phone

Перевезення лежачих хворих

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення лежачих хворих

Перевезення людей обмеженими фізичними можливостями, наприклад колясочників, виконується силами приватних медичних служб. Однією з найдієвіших та надійніших таксі для інвалідів у Києві вважають компанію «Медтранс».

Для транспортування людей з обмеженими можливостями потрібні спеціалізовані автобуси з великою місткістю.
Багато автомобілів не справляються із цим завданням.

Які умови потрібні для перевезення інвалідів у Києві?

Нині у країні є досить численна група маломобільного населення. Для перевезення інвалідів у Києві потрібні особливі умови, які часто не передбачені ні в транспорті, ні на вулицях міста.

1. Пропонуємо Вам спеціально адаптовані транспортні засоби, які прибувають у найкоротший термін після замовлення.
2. Співробітники швидкої допомоги допомагають знести людину до машини, оскільки якщо вона живе у багатоповерховому будинку, це може завдати труднощів.
3. Ми задовольняємо запити на найвищому технологічному рівні.
4. Медичне транспортування інвалідів здійснюється дуже обережно з урахуванням усіх особливостей здоров’я пацієнта.
5. Спецтранспорт для перевезення інвалідів приїжджає швидко, лікарі діють чітко, послідовно та злагоджено.

Тому Ви можете спокійно довірити транспортування Ваших родичів нашій компанії.

Перевезення лежачих хворих – як зробити його комфортним?

Для здорової людини проїзд із одного пункту в інший не є проблемою. Все інакше, коли з лікувального закладу людина виписується у малорухливому стані. Лежачі пацієнти часто потребують продовження лікування, але їх переміщення не можна використовувати звичайну швидку допомогу. Перевезення лежачих хворих у місті Київ здійснюється за допомогою приватного медичного таксі.
Переміщення для таких людей – це не забаганка. Як правило, воно необхідне для виконання певних процедур. У деяких випадках лікування може тривати в іншому місті чи країні.

Чому транспортування звичайним транспортом – не для лежачих хворих?

Якщо перевезення буде неправильним або некомфортним, – можливе погіршення стану пацієнта. У процесі поїздки можуть з’явитися додаткові травми, що може негативно вплинути на швидкість реабілітації.

Через поштовхи і тряски можуть з’явитися болючі відчуття, погіршитися стан або раптово трапиться напад. Саме тому для перевезення лежачих хворих використовується спеціалізований транспорт.

Некомфортний стан пацієнта може бути спричинений навіть температурним режимом. Наприклад, гіпертоніку може бути дуже задушливо, через що він нервуватиме. А якщо у пацієнта є гіпс, він не зможе одягнути всі предмети гардеробу і може мерзнути. Потрібно враховувати, що у звичайному легковому авто сидіння по довжині не підійдуть для того, щоб людина могла комфортно лежати.

Транспорт, призначений для перевезення лежачих хворих, спеціально адаптований до різних умов. До того ж пацієнт перебуватиме під наглядом фахівців. Якщо стан погіршиться – йому завжди буде надано допомогу для стабілізації стану.

Перевезення лежачих хворих Києвом – особливості транспорту

Щоб переїзд стався з комфортом та безпечно, автомобіль має бути спеціально обладнаним. Спеціалізований транспорт відрізняється:

 • М’яким ходом. У його конструкції передбачено використання підвісок, що амортизують.
 • Комфортне місце. Усередині може розміститися не тільки лежачий пацієнт, а й супроводжуючі, тобто місце для того, щоб поставити інвалідний візок.
 • Медикаментами та обладнанням. Вони потрібні, якщо під час транспортування станеться непередбачена ситуація.
 • Медичним супроводом. Пацієнта супроводжують медичні працівники, за потреби – вузький фахівець.
 • Зручним температурним режимом. Завдяки системі мікроклімату завжди можна зробити комфортну температуру для пацієнта.

Якщо потрібно перевозити людей, які погано рухаються чи не здатні пересуватися. Для інвалідів та лежачих хворих, адже потрібно подбати про те, щоб під час колії було максимально безпечно.

Які послуги надає бригада супроводу?

Коли людині складно пересуватися самостійно, найкращий варіант – таксі, призначене для лежачих хворих. У такому транспорті передбачено все для того, щоб перевезення було безпечним. Екіпаж займається не лише доставкою пацієнта з однієї точки до іншої, співробітники також допоможуть:

 • перенести лежачого хворого;
 • підняти на поверх;
 • проконтролювати стан під час колії.

До складу бригади обов’язково входять люди із медичною освітою. Також є санітари, які допоможуть дістатися машини та з неї.

Чим має бути обладнано автомобіль, який надає послуги з перевезення лежачих хворих?

Існує стандартний набір, яким має бути укомплектовано медичне таксі. Він складається з:

 • кардіомонітора;
 • пульсоксиметр;
 • електрокардіограф;
 • дефібрилятора;
 • інфузомат;
 • кардіомонітора;
 • глюкометра;
 • апарату ШВЛ;
 • мішка АМБУ.

Також в автомобілі мають бути набори для крапельниць та уколів, перев’язувальні матеріали. У деяких випадках потрібна наявність додаткової апаратури та медикаментів. Крім того, необхідні пристосування для перенесення та перевезення пацієнтів.
*Примітка
у разі потреби уточнюйте у оператора про наявність необхідного обладнання

Від яких параметрів залежить вартість перевезення лежачих хворих?

При розрахунку вартості послуг враховується багато факторів. Вона залежить від:

 • відстані доставки;
 • кількості співробітників, що залучаються;
 • індивідуальних побажань замовника;
 • необхідності спуску та підйому на поверх.

Також потрібно враховувати, чи потрібно буде на бригаді чекати пацієнта, наприклад, після обстеження.

Якщо потрібно перевезення пацієнтів лежачих або тимчасово знерухомлених, достатньо зв’язатися зі спеціалістами з компанії 103TAXI. Після оформлення заявки у диспетчера замовнику обов’язково передзвонить лікар. Це необхідно для того, щоб уточнити стан пацієнта. Чим більше медпрацівник дізнається про діагноз, тим краще буде підготовлена бригада. Автомобілі оснащені одноразовими простирадлами, ковдрами, подушками, памперсами та питною водою. Маршрут планується в такий спосіб, щоб доставити пацієнта максимально швидко. При цьому враховується час доби та завантаженість доріг.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Для таких пацієнтів компанія надає спеціально обладнані авто на м’якому ходу, оснащені обладнанням та комфортним місцем для хворих на салони, що супроводжує персонал, який гарантує безпеку безпорадної людини.

103TAXI забезпечує особливі умови, важливі для здоров’я пацієнта: адаптовані транспортні засоби, допомога при переміщенні хворого на машину, швидка доставка за вказаною адресою.

Ціна залежить від кількох факторів: відстань, кількість співробітників, необхідність спуску та підйому в багатоповерховому будинку, індивідуальних побажань замовників.

Автомобіль 103TAXI оснащений усім необхідним медичним обладнанням (кардіомонітор, пульсоксиметр, електрокардіограф та багато іншого), а також наборами для крапельниць та уколів, перев’язувальними матеріалами.

До складу бригади входять люди із медичною освітою, які вміють працювати з пацієнтами.

103TAXI приймає такі замовлення, маршрут планується доставити максимально швидко.