103TAXI
phone

Перевезення хворих Кропивницький/Київ та Київ/Кропивницький

Перевезення хворих Кропивницький/Київ та Київ/Кропивницький

Як здійснюється транспортування лежачих людей?

Коли людині, прикутій до ліжка, потрібно вирушити на обстеження або до санаторію на реабілітацію, родичам доводиться шукати транспорт. У такому разі звичайний автомобіль не підходить, тому що хворому потрібно зручно лягти. Перевезення хворих до Кропивницького здійснюється приватними компаніями, оскільки швидка допомога приїде лише в екстреному випадку для транспортування до лікувального закладу.

Усередині автомобіля має бути достатньо місця для того, щоб комфортно розмістився не лише клієнт, а й особи, які його супроводжують. Важливо, що медичне перевезення здійснюється у супроводі професійної бригади.

Транспорт – яким він має бути?

Автомобіль повинен бути повністю у справному стані, щоб дорога зайняла якнайменше часу. Водії складають оптимальні маршрути, завдяки яким вдається уникнути завантажених вулиць. Транспортування лежачих хворих до міста Кропивницького відбувається під контролем співробітників, усередині салону має бути достатньо місця для медичної апаратури.

Для розміщення пацієнтів використовують каталки, крісла або матраци з амортизацією, вони дозволяють уникнути різких поштовхів, які можуть призвести до появи болю. Транспорт оснащений якісними амортизаторами, тому при перевезенні колясочників та лежачих хворих із Кропивницького хід залишиться м’яким навіть на ґрунтовій дорозі.

У салоні працює кондиціонер, завдяки якому можна виставити зручну для клієнта температуру. Автомобіль повністю укомплектований обладнанням та ліками, їх підбирають залежно від стану пацієнта. Співробітники здатні надати допомогу у разі погіршення стану.

Якими пристроями користуються під час транспортування?

У процесі перевезення лежачих пацієнтів із Кропивницького виконується не лише доставка з однієї адреси на іншу. Санітари також вантажать клієнта в машину та вивантажують на місці. Для перевезення потрібно:

  • Спеціальний транспортний засіб. Він відрізняється плавним ходом та підвищеною звукоізоляцією. Пацієнт повинен відчувати комфорт навіть під час тривалої подорожі.
  • Ліжко-каталка. Медичне транспортування пацієнтів здійснюється у положенні лежачи. При цьому користуються ліжками-каталками, що витримують велику вагу. При цьому вони важать небагато. Амортизатори допомагають уникнути трясіння, для кріплення використані надійні фіксатори. За потреби можна відрегулювати висоту спинки.
  • Жорсткі та м’які ноші. Перевезення тяжкохворих людей до Кропивницького починається з їхньої доставки до авто. При цьому користуються волокушами або різними типами нош.
  • Крісло каталка. Пацієнт може знаходитись у ньому під час шляху. Для завантаження в салон використовується рампа або автоматичний витяг. Для жорсткої фіксації використовують важелі.

Перевезення лежачих хворих на ближні та далекі відстані передбачає використання додаткових аксесуарів.

Різновиди підйомних пристроїв

Перевезення колясочників або лежачих хворих на громадський транспорт неможливе, оскільки він не адаптований. Спеціалізовані автомобілі оснащені додатковими сходами, причому нижня має бути не вище 200 мм над землею.
Щоб завантажити в салон людини на візку, користуються:

  • Ручний або механічний підйомний пристрій. Майданчик досить широкий, відрізняється плавним рухом, швидкість – не більше 15 см/с. Під час підйому або спуску крісло-каталка має бути надійно зафіксованим.
  • Рамний. Простий пристрій, який фіксують, а потім закочують по ньому коляску. Ширина рампи повинна бути не менше ніж 800 мм.

Всі пристрої оснащені бортиками для підвищення безпеки, їх поверхня – з неслизького матеріалу. Коли здійснюється перевезення лежачих хворих до Кропивницького, важливо забезпечити безпеку.

Як вибрати компанію та оформити замовлення?

При виборі компанії-перевізника слід звертати увагу на відгуки та репутацію. Від того, наскільки якісно виконано перевезення в пансіонат хворих із Кропивницького, залежить стан здоров’я людини. Дискомфорт призводить до стресу, в результаті можуть виникнути проблеми із серцево-судинною системою. Всі питання можна поставити диспетчеру за телефоном. Замовлення перевезення хворого можна зробити у будь-який зручний час, але важливо подбати про нього заздалегідь, хоч би за два дні до поїздки.

Компанія 103TAXI допоможе перевезти маломобільних людей з лікарні до іншого лікувального закладу, додому, на обстеження, до хоспісу та інших місць. Сучасні автомобілі та навчений персонал гарантують комфорт та безпеку поїздок.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI забезпечує пацієнтам відмінні умови: оптимальна температура в салоні, амортизаційні матраци, подушки, ковдри, медичне обладнання, ліки. Супроводжують хворого досвідчені співробітники, які спостерігають за станом підопічного та завжди готові надати допомогу.

103TAXI приймає і екстрені виклики, але якщо мова про далеку дорогу, оформити замовлення бажано хоча б за добу, щоб підготувати бригаду. Транспорт прибуває за адресою у вказаний час, водії розробляють оптимальні маршрути.

Ціна залежить від відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км колії, враховується також кількість задіяних фахівців, індивідуальні побажання клієнтів. Супровід лікаря та підйом на поверх у будинку без ліфта входять до списку додаткових послуг.

103TAXI забезпечує пацієнтів усім необхідним: у салоні чудовий клімат-контроль, медичне обладнання, ліки. Машини на м’якому ходу, що гасить нерівності на дорозі. У розпорядженні фахівців усі необхідні технічні засоби, щоб переміщати хворих із комфортом.

Компанія приймає і такі замовлення, важливо, щоб лікар поїздку дозволив. Під час розрахунку вартості враховують відстань, кількість задіяних фахівців, індивідуальні побажання клієнтів. Бригади забезпечені всім необхідним, тому можуть допомогти.

До переліку додаткових послуг входять супровід лікаря – 1000 гривень, підйом пацієнта на поверх у будинку без ліфта, де ціна залежить від ваги пацієнта: до 80 кг – 100 гривень, понад – 150 гривень. За потреби можна оформити замовлення на лікаря вузького профілю, у складі бригад є навіть реаніматологи.