103TAXI
phone

Медичне транспортування

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Медичне транспортування

Як організувати перевезення маломобільного пацієнта?

Ситуація, в якій треба перевезти лежачого родича, – не рідкість. Зазвичай медичне перевезення хворих необхідне відвідування консультації чи обстеження. Родичі не завжди мають змогу виконати транспортування правильно. У такому разі слід скористатися послугами платного перевезення лежачих хворих на швидку допомогу.

Компанії, що надають подібні послуги, також допоможуть донести людину до машини з неї, для цього в штаті є міцні санітари. Завдяки професіоналізму співробітників можна бути впевненим у тому, що в дорозі родич почуватиметься комфортно.

Чому лежачих пацієнтів не можна перевозити у звичайному транспорті?

Якщо перевезення лежачих хворих здійснюється неправильно, це призводить до погіршення стану. У дорозі можуть з’явитися нові травми, що негативно вплине на реабілітацію. Якщо амортизатори на автомобілі – низької якості, – поштовхи і тряска призводять до появи болючих відчуттів, виникнення нападів. Медичне транспортування дозволяє здійснити перевезення у комфортних умовах під наглядом досвідченого персоналу.

Потрібно враховувати, що для людини з тяжким захворюванням значення має навіть рівень температури всередині салону. Якщо вона буде надто високою – гіпертоніку буде задушливо, за дуже низької – некомфортно людині з гіпсом.

Перевезення хворих містом у легковому авто – не підходить через недостатнє місце. Довжини сидінь не вистачить, щоб людина могла вільно лягти. Державна швидка допомога не може допомогти, якщо людину потрібно перевезти до будинку для людей похилого віку, на обстеження або в іншу квартиру. Її призначення – транспортування у ситуації, коли життю пацієнта загрожує небезпека без надання допомоги лікарями. Тому приватна швидка перевезення лежачих хворих – відмінний варіант.

Які послуги надають приватні компанії?

Чимало компаній пропонують послуги з перевезення людей. Але перевезення інваліда-візочника чи лежачої людини вимагає дотримання певних заходів безпеки. Пацієнт повинен доїхати з комфортом, якщо в дорозі станеться погіршення стану або напад, – йому потрібна допомога фахівців.

Медичне перевезення складається з наступних етапів:

 • Подання транспорту. Її здійснюють у період, визначений замовником, на вказану ним адресу.
 • Доставка пацієнта до транспорту. У санітарів є ноші або каталка, за допомогою яких клієнта буде акуратно доставлено до авто.
 • Перевезення до призначеної адреси. Доставка хворих з лікарні додому та в інші місця проводиться обережно та швидко. Підбирається оптимальний маршрут, що призводить до економії часу.
 • Супроводження бригади. Пацієнта супроводжують співробітники компанії. Бригада підбирається залежно стану людини. У швидкій допомозі є необхідне обладнання для надання допомоги при транспортуванні хворих.
 • Доставка назад. Пацієнта привезуть додому чи будь-яке вказане місце. При необхідності його піднімуть на поверх та допоможуть лягти у ліжко.

Слід враховувати, що за відсутності ліфта зазвичай стягується додаткова оплата за спуск і підйом. Це стосується ваги пацієнта, є певний рівень, після якого потрібно буде доплатити.

Транспортування тяжкохворих – у чому переваги приватної служби?

Коли людина хворіє, важливо подбати про її комфорт. Дрібна незручність може спричинити погіршення самопочуття.

Транспортування хворих на приватну швидку допомогу має такі переваги:

 • Оперативна робота диспетчерської служби Швидка обробка дзвінка. Після цього у призначений час вирушає бригада.
 • Кваліфіковані працівники. Медичне транспортування лежачих хворих здійснюється співробітниками, які можуть працювати з такими людьми.
 • Сучасні автомобілі. Оснащені необхідним обладнанням та матеріалами. Усередині салону достатньо простору для розміщення пацієнта та супроводжуючих осіб.

Приватна швидка допомога – це комфортне та швидке транспортування тяжкохворих, допомога в дорозі.

Як вибирати перевізника?

Про родичів, особливо за наявності у них серйозних захворювань, слід виявляти особливу турботу. Якщо поїздка до лікарні на обстеження або перевезення лежачих хворих на далекі відстані, потрібно ретельно вибирати компанію. Слід уточнити низку питань:

 • обладнання автомобіля;
 • достатня кількість місця у салоні;
 • наявність засобів для перенесення пацієнтів;
 • вартість послуг;
 • можливість підйому та спуску по під’їзду.

Медичне транспортування лежачих хворих складається з кількох етапів. Їх обговорюють наперед. Обов’язкова консультація з лікарем, він дає рекомендації. Їх обов’язково передають диспетчеру навіть у тому випадку, якщо має бути транспортування до пансіонату. Якщо стан пацієнта – нестабільний, потрібна бригада з профільними фахівцями. Можливо, буде потрібно заспокійливе або знеболювальне.

Якщо вам потрібна приватна швидка допомога, перевезення хворих, звертайтесь до компанії 103TAXI. Транспортування – не лише Києвом, а й іншими містами.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Звичайні таксі не облаштовані для інвалідів та лежачих хворих, а медичні машини 103TAXI гарантують рівний хід навіть поганою дорогою. У салоні є зручні місця для пасажирів з особливими потребами, медичне обладнання, ліки, температура повітря в салоні регулюється.

Для складних пацієнтів 103TAXI обладнає автомобілі спеціальними засобами: ручні та механічні підйомні пристрої різних типів, надійно фіксовані крісла, рампи, все це забезпечує повну безпеку клієнта. За станом стежать досвідчені медики за допомогою обладнання.

Так, потрібно, оскільки ціну розраховують заздалегідь, перед поїздкою обидві сторони підписують договір та вноситься передплата в половину суми. Тільки після цього компанія готує машину до призначеної дати від’їзду, щоб врахувати всі нюанси далекої подорожі.

Для поїздки до Європи родичі чи опікуни повинні надати закордонні паспорти, медичні документи з діагнозом та дозволом лікаря, згоду лікарні на прийом хворого. А також страховку, банківські картки та готівку, скани надсилають диспетчерам.

Поїздка на медичному таксі 103TAXI за вартістю обійдеться дорожче, ніж на звичайному, але в результаті вийде вигіднішою, оскільки родичам не потрібно турбуватися про ліки, медичний супровід, транспортування хворого. Усі турботи візьмуть на себе досвідчені спеціалісти компанії.

Компанія надає екстрену медичну допомогу, якщо людина постраждала від травми, погано стало на вулиці, коли рахунок йде на хвилини. Всі машини оснащені необхідним обладнанням, ліками, комфортними місцями для пацієнтів, що рухаються на м’якому ходу.