phone

Перевезення хворих в Боярці

Перевезення хворих у місті Боярка може знадобитися у різних випадках. Витяг з лікарні, планове обстеження, реабілітація, операція. Не завжди вдається отримати допомогу за місцем свого проживання. Ми доставляємо на вокзал, аеропорт, зустрічаємо після поїздки. Безпека пасажирів – головне для нас. Водій обирає оптимальний маршрут, машина чекає, скільки знадобиться.

Поїздка буде комфортною, надійною завдяки досвіду персоналу. Обов’язково проводиться контроль стану пацієнта, за необхідності надається невідкладна допомога. Медики, які займаються поїздкою, мають необхідні лікарські препарати.

Як відбувається транспортування хворих до м.Боярки

Приймаючи рішення про те, чи варто звернути до служби таксі, що займається організацією перевезень чи скористатися особистим автомобілем, висновки можна зробити, знаючи, як відбувається транспортування хворих у м. Боярка. Людям після операцій, травм, інвалідам, вагітним потрібний особливий підхід. Не підійде звичайне таксі, громадський транспорт, оскільки немає можливості забезпечити розміщення людини відповідно до медичними нормами.

103 таксі переносить клієнтів на спеціальних ношах, вакуумних матрацах, є можливість перевозити людину на інвалідному візку. Є спеціальні підйомники, пристрої для фіксації всередині салону. Пацієнта виносять із квартири чи клініки, на ношах чи каталці спускають на вулицю, допомагають влаштуватися всередині машини, що лежать надійно фіксують.

Транспортування хворих містом Боярка відбувається так:

 • Родичі хворої людини звертаються по телефону чи через форму на сайті.
 • Диспетчеру необхідно надати інформацію про діагноз, стан, місце, звідки потрібно забрати пацієнта, пункт призначення.
 • Призначається дата, час, погоджується маршрут.
 • Бригада прибуває на місце, забирає клієнта.
 • Доставляємо у місце призначення.
 • Допомагаємо дійти до палати чи квартири.

Особливо уважними, відповідальними слід планувати переміщення на далекі відстані. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що поїздка пройде нормально, із зупинками для відпочинку, їди, гігієнічних процедур.

Поїздка здійснюється з урахуванням вимог тяжкохворих пацієнтів, людей з обмеженими можливостями, травмами.

Особливості медичного таксі 103

Співробітники нашої компанії мають достатній досвід, кваліфікацію, перед тим, як приступити до роботи проходять інструктаж. Вживаються всі обов’язкові санітарно-епідеміологічні заходи. Проводиться обробка салонів автомобілів, персонал носить маски, щоранку передбачено медогляд, вимірюється температура.

Особливості медичного таксі 103 наступні:

 • Автопарк складається з нових автомобілів, які регулярно проходять техогляд.
 • Завжди є запас питної води, ковдри, подушки, памперси.
 • Машини обладнані кондиціонерами, обігрівачами, місцями для супроводу.
 • Для надання допомоги під час подорожі машини оснащені сучасною медичною апаратурою.
 • Клієнта супроводжує бригада, що включає лікаря необхідного профілю, медсестру, санітарів.
 • Допомагаємо спуститися сходами, зручно розміститися в салоні.

Медичне таксі у місті Боярка – найкраще рішення. Фахівці 103 таксі не рекомендують ризикувати здоров’ям, життям близьких людей – розумніше звернутися за послугою професіоналів.

Поширені запитання

Для переміщення пацієнтів у Боярки можна викликати таксі 103TAXI, автомобілі оснащені спеціальним обладнанням, є необхідні медикаменти, кондиціонери, обігрівачі, місця для супроводжуючих, допомогу хворому надають досвідчені медики.

Компанія 103TAXI надає авто з усім необхідним обладнанням та медикаментами, родичам необхідно лише обговорити з лікарем компанії список необхідного.

Компанія утримує дуже помірні ціни, у вартість входить відстань, кількість медиків із бригади у супроводі, необхідність піднімати та опускати хворого на потрібний поверх.

Хворими займаються досвідчені лікарі та санітари, у машині є необхідне обладнання, медикаменти, кондиціонери та обігрівачі, всі машини регулярно проходять медогляд, відрізняються м’яким ходом.

Фахівці 103TAXI планують маршрут заздалегідь, з урахуванням часу доби та завантаженості доріг, автомобіль ведуть досвідчені водії, які не вибиваються із графіка.

Пацієнта з комфортом розміщують у м’якій каталці-ноші, висота підголовного кінця регулюється, є також вакуумні матраци, при необхідності створені умови для перевезення хворого в інвалідному візку, який дуже надійно фіксується.