103TAXI
phone

Перевезення хворих Хмельницький/Київ та Київ/Хмельницький

Перевезення хворих Хмельницький/Київ та Київ/Хмельницький

Як перевезти хворого до Києва з Хмельницького?

Кожна людина з віком набуває захворювань, деякі, на жаль, залишаються знерухомленими. Подібне становище завдає чимало страждань самому хворому та родичам, які доглядають його. Часто доводиться їздити на обстеження та консультації, у такому разі допоможе перевезення хворих на Хмельницький.

У такому разі не можна скористатися особистим автомобілем, тому що на сидінні людина не зможе розміститися з комфортом. Громадський транспорт – не підходить, тільки в деяких випадках адаптований для транспортування колясочників.

Особливості спеціалізованого транспорту

У автомобілях, які призначені для перевезення маломобільних громадян, повинні дотримуватись умов для їх максимального комфорту. Найголовніше для лежачого хворого – комфорт та затишок. Тому важливо під час руху уникати трясіння. В іншому випадку можливе погіршення стану. Для транспортування маломобільних хворих у Хмельницькому використовують сучасні транспортні засоби. Головні особливості автомобілів:

 • м’який перебіг;
 • обладнання;
 • фіксація приладів усередині;
 • просторий салон;
 • кліматична система.

Медичне транспортування хворих передбачає перевезення пацієнтів з різними захворюваннями, найголовніше при цьому – дотримання правил безпеки. Всі автомобілі, призначені для виконання спеціального транспортування, відрізняються просторим салоном, тому що всередині має з комфортом розміститися не лише пацієнт, а й обладнання разом із бригадою.

Як готувати пацієнта до подорожі?

Підготовка залежить стану людини. Коли має бути перевезення хворих на короткі та далекі відстані, потрібно виміряти основні показання, за необхідності стабілізувати артеріальний тиск. Обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем.

Перевезення хворих із Хмельницького складається з кількох етапів, один із них – доставка пацієнта до машини. Потрібно подбати про те, щоб проходи були вільними, санітари могли вільно пройти з ношами. Якщо виконується транспортування в пансіонат похилого віку, з ним потрібно заздалегідь поговорити, щоб він не нервував. За потреби перед поїздкою можна дати заспокійливе. Не варто годувати пацієнта – це може спричинити блювання.

Перш ніж перевезти тяжкохворого, потрібно подбати про його особисті та медичні документи. Також будуть потрібні речі по сезону.

Переваги звернення до спеціалізованої служби

Коли потрібна швидка допомога – приватна компанія стане найкращим варіантом, з нею перевезення хворих пройде швидко та комфортно. Звернення має безліч переваг:

 • подача транспорту в точно обумовлений час;
 • поїздка у комфорті;
 • дбайливий та досвідчений персонал.

Бригада контролює стан пацієнта, перевезення лежачих хворих у будь-яке місто, у тому числі – Хмельницький, буде безпечним та комфортним. Якщо під час шляху станеться погіршення стану або станеться напад – нададуть необхідну допомогу.

Автомобілі повністю укомплектовані необхідним обладнанням та медикаментами. Служба перевезення інвалідів додає все необхідне залежно від захворювання та стану людини.

Комплектація авто

Усередині салону спеціалізованого транспорту є достатньо місця для розміщення різноманітної апаратури. Як правило, доставка лежачих хворих передбачає використання засобів для їх перенесення. Найчастіше користуються каталками чи м’якими ношами. Засіб підбирають залежно від захворювання людини.

Медичне таксі, яке доставляє пацієнтів до Хмельницького чи інших міст, зазвичай укомплектоване апаратурою для контролю за основними показниками. Також є обладнання для надання невідкладної допомоги. Також автомобіль, який перевозить хворих Хмельницьким або будь-яким іншим містом, також має в комплектації набори для виконання ін’єкцій і крапельниць.

Що вказувати під час оформлення заявки?

Швидко замовити перевезення хворого можна телефоном. Диспетчер уточнить основну інформацію, а потім зв’яжеться лікар. Вартість послуги розраховується в індивідуальному порядку, вона залежить від різних показників:

 • відстані;
 • зростання та ваги пацієнта;
 • поверховості та наявності ліфта;
 • складу бригади;
 • побажань клієнта.

Перевезення хворих до Хмельницького супроводжується різними за складом бригадами. У деяких випадках достатньо санітарів, іноді потрібна присутність вузькопрофільних лікарів.

Компанія 103TAXI надає послуги з медичного перевезення. Транспортування хворих містом Хмельницький здійснюється на сучасному обладнаному транспорті. Співробітники – з великим досвідом роботи, розробляється оптимальний маршрут, завдяки чому подорож займає мінімум часу. Замовлення перевезення маломобільного хворого краще оформляти за один-два дні.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Це, можливо, компанія має кілька філій по Україні, у тому числі й у Хмельницькому. Приймаються замовлення не транспортування з лікарні додому, на обстеження, до санаторію або хоспісу. Спеціалісти 103TAXI забезпечують комфортну доставку «від ліжка до ліжка»

Фахівці компанії турбують про пацієнта з моменту транспортування, підйом на поверх у будинку без ліфта входить до списку додаткових послуг. Ціна залежить від ваги хворого: до 80 кг – 100 гривень, понад 80 кг – 150 гривень. Подробиці можна уточнити у диспетчера.

Супровід лікаря входить до списку додаткових послуг, що оцінюється в 1000 гривень. Реаніматолог відноситься до медиків вузької спеціалізації, і такі у складі бригад теж є, потрібно лише запросити його присутність у диспетчера. Салони забезпечені необхідним обладнанням та ліками.

103TAXI береться за таке транспортування, транспорт забезпечений ручними та механічними підйомними пристроями різних типів, амортизаційними матрацами. Машини відрізняються м’яким ходом, що прибирає тряску на дорогах. Але попередньо потрібно отримати дозвіл лікаря на дальню поїздку.

Фахівці 103TAXI готові прийняти пацієнта від трапу літака та доставити за вказаною адресою, подробиці умов та поїздки необхідно обговорити з диспетчером. Якщо бажано присутність лікаря, це входить до списку додаткових послуг, на чому також треба акцентувати.

До списку додаткових послуг компанії 103TAXI включено доставку хворого на потрібний поверх у будинках без ліфта: з вагою до 80 кг – 100 гривень, вище – 150 гривень, а також супровід лікаря – 1000 гривень. Якщо потрібний вузькопрофільний спеціаліст, про це повідомляють диспетчера.