phone

Перевезення хворих по місту

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення хворих по місту

У наших автомобілях для перевезення хворих містом є необхідне сучасне обладнання, використовуючи яке ми можемо надавати сучасну якісну допомогу та підтримувати нормальну життє-діяльність організму в дорозі. Весь транспорт укомплектований вакуумними матрацами та шинами, гідравлічними приймальними пристроями, що допомагають виконати надійну іммобілізацію пацієнта.

Склад та профіль бригади ми підбираємо індивідуально, враховуючи стан хворого та характер його захворювання. Ми допоможемо перевезти пацієнта до лікарні на лікування та назад, доставити його до аеропорту чи вокзалу, до медичних закладів для обстеження, почекати та відвезти додому.

Наше перевезення хворих по місту – це швидка та безпечна доставка людини, досвідчений персонал, технічне та лікарське забезпечення, безпека та комфорт.

Транспортування хворих містом

Своєчасне транспортування хворих містом має велике значення для успішності лікування. Надання грамотної медичної допомоги здатне значно підвищити шанси на лікування, скоротити термін лікування, запобігти ускладненням. Ми без затримок подамо автомобіль, точно в призначений час. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом, а вартість виявиться прийнятною для будь-якого замовника.

Наші співробітники готові до будь-яких ситуацій у дорозі, діють професійно та злагоджено. Пацієнти оточені турботою та увагою, ми робимо все для того, щоб стан хворого в дорозі в жодному разі не погіршився.

Для того щоб транспортування хворих містом було максимально комфортним, кожен автомобіль оснащений місцями для супроводжуючих, кондиціонером, обігрівачем. Для безпечного та зручного транспортування пасажира в інвалідному візку транспорт обладнаний підйомником.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

  • перевезення з одного медичного закладу до іншого;
  • транспортування хворих додому із лікарні;
  • зустріч пацієнта на вокзалі або в аеропорту з доставкою на потрібну адресу;
  • транспортування хворих на діагностичні обстеження.

Ми прагнемо допомогти людям уникнути занепокоєння та незручностей під час перевезення хворих містом.