103TAXI
phone

Перевезення хворих Чернігів/Київ та Київ/Чернігів

Перевезення хворих Чернігів/Київ та Київ/Чернігів

Як виконати транспортування хворих до Києва з Чернігова чи навпаки?

Перевезення хворих до Чернігова – послуга, про яку мають подбати родичі. Швидка допомога перевозить пацієнтів у тому випадку, якщо їх життю є загроза. В інших випадках транспортуванням мають займатися родичі пацієнта.

Добре, коли пацієнт виписується з лікувального закладу на своїх ногах, достатньо достатньо викликати таксі. А якщо він у гіпсі чи прикутий до ліжка? Як вчинити, коли потрібно перевезти до пансіонату літнього родича? У такому разі достатньо викликати приватне медичне таксі.

Які послуги надає медтаксі?

Перевезення хворих із Чернігова складається із кількох етапів, залежить від стану пацієнта. Пацієнта потрібно не лише перевезти, а й виконати навантаження в авто, вивантаження на місці, доставку до квартири чи палати.

Перевезення тяжких пацієнтів у Чернігові виконують на спеціальних машинах, які спеціально обладнані для максимального комфорту та безпеки. Їх супроводжує бригада. Склад відрізняється залежно від тяжкості стану. Наприклад, щоб перевезти лежачого хворого з лікарні після виписки, достатньо санітарів, які перенесуть людину. А якщо чекає поїздка до іншого міста чи країни? У такому разі нерідко супроводжують вузькопрофільні спеціалісти.

Приватна швидка це перевезення хворих з комфортом. Використовуючи ноші або крісло-каталку, санітари дбайливо переносять пацієнта. Якщо це робитимуть непідготовлені люди – можливе завдання травм.

Переваги звернення до платної швидкої допомоги

Медичне платне перевезення дозволяє точно спланувати час. Можна бути впевненим у тому, що машина приїде в певний час. Машину комплектують із урахуванням стану пацієнта. Транспорт для перевезення лежачих хворих – у відмінному технічному стані постійно проходить техобслуговування.

Пацієнт надійно закріплений на лежаку, щоб уникнути випадкового падіння під час руху. І лежак, і інвалідне крісло надійно фіксуються, щоб не допустити їхнього руху салоном.

Послуги з перевезення інвалідів виконують професіонали. Бригада та оснащення авто підбираються індивідуально під кожного клієнта. Співробітники регулярно проходять навчання, тому у разі погіршення стану пасажира вони швидко надають невідкладну допомогу.

Особливості спеціалізованого транспорту

Коли здійснюється перевезення маломобільних хворих у місто Чернігів, людина може бути в різному стані. Деякі люди ослаблені після хірургічного втручання, тому їм зручніше дістатися додому у лежачому положенні. Також перевезення лежачих хворих виконується на далекі відстані, наприклад, для продовження лікування чи реабілітації іншому місті чи країні. Людина може бути знерухомлена через гіпс.

Під час дороги у пацієнта не повинно виникати неприємних відчуттів. Поштовхи та тряска можуть викликати біль або роздратування, внаслідок чого стан погіршиться.

Коли викликають медичне таксі перевезення хворих здійснюється спеціальними автомобілями. Транспорт відрізняється:

  • якісними амортизаторами;
  • клімат-системою;
  • просторий салон.

Постійно контролюється технічний стан авто, вони повинні зламатися під час поїздки.

Переваги звернення до медичного таксі

Транспортувати маломобільних хворих у Чернігові потрібно із дотриманням певних правил. Якщо хворого неправильно переносити чи ненадійно зафіксувати – у дорозі може погіршитись стан, статися напад. Саме тому це повинні робити люди, які пройшли спеціальне навчання.

Служба перевезення лежачих тяжкохворих та інвалідів дозволяє родичам пацієнту уникнути стресу. Достатньо оформити заявку, а потім співробітники перенесуть пацієнта до машини, проконтролюють його стан у дорозі, вивантажать на місці.

Також звернення до професіоналів має такі плюси:

  • оперативність;
  • контроль стану здоров’я;
  • надання невідкладної допомоги.

Автомобіль, яким здійснюється перевезення тяжкохворих пацієнтів у місті Чернігів, оснащений усім, що може знадобитися в дорозі: апаратурою, медикаментами, питною водою, одноразовою постілью, пледами, подушками та багатьом іншим.

Якщо вам потрібне перевезення лежачих хворих в місті Чернігів або будь-якому іншому – звертайтесь до 103TAXI. Диспетчер швидко передасть заявку бригаді, яка складається із навчених співробітників. Автомобілі комплектуються індивідуально кожного клієнта.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Компанія 103TAXI забезпечує машину на м’якому ходу з обладнаним салоном, де підтримується комфортна температура. Співробітники бригади мають необхідні препарати, набори для крапельниць та уколів, здійснюють контроль за станом хворого у дорозі.

Сума залежить від відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км, враховується також кількість членів бригади, особливості перевезення пацієнта. Супровід лікаря та підйом на поверх у будинку без ліфта входить до списку додаткових послуг, що також важливо враховувати при оформленні замовлення.

Тому що транспорт 103TAXI пристосований під потреби хворих людей, у салоні є необхідне обладнання, ліки, клімат-контроль, із пацієнтом працюють досвідчені фахівці. Родичам не потрібно турбуватися про супровід лікаря, цю послугу також можна замовити додатково.

Усі машини мають м’який хід, співробітники забезпечені спеціальними підйомними пристроями. Є й амортизаційні матраци, конструкції із ручками, які дозволяють безпечно переміщати пацієнта. У салоні встановлюється комфортна температура, є необхідне обладнання та ліки.

Салони 103TAXI мають необхідне обладнання, ліки, набори для уколів та крапельниць. Досвідчені співробітники контролюють стан пацієнта, проводять усі рекомендовані лікарем маніпуляції. У дальній дорозі роблять періодичні зупинки.

Фахівці компанії вміють підготувати пацієнта морально та фізично, що особливо важливо, якщо йдеться про людей похилого віку. При необхідності роблять знеболюючий або заспокійливий укол, забезпечують комфортну доставку хворого до машини та за вказаною адресою.