phone

Перевезення хворих в Харкові

Будь-яке перевезення лежачих хворих Харків потребує оперативності, акуратності та дбайливого підходу. Такі люди дуже чутливі навіть до невеликих поштовхів, а сучасні дороги такі, що звичайний транспорт не зможе забезпечити необхідних умов. Автомобілі компанії 103 Taxi мають все необхідне для зручності пацієнта, а водії підберуть найоптимальніший, найбезпечніший і найкоротший маршрут.

Перевезення лежачих хворих на Харків

Якщо ви думаєте, що транспортування хворих може бути здійснене особистим транспортом, громадським транспортом або звичайним таксі, то вам ніколи не доводилося стикатися з організацією такої поїздки. Необхідно передбачити багато нюансів, взяти з собою все необхідне, зробити поїздку безпечною.

Якщо необхідне перевезення лежачих хворих Харковом, то знадобляться спеціальні ноші, допомога в перенесенні хворого до транспорту, необхідно надійно закріпити носилки в транспорті. Але завжди можлива ситуація, коли люди, на яких 
ви розраховували, не зможуть допомогти, а автомобіль не приїде вчасно. Звертаючись до професіоналів, ви повністю виключаєте подібні ситуації, взагалі можете ні про що не турбуватися.

Перевезення хворих в Харкові

Переваги 103 Taxi наступні:

 • транспортування лежачих хворих на Харків здійснюється тільки сучасними, обладнаними всім необхідним автомобілями, в яких пацієнту буде максимально комфортно та безпечно;
 • у транспорті завжди в наявності подушки, ковдри, одноразові простирадла, памперси, питна вода;
 • всі автомобілі обладнані обігрівачами та кондиціонерами, тому хворим буде комфортно будь-якої пори року – у літню спеку та в зимовий холод;
 • ми надаємо послугу та повністю відповідаємо за комфорт пацієнта, забираємо його у місці призначення прямо від ліжка, допомагаємо спуститися сходами та розміститися в автомобілі, після прибуття до пункту призначення також допомагаємо перенести хворого до ліжка;
 • ми розуміємо, наскільки важливо для хворої людини, щоб поїздка пройшла якнайшвидше, тому наша бригада приїде на виклик максимально швидко;
 • у нас передбачені місця для близьких людей, які супроводжуватимуть хвору людину весь час, доки триватиме перевезення хворих містом Харків;
 • наша служба працює без вихідних, цілодобово;
 • але головне це наші співробітники. Весь персонал має потрібну кваліфікацію, багатий досвід, усі проходять навчання та мають сертифікати, що підтверджують це.

 

Наші санітари несуть ноші максимально акуратно, виконуючи перекладання з ліжка на ноші або навпаки, діють у певному необхідному порядку, що виключає зайві переживання пацієнта – він безболісно переживає весь процес.

Транспортування хворих

Основне, що необхідне для того, щоб перевезення хворих у Харкові пройшло успішно, це оснащення автомобілів спеціальним медичним обладнанням, наявність препаратів, які можуть знадобитися для надання допомоги, супроводження хворої людини медиком необхідного профілю.

Вам також може знадобитися перевезення хворих з лікарні додому. Державна швидка допомога доставляє пацієнтів до медичного закладу, а ось забирати його додому родичі мають самостійно. Це може перетворитися на справжню проблему, оскільки необхідно уникнути ситуацій, які можуть завдати лежачій людині додаткових страждань.

Після того, як ви звернетеся до нас, диспетчер уточнить усю необхідну інформацію, і на виїзд приїдуть саме ті фахівці, які потрібні в даному випадку. Тобто пацієнтку в пологовий будинок супроводжуватиме акушер-гінеколог, пацієнта з інфарктом кардіолог, а людину з підозрою на інсульт – невролог. Це дозволяє нам гарантувати, що з пацієнтом нічого не станеться, фахівці зможуть надати допомогу, яка може знадобитися.

Спуститися сходами або піднятися на потрібний поверх хворій людині допомагають санітари, які зроблять це дбайливо 
та акуратно. Це особливо актуально, якщо йдеться про людину з великою вагою. Ми надамо саме стільки співробітників, скільки може знадобитися для безпеки пацієнта.

Отримайте безкоштовний розрахунок вартості перевезення у Вашому місті

Таксі для інвалідів в Харкові

Якщо необхідно таксі для інвалідів Харків, то це має бути транспорт, обладнаний спеціальним майданчиком для завантаження в автомобіль людини в інвалідному візку, щоб при цьому не завдати йому дискомфорту та незручностей.

Транспортування хворих, які обмежені в рухах, пов’язане також із такими труднощами, як спуск сходами, особливо в будинку без ліфта. Наші санітари допоможуть спуститися та завезти візок у транспорт, зафіксувати його в автомобілі. Ми допоможемо організувати поїздку до лікарні, вокзалу, аеропорту, зустрінемо після поїздки для лікування в інше місто або за кордон.

У вартість перевезення хворих у Харкові входить:

 • подача транспорту з екіпажем, до якого входить лікар, і як мінімум два санітари. Якщо йдеться про людину з великою вагою, ми надамо додаткового санітара;
 • допомога при спуску та підйомі сходами;
 • допомога з транспортуванням пацієнта від ліжка до ліжка;
 • перевезення багажу пацієнта та родичів, що його супроводжують;
 • одноразові простирадла, памперси, ковдри;
 • забезпечення спеціальним медичним обладнанням – каталками, інвалідними візками, вакуумними матрацами, пристроями для фіксації нош та хворої людини в салоні автомобіля;
 • надання екстреної медичної допомоги під час поїздки, необхідні лікарські маніпуляції, медикаментозне лікування, використання наявного у розпорядженні бригади медичного обладнання.

Перед тим, як буде здійснено перевезення лежачих хворих на Харків, ми радимо зробити гігієнічні процедури, одягнути при необхідності памперси. Якщо ви забираєте родича з медичного закладу, заздалегідь зберіть особисті речі та пов

Поширені запитання

Співробітники компанії гарантують безпеку, автомобілі оснащені потрібним обладнанням, медикаментами, пацієнта фіксують ременями безпеки, можна додатково закріпити крісло-каталку.

Компанія займається перевезенням пацієнтів Україною, вартість включає також кілометраж: 18 гривень за 1 км.

Для перевезення необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, якщо є, то пенсійне посвідчення, а також картку пацієнта, витяг з історії хвороби, результати обстежень, платіжні документи.

Компанія забезпечує умови для пацієнтів з різними діагнозами, в салоні є місце для коляски та супроводжуючих, можна замовити поїздку в інше місто.

103TAXI обслуговує не тільки Київ та Київську область, приймаються замовлення на доставку пацієнтів до всіх міст, у тому числі й з Харкова.

Транспортування здійснюється, з урахуванням стану пацієнта, авто відрізняється м’яким ходом, оснащенням медикаментами та обладнанням, хворого супроводжує лікар.