103TAXI
phone

Перевезення хворих Тернопіль/Київ та Київ/Тернопіль

Перевезення хворих Тернопіль/Київ та Київ/Тернопіль

Як перевозити хворих до Києва з Тернополя чи навпаки?

Коли людина знерухомлена через хворобу, родичі повинні максимально допомагати їй. Перевезення хворих до Тернополя – послуга, замовити яку можна у приватній компанії.

Транспортування звичайною швидкою допомогою – тільки до лікувальних закладів і лише в тому випадку, якщо життю людини загрожує небезпека. У решті випадків медичне перевезення хворих – турбота родичів.

Безпечні поїздки у спеціалізованому транспорті

Лежача людина не може їхати у звичайному легковому автомобілі – всередині недостатньо місця для того, щоб лягти. Перевозити маломобільних пацієнтів до міста Тернополя потрібно безпечно. Важливо, щоб стан пацієнта не погіршився під час залізниці. Хворі люди – чутливі до всього, тому навіть трясіння може зашкодити йому.

Перевезення тяжкохворих пацієнтів до Тернополя повинно виконуватись спеціальними автомобілями. Завдяки хорошим амортизаторам трясіння не відчуватиметься навіть на ґрунтовій дорозі. До того ж досвідчені водії становлять маршрут, який буде оптимальним. Вони намагаються уникати пробок та доріг поганої якості, щоб не турбувати пасажира.

Медичне перевезення хворих безпечне завдяки використанню:

  • спеціальної апаратури контролю за станом хворого;
  • обладнання для надання невідкладної допомоги;
  • надійних пристроїв для перенесення пацієнта;
  • ліцензованих медикаментів.

Співробітники, які допомагають транспортувати тяжких хворих до Тернополя, проходять спеціальне навчання. Вони досвідчені, із медичною освітою, вміють працювати з маломобільними людьми.

Перевезення хворих із Тернополя виконується лише після стабілізації стану пацієнта. Якщо він знаходиться в лікувальному закладі – це зроблять медпрацівники, вдома допомогти в цьому зможе бригада, що приїхала. Її склад залежить від захворювання людини та тяжкості її стану.

У тому випадку, якщо в дорозі станеться несподіване погіршення стану або нападу, співробітники нададуть необхідну допомогу, стабілізують пацієнта.

Особливості транспорту

Перевезення лежачих хворих на короткі та далекі відстані має бути максимально комфортним. У просторому салоні має бути достатньо місця для розміщення та виконання маніпуляцій.
Температура має регулюватися, бути оптимальною для пацієнта. Перевезення на візку інваліда-візочника передбачає наявність коштів, за допомогою яких пацієнта можна завантажити до салону. Використовують:

  • рампу;
  • витяг.

Їхня поверхня повинна бути не слизькою, з метою безпеки використано бортик, висота якого – не менше 5 см. підйомник не повинен рухатися дуже швидко. У процесі перевезення лежачих хворих їх фіксують на лежаку, щоб пацієнт не травмувався. Також спеціальні фіксатори призначені для коляски.

Які пристрої є в оснащенні транспорту?

Коли має бути доставка лежачих хворих із лікарні до санаторію або додому, знадобляться перенесення для перенесення людини. Спеціалізовані автомобілі оснащені:

  • каталкою;
  • м’якими ношами;
  • кріслом-трансформером;
  • вакуумним пневмоматрасом.

Обов’язково є ремені для фіксації пацієнта. Транспортування тяжкохворих провадиться під контролем медичних працівників. У салоні є обладнання, що дозволяє моніторити життєві показники, також є прилади, які використовують у екстрених випадках. Також у комплектації є медикаменти та набори для перев’язок, уколів та крапельниць.

Що потрібно зробити до подорожі?

Коли потрібне перевезення лежачих хворих чи колясочників до Тернополя, потрібно заздалегідь оформити заявку. Так можна буде впевненим, що транспорт точно прибуде в потрібний час.

Заздалегідь потрібно стабілізувати стан пацієнта, бригада, що прибула, перевірить основні показники. Часто, коли похилого віку чекає перевезення в пансіонат, він переживає і нервує, може стати агресивним. З ним обов’язково треба поговорити, заспокоїти, пояснити, що такий переїзд потрібен для забезпечення кращого догляду.

Коли має бути перевезення хворих містом – від їжі варто відмовитися, якщо дорога буде далекою – погодувати за дві години до виїзду, одягнути памперс. Обов’язково потрібно підготувати документи, одяг по сезону, гігієнічне приладдя, воду і їжу, що не псується.

Коли потрібне перевезення лежачих хворих до Тернополя чи іншого міста – звертайтесь до компанії 103TAXI. Автомобіль приїде у точний час, укомплектований усім необхідним. Доброзичливі співробітники проходять спеціальне навчання.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Потрібно зв’язатися з диспетчером 103TAXI та оформити замовлення, це легко зробити на сайті: оформити заявку або зателефонувати. Поїздку на далекі відстані рекомендується замовляти заздалегідь. Всі машини оснащені медичним обладнанням, транспортування займаються досвідчені фахівці.

Вартість визначається з урахуванням відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км, кількості членів бригади, побажань замовника. Окремо враховуються додаткові послуги, куди входить супровід лікаря та підйом пацієнта на поверх у будинку без ліфта.

Для комфортного переміщення пацієнтів співробітники бригади мають ліжка-каталки з кріпленнями, здатні витримати велику вагу, м’які і жорсткі ноші, крісла-каталки з фіксацією, амортизаційні матраци. Надаються також пледи, подушки, одноразова білизна.

Тому що родичам не потрібно турбуватися про транспортування, зручне розміщення хворого, медичний супровід, всі турботи беруть на себе члени бригади. Вони також допомагають підготувати пацієнта до поїздки, контролюють у дорозі, надають необхідну допомогу.

Доставка на поверх входить до списку додаткових послуг, якщо підйом потрібен у будинку без ліфта. Вартість розраховується з урахуванням ваги хворого: до 80 кг – 100 гривень, понад 80 кг – 150 гривень. Ці нюанси слід заздалегідь обговорити з диспетчером під час оформлення заявки.

Так, замовники повинні подати диспетчерам 103TAXI при оформленні заявки скани закордонних паспортів, медичні документи з діагнозом та дозволом лікаря, страховку хворого та супроводжуючих, а також банківські картки та готівку. Оформити документи потрібно заздалегідь.