103TAXI
phone

Перевезення хворих Миколаїв/Київ та Київ/Миколаїв

Перевезення хворих Миколаїв/Київ та Київ/Миколаїв

Як перевозити лежачу людину до Києва з Миколаєва чи навпаки?

Коли є лежачий родич – треба підготуватися до того, що всі проблеми доведеться вирішувати самостійно. Людині із серйозним захворюванням потрібна турбота та лікування. Але навіть подорож на обстеження може стати проблемою. Перевезення хворих на Миколаїв державною швидкою допомогою провадиться тільки в екстрених випадках.

Про організацію решти поїздок доведеться подбати родичам. Перевезення лежачих хворих здійснюється компаніями, які мають відповідні дозволи. Транспортування може знадобитися для повернення додому після лікування, переїзду на інше місце проживання, відвідування лікаря.

Чому лежачу людину не можна перевезти у звичайному авто?

У процесі транспортування лежачих хворих з Миколаєва потрібно дотримуватись певних правил, щоб не нашкодити людині. Якщо людина не буде зафіксована, вона може отримати травми, в результаті реабілітація займе багато часу.

Медичне транспортування здійснюється в автомобілях із гарними амортизаторами. Дороги – не скрізь гарної якості, а через поштовхи та тряски може з’явитися біль, пацієнта може захитати, він не почуватиметься комфортно.

Коли доведеться перевозити важких пацієнтів із Миколаєва, потрібно подбати навіть про температуру в салоні. Занадто жарко чи холодно не повинно бути, пацієнт не повинен нервувати – це може спровокувати напад або підвищення артеріального тиску.

Громадський транспорт призначений для перевезення лежачих людей. У ньому можуть їхати візки, якщо є підйомник для навантаження, але крісло не можна зафіксувати, що небезпечно.

Перевезення хворих із лікарні легковим транспортом може виконуватися лише у тому випадку, коли людина може сісти. Лікувати йому не дозволить розмір сидінь. Коли пацієнту незручно – відчуває роздратування, біль. Також спеціалізований транспорт буде потрібний для транспортування літньої людини в пансіонат.

Переваги звернення до приватного перевізника

У хворої людини через будь-яку дрібницю може погіршитися стан. Багато нервують, особливо, якщо має бути перевезення маломобільних хворих на далекі відстані. У медичному таксі у дорозі супроводжують медичні працівники, які можуть не лише заспокоїти, а й надати необхідну допомогу у разі погіршення стану.

Медичне перевезення хворих по місту виконується автомобілями, обладнаними спеціально для цього. У просторому салоні міститься пацієнт, бригада, медична апаратура, пристрої для перенесення.

Етапи перевезення

Всі послуги, які надає компанія, можна заздалегідь дізнатися по телефону у диспетчера. Перевезення лежачих хворих та візочків до міста Миколаїв – це не тільки поїздка в авто. Бригада допомагає:

  • перенести пацієнта за допомогою нош або інших пристроїв;
  • перемістити хворого всередину салону;
  • контролювати стан під час залізниці;
  • доставити до квартири чи кабінету.

Пристосування та обладнання, які будуть використані у процесі транспортування, підбирають залежно від стану людини.

Готуємо пацієнта до перевезення

Навіть якщо має бути перевезення лежачих хворих на коротку відстань, містом, потрібно заздалегідь підготуватися. Потрібно приготувати документи та сезонний одяг, звільнити проходи – ними повинні проходити санітари з ношами.

Не варто вживати їжу, оскільки це може спровокувати блювання. Якщо має бути далека поїздка, годувати пацієнта потрібно за кілька годин, одягнути памперс. У дорогу можна взяти чисту воду і продукти, що не псуються.

Перевезення тяжкохворих пацієнтів у Миколаїв виконується з різних причин. Якщо людина їде до хоспісу – слід приготувати речі, які він бере із собою. Якщо пацієнт постійно приймає певні ліки, їх теж потрібно не забути.

Які дані необхідні для оформлення заявки?

Важливо вибрати компанію з позитивною репутацією, тоді можна бути впевненим, що поїздка пройде успішно. Коли потрібне перевезення лежачого тяжкохворого, звертайтеся до 103TAXI.

При оформленні заявки диспетчеру необхідно надати максимально повну інформацію про пацієнта. Вартість розраховується індивідуально, залежить від багатьох параметрів. Позику передзвонить лікар та уточнить медичні показники. Це необхідно для того, щоб служба перевезення лежачих інвалідів правильно укомплектувала транспортний засіб. Склад бригади також підбирається індивідуально, залежить від самопочуття пацієнта

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Необхідно зателефонувати до компанії 103TAXI на сайті або оформити заявку, це можна зробити в будь-який час, але дальні поїздки треба замовляти заздалегідь. У машині забезпечені комфортні умови, є медичне обладнання, ліки, набори для уколів та крапельниць.

Можна, але це входить до списку додаткових послуг, що потрібно узгодити з диспетчером під час оформлення заявки. Вартість складає 1000 гривень, за потреби супроводжувати пацієнта може лікар вузького профілю, у складі бригади є й реаніматологи.

Вартість визначається кількома факторами: відстань, оплата складає 700 гривень + 18 гривень за 1 км, кількість спеціалістів, індивідуальні вимоги клієнтів. Окремо враховуються додаткові послуги, куди входить супровід лікаря та підйом на поверх у будинку без ліфта.

Досвідчені фахівці бригади мають досвід транспортування таких людей, є необхідні ручні та механічні підйомні пристрої, спеціальні амортизаційні матраци. У салоні забезпечується необхідна температура, є медичне обладнання та ліки.

Якщо є маршрут трасою, і хворому не протипоказана дальня поїздка, що має підтверджувати дозвіл лікаря. Машини оснащені всім необхідним, пацієнта супроводжують медики, передбачено зупинку для необхідних процедур.

Термінові виклики 103TAXI приймає, замовник повинен озвучити причину: аварія, нещасний випадок, серцевий напад, щоб можна було грамотно сформувати бригаду та за необхідності підключити реаніматологів. У салоні є потрібне обладнання та ліки.