103TAXI
phone

Перевезення хворих Вишневе/Київ та Київ/Вишневе

Перевезення хворих Вишневе/Київ та Київ/Вишневе

Як перевезти тяжкого хворого до Вишневого з Київа?

Коли пацієнта виписано з лікувального закладу – потрібно дістатися додому або в інше місце. Якщо він цілком здоровий – зробити це легко, достатньо скористатися легковим автомобілем чи легковим транспортом. Після деяких захворювань пацієнт виписується у маломобільному стані, тоді потрібно заздалегідь вирішити, як відбуватиметься перевезення хворих на Вишневе.

Потрібен транспорт, в якому людина може доїхати з комфортом. Також важливо, щоб не відбулося погіршення його стану. У деяких випадках потрібна присутність медичних співробітників. Іноді потрібне перевезення тяжкохворого до іншого лікувального закладу чи санаторію. Найкращий варіант – спеціальне медичне таксі.

Переваги звернення до спеціалізованої служби

Кожна людина має право скористатися послугами державної швидкої допомоги. Однак, вона приїде лише в тому випадку, якщо життю людини загрожує небезпека. У решті випадків перевозити тяжкохворих пацієнтів у Вишневе потрібно приватною медичною службою. У цьому використовується спеціалізований транспорт. При цьому є низка переваг:

  • відсутність ризиків погіршення здоров’я пацієнта;
  • безпека під час переїзду;
  • заощадження часу на дорогу.

Звертатися до спеціалізованих служб слід також у тому випадку, якщо потрібне перевезення маломобільних хворих на далекі відстані. Завдяки комфорту під час поїздки і у пацієнта, і у родичів не виникатимуть стресові ситуації. Під час розробки маршруту враховується завантаженість доріг, їх стан. В результаті машина не стоїть у пробках, що дуже актуально у великих містах.

Як відбувається транспортування?

Перевезення хворих до Вишневого організується залежно від стану пацієнта. Якщо у людини перелом кісток тазу, основи черепа чи хребта, стався інсульт – перевозити його можна лише у положенні на спині. Якщо діагностовано серцеву недостатність або перелом ребер – перевезення таких пацієнтів у Вишневе виконується лише у положенні напівсидячи. Якщо стан – несвідоме, хворий повинен лежати на боці. Це необхідно для виключення можливості попадання блювання у дихальні шляхи. Медичне перевезення людей із травмами хребта не може здійснюватися на боці. Пацієнтів у дуже тяжкому стані має супроводжувати реаніматолог.

З обережністю слід переносити пацієнтів до транспортного засобу. Носилки можна використовувати, якщо діагностовано:

  • інсульт;
  • черепно-мозкова травма;
  • інфаркт;
  • травми хребта.

Також вони використовуються, якщо людина перебуває у шоковому чи несвідомому стані. Потрібно враховувати, що при травмах хребта транспортування здійснюється за допомогою жорстких нош, якщо вони відсутні – можна скористатися м’якими, але людина повинна лежати на животі.

Що можна зробити для підготовки пацієнта?

Перед тим, як зробити замовлення перевезення хворого, потрібно порадитися з лікарем. Можливо, пацієнту буде потрібно заспокійливе перед поїздкою. Особливо актуально це для людей похилого віку, яких потрібно перевезти в пансіонат. З родичем обов’язково треба поговорити, пояснити йому, куди він їде з яких причин. Якщо є можливість – показати фото та відео.

Якщо має бути тривала поїздка, потрібно подбати про наявність ліків та предметів особистої гігієни. Прийом їжі – за пару годин до поїздки, якщо є можливість – краще взагалі не їсти.

Транспортування інвалідів передбачає перенесення машини. Заздалегідь потрібно звільнити проходи та сходові клітки, щоб санітари могли пройти з каталкою чи ношами.

Які дані повідомляють диспетчер?

Якщо потрібна приватна швидка допомога, за допомогою якої транспортування пройде комфортно та безпечно, достатньо звернутися до компанії 103TAXI. Під час оформлення заявки диспетчеру потрібно повідомити докладну інформацію про пацієнта. Обов’язково знадобиться інформація не лише про стан пацієнта, а й про його фізичні параметри. Перевезення лежачих хворих може мати різну вартість, ціни залежить не тільки від відстані. Часто пацієнта потрібно донести до машини чи назад, на ціну впливає як поверховість і наявність ліфта, а й вага хворого.

Якщо виконується не перевезення хворого з лікарні додому, а поїздка на обстеження, потрібно заздалегідь уточнити, скільки чекати бригаді для зворотної дороги.

Для перевезення тяжкохворих пацієнтів у Вишневе компанія надає обладнаний всім необхідним транспорт. Співробітники проходять спеціальне навчання, вміють діяти у будь-яких ситуаціях. З нашою компанією медичне перевезення хворих з Вишневого буде швидким та комфортним.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Ціна залежить від відстані, по Київській області та Україні вона становить 700 гривень + 18 гривень за 1 км. Якщо будинок без ліфта потрібно враховувати також підйом на потрібний поверх, сума визначається за вагою пацієнта: до 80 кг – 100 гривень, якщо більше – 150 гривень.

Компанія 103TAXI забезпечує транспортування підопічних до будь-якого міста України, ще можна замовити переміщення містом на окремі процедури. Якщо пацієнта необхідно почекати і відвезти назад, така послуга теж виявляється, але це потрібно заздалегідь обговорити.

Спеціально купувати препарати не потрібно, все необхідне лікарі мають, потрібно лише перерахувати при оформленні заявки необхідний список. Особливо, якщо має бути далека дорога. За винятком, можливо, особливо рідкісних препаратів.

У фахівців компанії є досвід подібних транспортувань, але для оформлення замовлення потрібно надати дозвіл лікаря, що поїздка не зашкодить. Медики забезпечені потрібним обладнанням та ліками, за станом пацієнта стежитиме досвідчений лікар.

Так, 103TAXI доставляє людей, які прибули з лікування чи реабілітації за кордоном чи в іншому місті. Пацієнтів доставляють до машини, фахівці мають всі необхідні ручні і механічні підйомні пристрої різних типів, амортизаційні матраци. У салоні забезпечено необхідний клімат.

Компанія забезпечує пацієнту найкомфортніші умови, починаючи від клімату в салоні до переміщення до місця прибуття, задіяні різні пристосування. За станом пацієнта спостерігає лікар, за потреби робить потрібні уколи і навіть крапельниці.