103TAXI
phone

Перевезення хворих Суми/Київ та Київ/Суми

Перевезення хворих Суми/Київ та Київ/Суми

Як організувати перевезення хворого до Києва із Сум чи навпаки з Києва до Сум?

Для проходження обстеження чи отримання консультації у фахівця пацієнту необхідно приїхати до лікувального закладу. Якщо він ходить – проблем не виникне. А як вчинити маломобільному хворому? Медичне транспортування хворих до Сум – послуга, що надається приватними компаніями, які мають дозвіл на ведення подібної діяльності.

Спеціалізований транспорт дозволяє людині їхати комфортно. Санітари завантажують та вивантажують пацієнта, доносять його від ліжка для ліжка. Якщо в процесі перевезення на дальні відстані тяжких пацієнтів до Сум відбудеться різке погіршення стану – бригада допоможе.

Коли слід викликати медичне таксі?

Людину, яка прикута до ліжка, не можна перевозити звичайним автомобілем. Він не зможе зручно розміститися на сидінні, подорож буде небезпечною. Медичне перевезення не повинно викликати дискомфорту, інакше стан пацієнта може значно погіршитися.

На жаль, у хворого, який не може встати з ліжка, відбуваються негативні зміни в організмі:

  • виникають проблеми з судинами;
  • утворюються пролежні;
  • змінюється стан м’язів;
  • загострюються захворювання ШКТ.

Саме тому перевезення важких та лежачих хворих до Сум потрібно правильно організувати. Для травми досить неправильно підняти людину. Робити це мають працівники, які пройшли навчання.

Перевезення літньої людини в пансіонат – також нелегке завдання. Люди у віці страждають від різних захворювань, можуть проявляти агресію чи замикатися у собі. Співробітники з досвідом допоможуть стабілізувати стан пацієнта, заспокоїти його.

Транспорт для лежачих людей знадобиться і під час виписки зі стаціонару. Державна швидка допомога додому не доставляє, про це мають подбати родичі.

Медичне таксі чим відрізняється від звичайного транспорту?

При неправильній організації транспортування маломобільних хворих до Сум можна сильно погіршити стан здоров’я. Більше того, людина в дорозі може отримати травми, які надовго відсунуть її одужання. Через поштовхи і трясіння можуть з’явитися болі, особливо якщо людина має переломи. Служба перевезення тяжкохворих використовує спеціально обладнаний транспорт.

Має значення навіть температура. Якщо пацієнту буде некомфортно, він почне нервувати, що може спровокувати напад. Тому у транспорті є кондиціонери, за допомогою яких можна виставити комфортну температуру. Спрогнозувати, як пройде перевезення тяжкохворих пацієнтів до Сум, практично неможливо. Саме тому автомобілі укомплектовані обладнанням для контролю за станом хворого та надання невідкладної допомоги. Також є лікарські препарати.

У просторому салоні міститься пацієнт і бригада, також залишається простір для проведення маніпуляцій. Досвідчені співробітники проходять навчання, тому знають, як діяти у складних ситуаціях.

Транспортування хворих виконується автомобілями, технічний стан яких постійно контролюється. У їх конструкції – якісна підвіска, яка зменшує тряску та поштовхи.

Яким обладнанням оснащують медтаксі?

Перевезення хворих із Сум виконується відповідно до рекомендацій лікарів. Комплектація автомобілів залежить від захворювання клієнта та його стану. Стандартний набір представлений:

  • інфузомат;
  • кардіомонітором;
  • глюкометр;
  • мішком АМБУ;
  • дефібрилятором та іншими приладами.

Коли відбувається транспортування лежачих інвалідів або візочків, у дорозі може знадобитися виконання маніпуляцій. Тому авто укомплектовані наборами для перев’язок, уколів та крапельниць.

Обов’язково є пристрої, за допомогою яких санітари переносять клієнта. Навіть якщо потрібно перевезти хворого із лікарні, доставка виконується від ліжка до ліжка.

Оформлення заявки – що для цього потрібно?

Щоб оформити замовлення перевезення хворого, достатньо вибрати компанію та зв’язатися з диспетчером. Вартість залежить від особливостей подорожі. На неї впливає як дальність, і навіть вага пацієнта. Диспетчер обов’язково уточнить усі деталі, далі дзвонить лікар для обговорення медичних питань.

Перевезення лежачих хворих на короткі та далекі відстані – не проблема, достатньо звернутися до 103TAXI. Компанія пропонує комфортні умови в сучасних автомобілях, допомогу досвідченої бригади, оптимальний маршрут та вигідну ціну.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI забезпечує доставку пацієнтів будь-який населений пункт, від клієнта потрібно лише назвати адресу та надати дозвіл лікаря на транспортування. Далі турботу про хворого беруть він фахівці бригади, вони забезпечують підготовку, переміщення, контроль під час дороги.

Бригада 103TAXI має досвід транспортування маломобільних людей на будь-які відстані, всі машини на відмінних амортизаторах, в салоні підтримується оптимальна температура, є обладнання та препарати. За потреби можна оформити супровід лікаря.

Вартість визначається на відстані: 700 гривень + 18 гривень за 1 км, також враховують кількість задіяних співробітників, індивідуальні вимоги клієнта. Супровід лікаря та підйом на поверх у будинку без ліфта потрібно оплачувати додатково.

Транспортуванням хворих займаються досвідчені фахівці, вони беруть він підготовку пацієнтів, правильне переміщення поверхами з допомогою технологічних засобів, контроль під час поїздки за станом хворого. У салоні також передбачено місця для супроводжуючих.

Усі фахівці знають, як надати необхідну допомогу, в салоні є медичне обладнання, препарати, набори для уколів та крапельниць. Якщо стан пацієнта складний, бажано оформити супровід лікаря зі списку додаткових послуг.

103TAXI надає таку послугу, але заявку потрібно оформляти заздалегідь. Місця для супроводжуючих та комфортні умови для хворого гарантуються. Необхідно подати закордонні паспорти, медичні документи, згоду лікарні на прийом пацієнта, страховку для учасників поїздки.