phone

Перевезення хворих у Києві

Професійне перевезення хворих у Києві має свої нюанси та особливості. Головне, що необхідно – це виключення всіх факторів, які можуть негативно вплинути на здоров’я та безпеку людини, що транспортується. Спроби заощадити, звертаючись за послугами до звичайної служби таксі, можуть серйозно нашкодити хворому.

Ми пропонуємо такі послуги з перевезення хворих у Києві:

 • перевезення з однієї лікарні до іншої;
 • перевезення зі стаціонару додому;
 • доставка в медустанову для консультації та обстеження, очікування та транспортування хворого додому;
 • організація перевезення до іншого міста;
 • доставка та зустріч на вокзалі, в аеропорту.

Перевезення хворих потребує оперативності, комфорту та безпеки. Наші автомобілі обладнані всім необхідним для перевезення пацієнтів.

У нас також є все, що необхідно для людей, які не мають можливості пересуватися самостійно або тим, хто має протипоказання до тривалого перебування в положенні. Сучасне обладнання, яке використовується нами, допомагає транспортувати людей з травмами, не переживаючи про нерівні дороги та вибоїни.

Транспортування хворих у Києві – ціни на послуги

Транспортування хворих у Києві здійснюється в комфортних умовах, у транспорті, оснащеному обігрівачем та кондиціонером. Пацієнта допоможуть перенести з квартири на вулицю, використовуючи необхідні засоби, такі як вакуумний матрац або крісло-ноші. Після цього правильно та зручно розмістять у машині, проконтролюють стан до прибуття до медичного закладу.

Замислюючись про те, як організувати транспортування хворих, родичі вирішують такі завдання:

 • яким чином краще перевозити хвору людину до лікарні або для проходження необхідної діагностики;
 • як створити безпечні та комфортні умови під час перевезення.

Ми маємо відповіді на всі питання, які можуть виникнути, ми готові взяти на себе організацію всього процесу.

Наш персонал завжди пунктуальний, ввічливий, має досвід у даній сфері і готовий суворо дотримуватись всього необхідного для допомоги пацієнту.

Перевезення тяжкохворих по Києву

Ми виконуємо перевезення тяжкохворих у Києві з урахуванням усіх правил безпеки. Наші автомобілі оснащені ременями, вакуумними матрацами для того, щоб зробити перевезення найменш травматичною. Це допомагає надавати допомогу людям зі складними діагнозами або постраждалим при надзвичайних подіях та аваріях.

Для перевезення тяжкохворих у Києві не підійде таксі чи звичайний автобус. Незручне положення тіла, відсутність медичного супроводу може негативно позначитися на здоров’ї пацієнта. Люди, які нещодавно перенесли операції, потребують того, щоб якнайшвидше опинитися в комфортних умовах. Наші водії складають найбільш оптимальний маршрут, щоб уникнути пробок і не втрачати дорогоцінного часу.

Перевезти хворого у Києві

Для того, щоб безпечно перевезти хворого, до вас на виклик обов’язково приїде бригада, яка включатиме досвідченого водія та санітара. Це дозволяє нам надавати допомогу у будь-якій ситуації, оскільки хворі часто обмежені у русі, а під’їзди наших будинків не завжди обладнані ліфтами та пандусами.

Звертаючись до нас для того, щоб перевезти хворого, ви гарантуєте для своєї близької людини наступне:

 • комфорт та безпека;
 • дбайливе та акуратне перевезення;
 • коректність, тактовність та ввічливість.

Ми маємо достатню кількість власних автомашин від найнадійніших виробників подібної техніки.

Якщо вам треба перевезти хворого у Києві в певний час, ми рекомендуємо замовити послугу заздалегідь, тоді ми зможемо дати гарантію, що машина буде надана у потрібний вам час.

Ви можете не переживати, що після того, як до вас приїде бригада, раптом виявиться, що недостатньо санітарів і потрібно бігати по сусідах у пошуках допомоги. Ми знаємо, як потрібно розрахувати кількість супроводжуючих, тому такі ситуації повністю виключені при наданні послуг нашою компанією.

Наші співробітники чудово орієнтуються в медустановах міста, що дозволить не розшукувати потрібний корпус і тим самим завдавати зайвого дискомфорту хворому.

Як замовити перевезення хворого у Києві

Після того, як ви зв’яжетесь з нами, з вами обов’язково поговорить наш диспетчер, щоб уточнити всі деталі. Це дозволить нам передбачити все необхідне, що може знадобитися у поїздці, включаючи медичну апаратуру та препарати. У разі потреби перевезти хворого в Києві вам допоможе кваліфікована медсестра чи лікар.

Зв’язавшись з нашим диспетчером, вам знадобиться вказати таку інформацію:

 • прізвище та ім’я людини, яку ми транспортуватимемо;
 • вік пацієнта;
 • наявні обмеження та захворювання;
 • адресу, за якою необхідно подати автомобіль та адресу місця призначення;
 • інформацію про людину, яка замовила послугу.

Перевезти хворого самотужки не завжди можливо. Ми можемо вирішити будь-які проблеми та позбавити вас від усіх можливих проблем. Команда наших спеціалістів пройшла необхідне навчання та швидко доставить вашого родича у місце призначення по місту чи області.