103TAXI
phone

Перевезення хворих Полтава/Київ та Київ/Полтава

Перевезення хворих Полтава/Київ та Київ/Полтава

Як організувати перевезення хворих до Полтави з Києва та навпаки?

Лежачій людині не просто дістатися з однієї точки в іншу. Навіть якщо потрібно відвідати обстеження, швидку допомогу не можна викликати. Перевезення хворих на Полтаву здійснюється силами приватних перевізників.

При цьому використовується транспорт, спеціально обладнаний. Для хворої чи літньої людини під час поїздки головне – комфорт. За необхідності стан контролюватимуть медичні працівники.

Коли потрібне транспортування маломобільної людини?

Перевезення інвалідів та лежачих хворих може знадобитися у різних ситуаціях. Навіть коли пацієнт виписується з лікувального закладу, подумати про те, як він дістанеться до дому, мають його родичі.
Медичне перевезення лежачого хворого по місту Полтава може знадобитися:

  • Під час виписки з лікарні після хірургічного втручання. Навіть якщо людину лікарі відправляють додому, вона може залишатися слабкою. У такому стані йому складно сидіти у звичайній машині, тому здійснюється платне перевезення хворих на швидку допомогу.
  • Під час переміщення між лікарнями Родичі можуть ухвалити рішення про продовження лікування в іншому місті чи країні. Якщо пацієнта транспортують між лікарнями за рішенням лікаря, то перевезення здійснюється державною швидкою допомогою. У решті випадків запрошується служба медичного перевезення тяжкохворих.
  • Для проходження обстеження. Маломобильним пацієнтам необхідно проходити МРТ, складати аналізи, консультуватися з фахівцями. Подібна доставка не входить до переліку тих, які здійснює державна швидка допомога.

Часто до приватних перевізників звертаються для транспортування літнього родича до пансіонату. Деякі люди виписуються із лікарні в гіпсі. Після певного часу його потрібно зняти. У такому разі найкомфортнішим теж буде медичне перевезення хворих.

Плюси звернення до приватної компанії

Бригада складається із професійних людей, які вміють працювати зі складними хворими. Відразу після того, як диспетчер отримав заявку, замовнику передзвонить лікар і уточнить деталі про стан пацієнта. Перевозити маломобільних пацієнтів Полтавою спеціалізованим транспортом зручно. Послуга відрізняється такими перевагами:

  • Оперативність. Оформлення замовлення доступне будь-коли, диспетчери завжди на зв’язку. Доставка транспорту відбувається без затримок водії розробляють оптимальні маршрути.
  • Якісне оснащення авто. Транспортні засоби укомплектовані апаратурою, медикаментами, засобами перенесення пацієнтів. У салоні достатньо простору, мікроклімат регулюється завдяки кондиціонеру.
  • Досвідченими бригадами. Перевезти хворого з лікарні додому чи реабілітацію – не так просто. У деяких випадках потрібна присутність лікаря. У штаті компаній-перевізників є співробітники із медичною освітою. Вони контролюють стан пацієнта у дорозі.

Найголовніше для хворої людини – комфорт. Транспортні засоби приватних компаній виграють у порівнянні з державною швидкою допомогою. Перевезення хворих до Полтави виконується на сучасних авто з якісними амортизаторами, які дозволяють уникнути трясіння.

Які послуги надають працівники компанії?

Перевезення колясочників із Полтави складається не з одного етапу. Бригада не тільки відповідає за доставку пацієнта з однієї адреси на іншу. Її склад може змінюватись, все залежить від потреб клієнта. У деяких випадках достатньо присутності водія та санітарів, в інших запрошують вузькоспеціалізованого лікаря.

Перевезення хворих містом чи міжгородом – складний процес. Співробітники компанії перед поїздкою обов’язково контролюють стан пацієнта, якщо потрібно – стабілізують артеріальний тиск, дають заспокійливий. Дорогою всі його показники, якщо це необхідно, контролюються за допомогою апаратури.

Як правило, перевозять маломобільних тяжкохворих Полтавою від ліжка до ліжка. Санітари, використовуючи ноші або крісло-каталку, доставляють його до транспортного засобу. Якщо потрібно, бригада може зачекати замовника під час обстеження та доставити назад. Це обговорюють наперед, оскільки час простою оплачується додатково.

Перевезення маломобільних хворих на короткі та далекі відстані має бути ретельно організовано. Щоб замовити комфортну та безпечну поїздку, достатньо зателефонувати до компанії 103TAXI. Автомобіль із бригадою приїде в точно призначений час, співробітники проходять спеціальне навчання, тому готові до будь-яких несподіванок.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Можна, можливо. Компанія має філії у багатьох містах, у тому числі у Полтаві. Спеціальне таксі оснащене необхідним обладнанням, є потрібні препарати, переміщують пацієнта досвідчені фахівці, які мають необхідні пристосування для лежачих та колясочників.

Необхідно зв’язатись з диспетчером служби, можна оформити заявку на сайті або зв’язатися по телефону. Після чого з клієнтом розмовляє лікар, уточнює діагноз та рекомендації. Необхідно також надати дозвіл медиків на переміщення хворого, щоб не зашкодити його здоров’ю.

103TAXI приймає і екстрені виклики, якщо йдеться про швидку допомогу або жертву аварії. Але про заплановану поїздку бажано домовитись заздалегідь, оскільки до далекої дороги потрібно правильно підготуватися. Фахівці компанії допомагають підготувати і хворого морально та фізично, забезпечують комфорт під час поїздки.

Досвідчені медики служби вміють правильно транспортувати пацієнтів, навіть лежачих та колясочників, в салоні є все необхідне обладнання та ліки, амортизаційні матраци, грілки, ковдри. За бажанням замовника можна підключити додаткову послугу за супроводом лікаря.

Служба 103TAXI займається перевезенням хворих по всій Україні, у багатьох містах розташовані філії. Необхідно лише оформити заявку, вказати адреси, звідки забрати та куди доставити. У салоні є різноманітне обладнання, ліки, набори для перев’язок, крапельниць та уколів.

Тому що всі машини пристосовані під транспортування пацієнтів, включаючи лежачих та колясочників. Фахівці мають набір механічних та ручних пристроїв для грамотного переміщення маломобільної людини, в салоні є різне обладнання, препарати, хороший клімат-контроль.