103TAXI
phone

Перевезення хворих Обухів/Київ та Київ/Обухов

Перевезення хворих Обухів/Київ та Київ/Обухов

Транспортування маломобільних хворих до Обухова та з Обухова

Якщо людина не здорова, їй дуже складно дістатися з одного пункту до іншого. Державна швидка допомога приїде лише в тому випадку, якщо життю людини загрожує небезпека. А якщо людині потрібно доїхати з лікувального закладу додому – доведеться впоратися із проблемою самостійно. Перевезення хворих до Обухова має бути безпечним, пацієнт повинен почуватися комфортно.

Різновиди транспортування хворих

Транспортування пацієнтів, як ходячих, так і маломобільних, ділиться на екстрену та планову. Екстрене транспортування хворих з Обухова проводиться у тому випадку, коли життю загрожує небезпека, потрібна швидка госпіталізація. Також вона проводиться при переведенні пацієнта з одного лікувального закладу до іншого. Найчастіше викликають державну швидку допомогу. Планове медичне перевезення хворих проводиться, якщо потрібно:

 • госпіталізувати людину у плановому порядку;
 • повернутися із стаціонару;
 • поїхати на обстеження;
 • переїхати в пансіонат чи хоспіс;
 • відвідати родичів.

Травми бувають різними і дістатися транспортного засобу пацієнт також може по-різному. Якщо медичне таксі (Обухів) необхідно для людини, яка може дійти самостійно, в салоні її потрібно укласти, особливо якщо вона скаржиться на запаморочення. За наявності травми стопи чи гомілки потрібна допомога. Носілки використовують, якщо пацієнт не може рухатися самостійно.

Підготовка до транспортування

Перед тим, як приїде приватна швидка перевезення хворих, потрібно підготувати пацієнта. У разі екстреного перевезення підготовкою та стабілізацією займається бригада медиків. У разі планової подорожі підготовку виконують родичі. До того, як перевезти малорухливого хворого до Обухова, його треба заспокоїти, особливо якщо людина – у віці. У тому випадку, якщо заплановано переїзд до будинку для людей похилого віку – потрібно заздалегідь розповісти про переваги перебування в ньому.

Потрібно контролювати стан здоров’я та прийом ліків. Якщо заплановано перевезення хворих містом – прийом їжі за дві години до неї. Можна взагалі відмовитися від їжі, якщо це дозволяє стан людини. При необхідності слід подбати про памперс.

Перед тим, як призначено транспортування лежачого хворого, необхідно звільнити проходи зручності роботи бригади. Ширина має бути достатньою для того, щоб можна було пронести ноші або інші пристрої.

Як відбувається перевезення?

Транспортування тяжкохворих має бути організованим. Складається вона з кількох етапів:

 • перенесення хворого на ношах або за допомогою інших пристроїв;
 • переміщення пацієнта до салону транспортного засобу;
 • перевезення до певної адреси;
 • доставка до кабінету за допомогою спеціальних пристроїв.

Умови транспортування маломобільних хворих в Обухові або в будь-якому іншому місті підбирають залежно від стану людини. Головне – відсутність протипоказань до перевезення.

Що вказувати під час оформлення заявки?

Якщо перевізник вже обрано, можна оформлювати заявку. Як правило, це можна зробити в телефонному режимі. Під час перевезення на обстеження або в будинок для літніх людей не повинно виникати проблем, тому диспетчеру потрібно дати максимальну інформацію. Слід зазначити:

 • стан пацієнта;
 • зріст та вага;
 • поверховість;
 • наявність ліфта.

Оператор повинен уточнити, які автомобілі використовує служба перевезення інвалідів. У них має бути просторий салон, на підлозі – спеціальне покриття, що не ковзає. Потрібна наявність кліматичної системи. Незважаючи на те, що хворим, що лежать, не рекомендують знаходитися поряд з кондиціонером, в жарку погоду задуха і підвищена температура надають негативний вплив на серцево-судинну систему.

Коли потрібно перевезти хворого родича з лікарні додому чи в інше місце, важливо подбати про його безпеку. Велике значення має професіоналізм працівників. Вони повинні мати медичну освіту, завдяки якій вони зможуть надати допомогу під час переїзду. Якщо перевезення важких хворих на далекі відстані, можна заздалегідь обговорити залучення вузькопрофільних фахівців.

Диспетчеру потрібно дзвонити заздалегідь, найкраще – за добу чи дві по поїздки. Так можна бути впевненим у тому, що автомобіль буде вільний у певний час. Якщо медичне таксі має зачекати на пацієнта у місті Обухів – це потрібно обговорити. Графік транспортного засобу зазвичай дуже щільний, тому бригада не може просто так чекати кілька годин. Якщо дотримуватись простих правил – транспортування маломобільних хворих до Обухова або будь-яке інше місто пройде безпечно та з комфортом. Для замовлення спеціалізованого транспорту достатньо зв’язатися із диспетчером компанії 103TAXI. Перевізник має великий досвід, має власний автопарк. Перевезення хворих по Києву або на далекі відстані буде швидким і безпечним.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Після дзвінка клієнта диспетчер оформляє заявку, де вказує відстань, вимоги, умови. З огляду на це готують бригаду та оснащують екіпаж усіма необхідними ліками, з урахуванням стану хворого. За потреби пацієнта супроводжує лікар.

Так, робиться. Замовник вказує кінцевий пункт прибуття, досвідчені фахівці-медики транспортують пацієнта з урахуванням його діагнозу та показань лікаря. Вартість залежить від відстані та кількості задіяного персоналу, а також особливих бажань пацієнта.

Компанія приймає замовлення на транспортування хворих Київщиною, це може бути переміщення з однієї лікарні в іншу, на обстеження до центру, додому на виписку. Якщо необхідно повернути пацієнта після процедури назад, це можливо, але потрібно заздалегідь обговорити час із диспетчером.

Так, можливо. 103TAXI патронує пацієнта до клініки, але заявку бажано залишити заздалегідь, мінімум за добу, щоб встигли сформувати бригаду. Усі документи готують замовники, за необхідності фахівці служби готові допомогти зі складанням потрібного списку.

Компанія піклується про пацієнта з моменту його переміщення в машину. Пункт призначення не відіграє особливої ролі, вартість обліковується лише відстань, кількість задіяного персоналу, індивідуальні вимоги хворого.

Доставка у спеціально оснащеній машині набагато безпечніша, ніж у звичайному транспорті. Фахівці дбають про те, щоб хворому було комфортно лежати чи сидіти, забезпечують потрібними ліками, лікарі готові надати необхідну допомогу, якщо виникне така потреба.