phone

Перевезення хворих по місту

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення хворих по місту

У наших автомобілях для перевезення хворих містом є необхідне сучасне обладнання, використовуючи яке ми можемо надавати сучасну якісну допомогу та підтримувати нормальну життє-діяльність організму в дорозі. Весь транспорт укомплектований вакуумними матрацами та шинами, гідравлічними приймальними пристроями, що допомагають виконати надійну іммобілізацію пацієнта.

Склад та профіль бригади ми підбираємо індивідуально, враховуючи стан хворого та характер його захворювання. Ми допоможемо перевезти пацієнта до лікарні на лікування та назад, доставити його до аеропорту чи вокзалу, до медичних закладів для обстеження, почекати та відвезти додому.

Наше перевезення хворих по місту – це швидка та безпечна доставка людини, досвідчений персонал, технічне та лікарське забезпечення, безпека та комфорт.

Перевезення хворих по місту

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Транспортування хворих містом

Своєчасне транспортування хворих містом має велике значення для успішності лікування. Надання грамотної медичної допомоги здатне значно підвищити шанси на лікування, скоротити термін лікування, запобігти ускладненням. Ми без затримок подамо автомобіль, точно в призначений час. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом, а вартість виявиться прийнятною для будь-якого замовника.

Наші співробітники готові до будь-яких ситуацій у дорозі, діють професійно та злагоджено. Пацієнти оточені турботою та увагою, ми робимо все для того, щоб стан хворого в дорозі в жодному разі не погіршився.

Для того щоб транспортування хворих містом було максимально комфортним, кожен автомобіль оснащений місцями для супроводжуючих, кондиціонером, обігрівачем. Для безпечного та зручного транспортування пасажира в інвалідному візку транспорт обладнаний підйомником.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

 • перевезення з одного медичного закладу до іншого;
 • транспортування хворих додому із лікарні;
 • зустріч пацієнта на вокзалі або в аеропорту з доставкою на потрібну адресу;
 • транспортування хворих на діагностичні обстеження.

Ми прагнемо допомогти людям уникнути занепокоєння та незручностей під час перевезення хворих містом.

Перевезення хворих по місту – як забезпечити безпеку та комфорт?

Коли людина має серйозні проблеми зі здоров’ям, потрібні постійні медичні процедури та обстеження. Перевезення хворих містом не завжди можливе особистим чи громадським транспортом. Лежачому пацієнту потрібний спеціалізований автомобіль, щоб не завдати ще більшої шкоди здоров’ю.

Коли може знадобитися перевозити хворого лежачого?

Замовлення перевезення хворого може знадобитися у різних ситуаціях. Не завжди пацієнти можуть дістатися таксі або громадським транспортом. Для транспортування використовується спеціально обладнаний автомобіль, де лежачому пацієнту буде забезпечено максимальний комфорт. Транспорт обладнаний якісними амортизаторами, завдяки яким трясіння практично не відчувається. Це знижує ризик того, що людина отримає травму або її самопочуття погіршиться.

Спеціалізоване медичне таксі, яким здійснюється перевезення хворих, відповідає суворим вимогам:

 • Амортизація та хід. Вони мають бути плавними. Пацієнта ніщо не повинно турбувати навіть на складній ґрунтовій дорозі. Його менше трясе, навантаження максимально зменшене.
 • Медичне обладнання. Транспорт оснащений м’якими та жорсткими ношами, кріслом-каталкою тощо. Ці пристрої призначені для переміщення пацієнта. Там, де не можна скористатися каталкою, застосовують м’які ноші. Перед тим, як завантажити пацієнта всередину авто, його фіксують на каталці за допомогою ремінців безпеки. У сучасних каталок – відкидні бічні огорожі, їх рухають, не заважаючи людині, що лежить.
 • Клімат контроль. Температура в салоні має бути комфортною для пацієнта. Для гіпертоніків важливо, щоб не було спеки та задухи, а деяким, навпаки, більше тепла.
 • Розмір салону. В автомобілі, яким здійснюється перевезення хворих між лікарнями та містом, він повинен бути просторим, щоб у медичних працівників був простір для маніпуляцій. Також усередині повинні поміститися супроводжуючі та необхідне обладнання.

Необхідно враховувати, що в медичному таксі перевезення хворих – це не те саме, що у звичайній швидкій допомозі. У тому випадку, якщо пацієнту потрібний вузький фахівець у процесі транспортування, потрібно попередити у процесі оформлення замовлення.

Чому транспортування не підходить звичайний транспорт?

Якщо потрібно перевезти хворого містом, із лікарні до лікарні, обов’язково потрібно стабілізувати його стан. У разі, якщо пацієнта у важкому стані перевозять до іншого лікувального закладу за рішенням лікаря, використовується державна швидка допомога. В інших випадках перевезення хворих по місту, з лікарні до лікарні чи обстеження, здійснюється приватними компаніями.

Лежачої людини транспортувати дуже складно. Звичайний транспорт не підходить з багатьох причин. Насамперед, до нього потрібно дістатися. Навіть якщо посадити людину в інвалідне крісло, не скрізь є пандуси та ліфти з достатньою шириною дверей. У громадському транспорті його неможливо зафіксувати, що може спричинити травму. Також стан пацієнта погіршується через трясіння та ривки.

Головне – у громадському транспорті неможливо забезпечити медичний супровід. Навіть стабільний стан може зненацька погіршитися з різних причин. У медичному таксі можна перевозити хворих у супроводі спеціально підібраної бригади.

Як обладнано медичне таксі?

Перевезення хворих із лікарні до лікарні має бути правильно організовано. В автомобілі є транспортувальне обладнання, крісла, на яких сидітимуть санітари та супроводжуючі. Для того щоб поїздка була безпечною, в наявності:

 • дефібрилятори;
 • акушерські набори;
 • кисневі інгалятори;
 • фельдшерські набори;
 • шини, пов’язки та бандажі.

*Примітка
Список залежить від стану пацієнта.

Де оформити замовлення на перевезення хворого?

Компанія 103TAXI надає послуги з транспортування пацієнтів. Головні переваги представлені своєчасною подачею транспорту, індивідуальним підходом та прийнятною вартістю, акуратним та дбайливим ставленням до пацієнтів.

Для перевезення лежачих хворих по місту призначені автомобілі зі спеціальним оснащенням, як супровід – співробітники з освітою та великим досвідом. У транспорті обладнання надавати допомогу. Бригади підбираються індивідуально, залежно стану пацієнта. Маршрут для транспортування складається заздалегідь, щоб уникнути пробок та максимально скоротити час перевезення.

Поширені запитання

103TAXI надає спеціальний транспорт, оснащений особливим, м’яким ходом, комфортним місцем, медикаментами та обладнанням, комфортним температурним режимом.

Потрібно зв’язатися зі спеціалістами компанії 103TAXI, після оформлення заявки у диспетчера вам обов’язково передзвонить лікар, щоб уточнити умови.

Компанія 103TAXI надає такі послуги, забезпечує комфортні умови, контроль спеціалістів, надання допомоги у разі потреби.

Потрібно зателефонувати до служби компанії 103TAXI, залишити заявку у диспетчера, після чого погодити з лікарем діагноз та умови перевезення.

Досвідчені фахівці доставляють хворого на вказану адресу, допомагають перенести лежачих, доставити на потрібний поверх, проконтролювати його стан під час поїздки.

Хворого перевозять досвідчені медики та санітари, за потреби, присутній і вузький фахівець потрібного профілю.