103TAXI
phone

Перевезення хворих Черкаси/Київ та Київ/Черкаси

Перевезення хворих Черкаси/Київ та Київ/Черкаси

Що враховувати при перевезенні хворих до Черкас з Києва чи навпаки?

Ті, хто має лежачий родич, знають, як складно організувати для нього поїздки. Перевезення хворих на Черкаси може знадобитися в різних ситуаціях. Люди змінюють місце проживання, їздять у гості до родичів, їздять на обстеження, реабілітацію в санаторії.

Найголовніше – комфорт та безпека під час перевезення маломобільних хворих Черкасами. У такому разі не можна скористатися державною швидкою допомогою, потрібно звертатися до приватних компаній. Родичам не доведеться турбуватися про те, як донести пацієнта до машини – це зроблять санітари.

Звичайний транспорт – чому він не підійде для лежачої людини?

Транспортування хворих має здійснюватися правильно, інакше стан може погіршитися. Можлива поява нових травм, внаслідок чого збільшиться тривалість реабілітації. Якщо автомобіль – з неякісними амортизаторами, під час транспортування маломобільного хворого Черкасами відчуватиметься тряска та поштовхи. У пацієнта може статися напад, з’явитися болючі відчуття.

Якщо людина має серйозне захворювання, йому велике значення має мікроклімат. Він має бути комфортним. Тому автомобілі, які надають послуги з перевезення інвалідів, оснащені кондиціонерами.

Не для всіх підходить легковий транспорт, бо пацієнт не може в ньому лягти. У деяких випадках перевезення хворих до Черкас може здійснюватися лише у положенні лежачи. Візки можуть скористатися громадським транспортом, але тільки тим, у якому є підйомники. Потрібно враховувати, що всередині не можна буде зафіксувати каталку, що небезпечно.

Приватна служба – переваги

Перевезення хворих із Черкас має бути комфортним. Приватні компанії вигідно відрізняються від державної швидкої допомоги. Як правило, вони використовують сучасні авто, повністю укомплектовані обладнанням та медикаментами. Приватне медичне перевезення відрізняється такими перевагами:

  • Оперативна робота диспетчерів. Оформити заявку можна у будь-який час. Вона буде швидко оброблена, інформацію передано фахівцям.
  • Кваліфікованими працівниками. До складу бригад входять люди з медичною освітою. Вони вміють працювати з тяжкохворими людьми.
  • Сучасні транспортні засоби. Автомобілі комплектуються під кожного пацієнта, при цьому враховується його стан. У салоні працює система мікроклімату для створення комфортних умов.

Коли в сім’ї є лежачий хворий, необхідно подбати про те, щоб перевезення не призвело до стресу.

Як відбувається транспортування?

Перевезення хворого з лікарні на реабілітацію або додому складається з декількох етапів. Транспорт обумовлений час приїжджає на першу адресу. Далі санітари, використовуючи ноші або крісло-каталку, виносять пацієнта. У процесі подорожі стан хворого контролюється співробітниками компанії. Перевезення хворих лежачих здійснюється від ліжка до ліжка.

Необхідно заздалегідь подбати про те, щоб проходи були вільними. Санітари повинні без проблем пройти ними разом із ношами. Якщо доведеться йти сходами – вона також не повинна бути захаращеною.

Часто літню людину треба перевезти до пансіонату. Якщо він нервує – йому можна дати заспокійливий засіб. Перед поїздкою працівники перевіряють стан, основні показники.

Що враховувати під час вибору перевізника?

Медичне таксі, перевезення хворих у лежачому стані має бути організовано. Люди з серйозними захворюваннями потребують особливої турботи. Їм потрібно забезпечити умови, в яких вони не переживатимуть та нервуватимуться. Якщо має бути перевезення маломобільних хворих на короткі чи далекі відстані, компанію слід підбирати уважно. Якщо знайомі мають досвід – вони можуть дати рекомендацію.

Після того, як компанія обрана, слід зателефонувати диспетчеру та уточнити такі питання:

  • обладнання автомобіля;
  • наявність пристроїв для перенесення;
  • кваліфікація персоналу;
  • вартість послуг.

Ціна на медичне таксі по місту Черкаси розраховується в індивідуальному порядку. Вона залежить лише від відстані, а й від інших параметрів. Великого значення має склад бригади. Перевезення лежачих тяжкохворих містом Черкаси може здійснюватися з мінімальною кількістю співробітників – санітарами, а іноді потрібно залучати лікарів з вузькою спеціалізацією. Компанія 103TAXI з комфортом доставить маломобільних пацієнтів на потрібну адресу.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Компанія 103TAXI має філії у багатьох містах, у тому числі й у Черкасах. Транспортуванням займаються досвідчені фахівці, салони мають все необхідне обладнання та ліки. До списку додаткових послуг входить супровід лікаря будь-якого профілю.

Тому що всі машини компанії пристосовані до потреб хворих, є необхідне обладнання, препарати, автомобілі на м’якому ходу, що згладжує нерівності дороги. Досвідчені фахівці забезпечують супровід від однієї точки до іншої, для колясочників та лежачих передбачені особливі умови.

Вартість послуг залежить від відстані: 700 грн. + 18 грн. за 1 км. До списку додаткових послуг входить супровід лікаря – 1000 гривень, підйом хворого на поверх у будинку без ліфта. Також враховується кількість працівників, задіяних у процесі.

103TAXI приймає заявки на таке транспортування, необхідно надати дозвіл лікаря на далеку дорогу та список рекомендацій для пацієнта. Досвідчені медики допомагають підготувати пацієнта морально та фізично, забезпечують комфорт та допомогу у дорозі.

Компанія надає такі послуги, якщо потрібно привезти хворого на процедуру з дому. Фахівці переміщають пацієнта до автомобіля, доставляють до місця призначення. Якщо необхідно в той же день відвезти хворого назад, машина чекатиме на повернення, але це входить до списку додаткових послуг.

103TAXI забезпечує пацієнта необхідними препаратами, є різне обладнання, пристрої для переміщення лежачих та колясочників. Від родичів потрібен дозвіл лікаря на транспортування та перелік рекомендацій, з урахуванням діагнозу.