням взяти з собою власну постільну білизну. Якщо такої можливості немає, наші співробітники скористаються запасними одноразовими простирадлами.

Не рекомендується займатися самостійним перевезенням, оскільки лежачі, травмовані люди потребують дбайливого поводження, спеціального обладнання, розміщення в салоні на спеціальних медичних каталках, вакуумних матрацах.

Не варто ризикувати здоров’ям близьких. Звертайтеся до 103 Taxi, ми підкажемо, як підготуватися та організуємо комфортну подорож. Для отримання більш повної, детальної інформації, зв’яжіться з диспетчером по телефону або залиште заявку на сайті.

Поширені запитання

Компанія 103TAXI приймає замовлення на перевезення хворих у місті Біла Церква, • для цього є спеціальні автомобілі, обладнані носилками, медичною апаратурою, кондиціонерами, обігрівачами, є ковдри, подушки, памперси, питна вода, хворого супроводжує лікар.

Щоб вирішити проблему перевезення, потрібно зателефонувати до компанії, залишити заявку оператору, викласти лікарю, який передзвонить, діагноз хворого, погодити маршрут.

Фахівці компанії допоможуть перевезти хворого з будь-яким діагнозом до іншої лікарні, додому, на обстеження, до санаторію, за безпеку пацієнта відповідають досвідчені медики.

Так, можуть, у салоні достатньо місця для 4 осіб при лежачому хворому, є простір для інвалідного візка та багажу.

Автомобілі оснащені всім необхідним, лікар може виміряти тиск, зробити укол, крапельницю, є всі набори та пристрої, м’який хід машини дозволяє проводити всі маніпуляції.

Для таких пацієнтів передбачена каталка-ноша, висота підголовного кінця регулюється, можна розмістити на вакуумному матраці.