phone

Перевезення хворих в Запоріжжі

Перевезення хворих у Запоріжжі може знадобитися у різних ситуаціях. Діагностика, операція, реабілітаційна програма не завжди можуть бути організовані належним чином у рідному місті. 103 Taxi надає послуги з транспортування на вокзал, аеропорт, в інше місто, область, країну. Хвора людина потребує уважного, дбайливого поводження, максимальної обережності, комфорту. Забезпечити все це самотужки, без навичок, відповідного транспорту, обладнання неможливо.

Підготовка хворого до транспортування

Тяжкий стан пацієнта має враховуватись, коли здійснюється підготовка хворого до транспортування. Тривала подорож може стати причиною погіршення здоров’я, додаткових незручностей, потрібно передбачити безліч нюансів, проконсультуватися з лікарем.

Організація перевезення виконується поетапно:

 • Діагностичні заходи, забір аналізів, збирання анамнезу для того, щоб передбачити супровід у дорозі потрібними вузькими фахівцями, взяти достатню кількість лікарських засобів.
 • Попередня медична допомога, краплинне введення препаратів, що нормалізують функціонування органів.
 • Психологічна підготовка пацієнта Може бути залучений професійний психотерапевт, який налаштовує людину на позитивному, оптимістичному ключі. Пацієнта слід переконати у безпеці майбутньої поїздки.

Родичі мають підготувати необхідні документи, медичні висновки, витяги, змінні речі. Візьміть аптечку із медикаментами, які приймає пацієнт. Не варто годувати хворого за 1,5-2 години перед транспортуванням, щоб не спровокувати розлад шлунка, нудоту, блювання. Слід здійснити необхідні маніпуляції, змінити памперс.

Перевезення хворих у Запоріжжі навіть на далекі відстані буде безпечним, якщо його правильно підготувати. Поїздка, що триває кілька годин, вимагає супроводу лікаря вузької спеціалізації – кардіолога, хірурга, гінеколога, невропатолога. Люди з обмеженими можливостями, лежачі потребують спеціального інвалідного крісла, медичних нош, вакуумного матраца. Ми підбираємо бригаду з урахуванням діагнозу, віку, ваги.

Процес перевезення тяжкохворого до іншого міста

При необхідності транспортувати лежачу, травмовану людину, інваліда потрібно залишити заявку на сайті.

Після того, як з вами зв’яжеться диспетчер, йому необхідно надати такі дані:

 • Прізвище, ім’я, по батькові пацієнта.
 • Діагноз, супутні захворювання, інформацію про стан.
 • Вік.
 • Адресу хворого, місце призначення.
 • Дані близької людини, яка замовляє перевезення.
 • Важливо відповідати на всі питання співробітника служби медичного таксі, оскільки втрачені деталі можуть призвести до ризику в дорозі. Можливо знадобиться інформація про родича, який супроводжуватиме пацієнта.

Отримані дані дають можливість скласти індивідуальну схему перевезення лежачих, тяжких, травмованих хворих. Медик, який оцінює стан, передбачає все, що може знадобитися.

Процес перевезення тяжкохворого до іншого міста відбувається таким чином:

 • Подання транспорту із медичним персоналом.
 • Спуск пацієнта до машини.
 • Розміщення його у автомобілі.
 • Постійний контроль здоров’я, проведення необхідних процедур, маніпуляцій.
 • Якщо хворий транспортується в інше місто, здійснюються зупинки для відпочинку, їди.
 • Прибувши до пункту призначення людині допоможуть вийти з транспорту, дійти до палати, квартири. Також може бути надано допомогу з оформленням документів.

Крім співробітників служби перевезення, є можливість надати місце для родича хворого. Маршрут поїздки вибирається таким чином, щоб забезпечити безпеку, надійність, комфорт.

103 Taxi має можливості зробити поїздку максимально зручною для клієнта. Наші автомобілі обладнано кондиціонерами, обігрівачами, медичною апаратурою. Є необхідний запас питної води, одноразові простирадла, памперси, ковдри, подушки, вологі серветки.

Вартість перевезення хворого із Запоріжжя

Вартість перевезення хворого із Запоріжжя розраховується виходячи з різних обставин:

 • Стан здоров’я, що перевозиться.
 • Необхідного медичного персоналу для супроводу (потрібний лікар або достатньо медичної сестри).
 • Тривалість поїздки, відстані.
 • Потрібне обладнання, медикаментів, кількості санітарів.

Ціна розраховується індивідуально у кожному випадку.

Поширені запитання

Компанія 103TAXI забезпечує послугу доставки хворих по всіх містах України, в тому числі і в Запоріжжі, в дорозі пацієнтові гарантовано медичний супровід та комфортні умови.

До переліку послуг, що визначає і вартість, входить доставка клієнта в інше місто, аж до квартири в багатоповерховому будинку.

Хворому забезпечують адаптований транспортний засіб, медичний супровід, в салоні є необхідне обладнання та медикаменти, лежачих пацієнтів фіксують ременями безпеки для уникнення проблем.

Компанія приймає замовлення на доставку пацієнтів з Києва до будь-якого міста України, зокрема, у Запоріжжі, потрібно зв’язатися з оператором та залишити заявку.

Приймаються замовлення на доставку пацієнтів до європейських клінік, хворі забезпечені всім необхідним у дорозі, є мед супровід, передбачені зупинки для гігієнічних процедур, годування, прийому ліків або медичних маніпуляцій.

З собою необхідно взяти закордонні паспорти, медичні документи з підтвердженим діагнозом, дозволом лікаря на поїздку, згодою лікарні на прийом пацієнта, страхування хворого та супроводжуючих, а також банківські картки та готівку, що підтверджує платоспроможність тих, хто перетинає кордон.