103TAXI
phone

Перевезення хворих Херсон/Київ та Київ/Херсон

Перевезення хворих Херсон/Київ та Київ/Херсон

Організація перевезення лежачого хворого до Києва з Херсона та навпаки

Швидка допомога приїжджає до людини, коли вона перебуває у критичному стані. Вона ж за потреби перевезе його до лікарні. В інших випадках перевезення хворих до Херсона – турбота родичів.

Людині, яка страждає від захворювання, потрібно організувати турботу та комфорт. Йому періодично потрібні обстеження, стаціонар. Якщо потрібно перевезти людину похилого віку в пансіонат або родичі прийняли рішення про продовження лікування в іншій лікарні – буде потрібна приватна швидка для перевезення хворих.

У яких випадках потрібне транспортування маломобільної людини?

Перевозити людину, яка не може пересуватися самостійно, потрібно у різних випадках:

 • Планові перевезення. Перевозити пацієнтів із травмами опорно-рухового апарату до Херсона необхідно для відвідування лікаря або зняття гіпсу. За наявності перелому кісток таза чи нижніх кінцівок транспортування може здійснюватися лише у лежачому положенні.
 • Витяг з лікувального закладу. Коли людина ослаблена, в гіпсі або повністю знерухомлена – вона не зможе дістатися додому громадським транспортом або у звичайному легковому автомобілі. Потрібне замовлення обладнаного транспорту.
 • Доставка на обстеження. Служба перевезення маломобільних інвалідів не лише довезе його до місця. При необхідності автомобіль із бригадою дочекаються його та доставлять назад.
 • Переїзд до іншого лікувального закладу. Коли пацієнта перекладає лікар – медичне транспортування проводиться державним швидким. Якщо рішення про переведення приймають родичі – транспортувати лежачих хворих до Херсона доведеться своїми силами.
 • Поїздка до хоспісу чи санаторію. Після лікарні пацієнти часто вирушають до реабілітаційних центрів. Зручно скористатися послугами медичного таксі, оскільки транспортом здійснюється перевезення лежачих хворих як на короткі, а й у далекі відстані.

Щоб авто приїхало у визначений час, слід заздалегідь подбати про оформлення замовлення.

Допомога, яку надає бригада

Склад бригади може бути різним, все залежить від стану, в якому перебуває людина. Якщо він стабільний, але не може пересуватися самостійно – достатньо санітарів, які його перенесуть. Коли потрібне перевезення лежачих тяжкохворих до міста Херсона, їх супроводжують медичні працівники. Якщо стан – дуже важкий, можлива присутність вузькопрофільних фахівців.

Коли перевезення здійснюється з дому – потрібна підготовка пацієнта. Можливо, йому доведеться стабілізувати тиск чи дати заспокійливий – це можу зробити співробітники приватної компанії. Послуги з перевезення лежачих хворих – це не лише доставка від однієї адреси до іншої. Співробітники також:

 • піднімають і спускають лежачого хворого під’їздом;
 • контролюють медичні показники під час колії;
 • у разі потреби надають невідкладну допомогу.

Медичне перевезення складається з кількох етапів, вони чітко організовані. Співробітники точно знають, як чинити у різних ситуаціях, вони вміють працювати зі складними пацієнтами.

Вибираємо перевізника

Медичне таксі перевезення хворих ці послуги надають різні компанії. Важливо правильно вибрати перевізника, оскільки від якості робіт залежить здоров’я пацієнта. Вибір залежить від:

 • Якість транспорту. Перевезення хворих із Херсона здійснюється спеціалізованим транспортом, у комплектації якого є медичні прилади та медикаменти. Також є пристрої, за допомогою яких пацієнта можна переносити. Салон має бути просторим, щоб місця було достатньо для розміщення людей та виконання маніпуляцій.
 • Відгуків. Їх можна знайти в інтернеті чи розпитати знайомих. На сайті має бути достатньо інформації, зрозумілої для звичайного користувача.
 • Вартість. Прихованих платежів немає. У прайсі має бути ціна кожної послуги. Зазвичай їх обговорюють із диспетчером перед тим, як відбудеться перевезення лежачих хворих чи колясочників до Херсона. Вартість залежить від різних параметрів.

Усі питання можна уточнити у телефонному режимі. Диспетчер розповість, за допомогою яких пристроїв опускають та піднімають людину, які співробітники супроводжуватимуть у дорозі, як обладнано транспорт

Якщо в будинку є лежачий хворий, перевезення має плануватися заздалегідь. Зазвичай заявку залишають за добу до поїздки, тому що спеціалізованого транспорту не так багато. Коли потрібне перевезення хворого з лікарні додому, до санаторію, інший лікувальний заклад – звертайтеся до 103TAXI. Комфортний транспорт, досвідчені співробітники, індивідуальний підхід – поїздка буде безпечною та швидкою.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Замовити послуги 103TAXI можна на сайті: заповнити заявку або зв’язатися із диспетчером. Клієнту необхідно викласти маршрут, умови поїздки. Потім повідомити медика, який зателефонує, діагноз, вимоги лікаря. Також обговорюються додаткові послуги.

Компанія приймає такі замовлення, необхідний лише дозвіл лікаря на далеку дорогу. Машини оснащені сучасним медичним обладнанням, супроводжують хворого досвідчені фахівці, які можуть надати необхідну допомогу.

Такі замовлення приймаються, фахівці 103TAXI з комфортом доставлять пацієнта з лікарні додому на обстеження в іншу клініку або процедури. Вартість складає 700 гривень + 18 гривень за 1 км, доставка провадиться з поверху на поверх під контролем медиків.

Всі машини 103TAXI оснащені з урахуванням потреб хворих, для переміщення фахівці мають необхідні ручні та механічні підйомні пристрої різних типів, надійно фіксовані крісла, рампи, які забезпечують безпеку пацієнта. Транспортування проводиться під медичним контролем.

Бригада прибуває у вказаний час, очікування входить до списку додаткових послуг, якщо необхідно почекати пацієнта, поки проводяться необхідні обстеження, щоб відвезти його назад. Ці нюанси обговорюються з диспетчером наперед.

Компанія 103TAXI надає такі послуги, необхідно заздалегідь обговорити час, повідомити діагноз, щоб підготували потрібні фахівці служби. У салоні передбачені всі умови, зокрема для маломобільних людей. Є місце для інвалідного візка та супроводжуючих.