phone

Перевезення хворих в Боярці

Перевезення хворих у місті Боярка може знадобитися у різних випадках. Витяг з лікарні, планове обстеження, реабілітація, операція. Не завжди вдається отримати допомогу за місцем свого проживання. Ми доставляємо на вокзал, аеропорт, зустрічаємо після поїздки. Безпека пасажирів – головне для нас. Водій обирає оптимальний маршрут, машина чекає, скільки знадобиться.

Поїздка буде комфортною, надійною завдяки досвіду персоналу. Обов’язково проводиться контроль стану пацієнта, за необхідності надається невідкладна допомога. Медики, які займаються поїздкою, мають необхідні лікарські препарати.

Як відбувається транспортування хворих до м.Боярки

Приймаючи рішення про те, чи варто звернути до служби таксі, що займається організацією перевезень чи скористатися особистим автомобілем, висновки можна зробити, знаючи, як відбувається транспортування хворих у м. Боярка. Людям після операцій, травм, інвалідам, вагітним потрібний особливий підхід. Не підійде звичайне таксі, громадський транспорт, оскільки немає можливості забезпечити розміщення людини відповідно до медичними нормами.

103 таксі переносить клієнтів на спеціальних ношах, вакуумних матрацах, є можливість перевозити людину на інвалідному візку. Є спеціальні підйомники, пристрої для фіксації всередині салону. Пацієнта виносять із квартири чи клініки, на ношах чи каталці спускають на вулицю, допомагають влаштуватися всередині машини, що лежать надійно фіксують.

Транспортування хворих містом Боярка відбувається так:

 • Родичі хворої людини звертаються по телефону чи через форму на сайті.
 • Диспетчеру необхідно надати інформацію про діагноз, стан, місце, звідки потрібно забрати пацієнта, пункт призначення.
 • Призначається дата, час, погоджується маршрут.
 • Бригада прибуває на місце, забирає клієнта.
 • Доставляємо у місце призначення.
 • Допомагаємо дійти до палати чи квартири.

Особливо уважними, відповідальними слід планувати переміщення на далекі відстані. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що поїздка пройде нормально, із зупинками для відпочинку, їди, гігієнічних процедур.

Поїздка здійснюється з урахуванням вимог тяжкохворих пацієнтів, людей з обмеженими можливостями, травмами.

Особливості медичного таксі 103

Співробітники нашої компанії мають достатній досвід, кваліфікацію, перед тим, як приступити до роботи проходять інструктаж. Вживаються всі обов’язкові санітарно-епідеміологічні заходи. Проводиться обробка салонів автомобілів, персонал носить маски, щоранку передбачено медогляд, вимірюється температура.

Особливості медичного таксі 103 наступні:

 • Автопарк складається з нових автомобілів, які регулярно проходять техогляд.
 • Завжди є запас питної води, ковдри, подушки, памперси.
 • Машини обладнані кондиціонерами, обігрівачами, місцями для супроводу.
 • Для надання допомоги під час подорожі машини оснащені сучасною медичною апаратурою.
 • Клієнта супроводжує бригада, що включає лікаря необхідного профілю, медсестру, санітарів.
 • Допомагаємо спуститися сходами, зручно розміститися в салоні.

Медичне таксі у місті Боярка – найкраще рішення. Фахівці 103 таксі не рекомендують ризикувати здоров’ям, життям близьких людей – розумніше звернутися за послугою професіоналів.