103TAXI
phone

Перевезення хворих Ворзель/Київ та Київ/Ворзель

Перевезення хворих Ворзель/Київ та Київ/Ворзель

Як організувати перевезення хворих з Ворзеля до Києва?

Нерідко люди через хвороби виявляються прикутими до ліжка. Але їм необхідно відвідувати спеціалістів для консультацій, проходити обстеження або періодично лягати на лікування. У такому разі не вдасться викликати державну швидку допомогу, тому найкращим варіантом буде приватне перевезення хворих на Ворзель.

Для транспортування використовується спеціально обладнаний транспорт, у якому людина може лягти. Також можна закріпити в салоні інвалідне крісло. Якщо звернутися до професіоналів – перевезення хворих на далекі відстані буде безпечним та комфортним.

Вимоги до транспорту

Для хворої людини не підходить громадський транспорт, оскільки він найчастіше не адаптований. Найчастіше, у ньому відсутні пандуси чи підйомники, а всередині не можна надійно зафіксувати візок. Для перевезення маломобільних хворих із Ворзеля використовують спеціально обладнані автомобілі.

Усередині просторого салону розміщується пацієнт та супроводжуючі, також є обладнання та медикаменти, які можуть знадобитися під час колії. Коли відбувається перевезення лежачих хворих із міста до міста, може статися будь-яка непередбачена ситуація. Пацієнта супроводжує бригада, яка зможе надати потрібну допомогу, стабілізувати стан.

У деяких випадках доставка хворих із лікарні додому проводиться у лежачому положенні. Співробітники приватної компанії доставляють від ліжка до ліжка. Найчастіше у такому разі користуються носилками. Іноді перевезення хворих у Ворзель відбувається безпосередньо на інвалідному візку. У такому разі воно жорстко фіксується усередині салону. Для того, щоб помістити каталку в салон, користуються механічними або автоматичними засобами, рампою або витягом. Підлога в салоні повинна бути нековзною для забезпечення безпеки.

Коли переїжджає лежачий хворий, перевезення має бути комфортним. Тому транспорт має якісні амортизатори. В результаті пацієнт не відчуває трясіння, яке може стати причиною виникнення болю або погіршення стану.

У медичному таксі, яке доставляє пацієнтів до Ворзеля, є кліматична система. Це необхідно для створення комфортних умов для пацієнта.

Приватне медичне перевезення – переваги

При замовленні швидкої допомоги можна бути впевненим у тому, що машина приїде в призначений час. Це особливо важливо, якщо послуги з перевезення інвалідів були потрібні для відвідування консультації або обстеження.
Переваги приватної компанії представлені:

  • оперативною роботою диспетчерської служби;
  • високою кваліфікацією персоналу;
  • використання сучасних обладнаних автомобілів.

Бригади, які приїжджають для транспортування хворих та інвалідів із Ворзеля, повністю укомплектовані. В наявності є всі медичні препарати для надання допомоги. При комплектації автомобіля враховується захворювання та стан пацієнта.
Якщо необхідне транспортування хворих на обстеження, заздалегідь слід обговорити з диспетчером, щоб машина почекала для дороги назад. Потрібно враховувати, що очікування доведеться сплатити.

Як замовити медичне таксі?

При виборі компанії, якою здійснюватиметься транспортування маломобільних хворих до міста Ворзель, слід звертати увагу на репутацію. Від якості послуг залежить здоров’я родича.

Перевезення хворих з лікарні до лікарні, пансіонату, іншого міста – з цим впорається компанія 103TAXI. Для оформлення заявки необхідно зв’язатися з диспетчером та надати інформацію про:

  • адресу доставки;
  • стан пацієнта;
  • віці та вазі хворого;
  • особливих уподобаннях.

Далі телефоном зв’яжеться лікар, який уточнить медичні показання та особливості. Перевезення хворих з Ворзеля знадобиться з різних причин, і якщо машина повинна зачекати на пацієнта – про це потрібно попередити заздалегідь. Замовлення слід оформляти заздалегідь, хоч би за пару днів, щоб бути впевненим у тому, що потрібний транспорт не зайнятий у потрібний час.

Якщо доведеться перевезти до пансіонату літнього родича, з ним треба заздалегідь поговорити. Будь-який переїзд у віці – це стрес. Можливо, бригаді потрібно буде запровадити заспокійливі засоби. Усі нюанси обговорюються заздалегідь.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI доставляє пацієнтів містами та селами Київської області, передбачені навіть далекі поїздки Україною та за кордон. Спеціалісти мають ручні та механічні підйомні пристрої різних типів, амортизаційні матраци, лікарі забезпечені необхідним обладнанням та ліками.

Компанія бере на себе турботу про пацієнта з моменту переміщення його до машини. Готують хворого до поїздки морально та фізично, переміщують у машину, спостерігають за станом у дорозі, за необхідності лікарі надають допомогу. У салоні передбачені місця для супроводжуючих, інвалідного візка.

У 103TAXI передбачено різне обладнання, залежно від діагнозу пацієнта, лікар завжди під рукою такі прилади, як пульсоксиметр, кардіомонітор, інфузомат, електрокардіограф, дефібрилятор, апарат ШВЛ, глюкометр. Є також потрібні препарати для крапельниць та уколів.

Сума залежить від відстані, також враховується кількість задіяних співробітників, необхідність підтримки лікаря. Ціна підйому на потрібний поверх до будинку без ліфта визначається за габаритами пацієнта: до 80 кг – 100 гривень, понад – 150 гривень.

Лежачих та колясочників фахівці переміщають за допомогою ручних чи механічних підйомних пристроїв, у салоні є фіксатори для інвалідних візків. Хворий може з комфортом розміститися на амортизаційному матраці, є подушки, ковдри, всі необхідні ліки.

Це на розсуд родичів, якщо немає можливості супроводжувати особисто, фахівці компанії візьмуть усі турботи на себе – від ліжка до ліжка. Оформити замовлення можна навіть з іншого міста, питання оплати та ціни за послуги узгоджуються з диспетчером.