Доставка хворих у відділення Травматології 🚑 103 TAXI
103TAXI
phone

Травматологія

В таблиці нижче представлена таблиця з інформацією стосовно вартості перевозки хворого напряму з відділення лікарні. Також ви можете розрахувати точну вартість перевезення Вашого хворого.
Адреса відділення
Вартість перевезення
Розрахунок вартості
Поліклініка Інституту Ортопедії та Травматології
Чеховський провулок, 7
1400 грн
Київська міська клінічна лікарня №4
Вулиця Солом'янська, 17
1400 грн
Травмпункт для дорослих, Київська клінічна лікарня для дорослих
Вулиця Професора Підвисоцького, 4А
1400 грн
Київська міська клінічна лікарня №7
Вулиця Михайла Котельникова, 95
1400 грн
Травмпункт
Вулиця Богдана Хмельницького 1/37
1400 грн
Клініка СавМед Савченко
Вулиця Саксаганського 100
1400 грн
Госпіталь травмотологія
Вулиця Госпітальна, 24а
1400 грн
Адреса відділення
Вартість перевезення
Поліклініка Інституту Ортопедії та Травматології
Чеховський провулок, 7
1400 грн
Київська міська клінічна лікарня №4
Вулиця Солом'янська, 17
1400 грн
Травмпункт для дорослих, Київська клінічна лікарня для дорослих
Вулиця Професора Підвисоцького, 4А
1400 грн
Київська міська клінічна лікарня №7
Вулиця Михайла Котельникова, 95
1400 грн
Травмпункт
Вулиця Богдана Хмельницького 1/37
1400 грн
Клініка СавМед Савченко
Вулиця Саксаганського 100
1400 грн
Госпіталь травмотологія
Вулиця Госпітальна, 24а
1400 грн

Транспортування медичним таксі хворих із травмами

Якщо людина отримує травму, яка обмежує пересування, у неї виникає проблема з транспортуванням – додому чи будь-яке інше місце. Громадський транспорт мало пристосований для перевезення тяжкохворих людей, звичайні автомобілі теж не призначені для таких поїздок. Незручна поза, недостатньо місця – все це може нашкодити людині, посилити її стан, завдати болю.

Оптимальний варіант – перевезення хворих на спеціалізований автомобіль, в якому можна розмістити інвалідне крісло або лежак. У багатьох випадках – бажано присутність медика, який контролює стан хворого. Можуть знадобитися санітари, завдання яких – акуратно, дбайливо перенести людину в машину.

Всі умови виконуються спеціалізованою службою перевезення пацієнтів, що має у своєму розпорядженні необхідний транспорт, бригадою фахівців.

Коли і для чого викликають медичне таксі

Медичне перевезення хворих здійснюється у різних форматах. Можна замовляти спеціалізований транспорт для пересування Києвом, по області, по всій Україні, за межі країни. Найчастіше замовлення надходять з таких причин:

  • доставити хворого із лікарні додому;
  • транспортувати пацієнта містом – в іншу лікарню (перевезення лікарняним транспортом здійснюється тільки при призначенні лікаря, якщо хворий змінює установу за власним бажанням – добиратися повинен сам), на консультацію, для здачі аналізів, на прийом до лікаря (у подарунок – безкоштовна година очікування плюс допомога у медустановах);
  • перевезти до будинку для людей похилого віку, хоспіс, пансіонат, санаторій літнього родича з травмою опорно-рухового апарату;
  • для багатьох актуально замовити спеціалізоване транспортування хворого з обмеженими можливостями пересування в інше місто з будь-якою метою: на консультацію, у гості до родичів, переїзд з речами;
  • можна скористатися послугами медичного перевезення для зустрічі маломобільної людини на вокзалі, в аеропорту, або доставки його на вокзал, в аеропорт.

Переваги послуг медичного таксі

Людина, яка втратила через травму здатність самостійно пересуватися, може скористатися таксі для лежачих хворих не тільки тому, що можна розміститися в будь-якому положенні, але і тоді, коли при поганому самопочутті чекає тривале транспортування. У багатьох пацієнтів травматологічних відділень загострюються хронічні захворювання, може знадобитися присутність лікаря.

Медичним таксі здійснюється перевезення будь-яких хворих з обмеженими можливостями пересування. І тому є необхідні ресурси.
Машина для перевезення таких хворих відповідає наступним вимогам:

  1. Місткість. У салоні встановлюється лежак, є місце розміщення інвалідного крісла. Ще тут можуть бути: родич, що супроводжує, члени медичної бригади, санітари.
  2. Медичне таксі оснащене обладнанням для контролю стану пацієнта та надання екстреної допомоги (дефібрилятор, апарат ШВЛ, глюкометр, електрокардіограф, інші прилади, які потрібні за профільними захворюваннями).
  3. Автомобіль обладнаний якісними амортизаторами, що забезпечують м’який перебіг транспорту – це важливо для людей із травмами.
  4. У салоні є обов’язковий кліматичний контроль – підтримується оптимальна атмосфера.
  5. Комплектація автомобіля передбачає наявність засобів гігієни, питної води, лікарських препаратів

Платне перевезення хворих на швидку допомогу передбачає присутність під час поїздки медичного персоналу. Якщо стан хворого нормальний – у супроводі буде досвідчена медсестра. Стан середньої тяжкості потребує присутності лікаря. Для важких лежачих хворих формується 103 бригади зі спеціалістом вузького профілю. Весь персонал має спеціальну підготовку, що швидко реагує в екстремальних ситуаціях.

Перевезення травмованих та хворих людей часто потребує додаткових послуг. Так, пацієнта необхідно доставити до автомобіля, а в пункті призначення – з автомобіля до приміщення. Для цього є підручні засоби – каталки, крісла-каталки, м’які та крісельні ноші.

Транспортування малорухливих людей здійснюється у будь-який час, замовлення також приймаються цілодобово, але заздалегідь. Будь-яка поїздка вимагає ретельної підготовки, особливо перевезення хворих на далекі відстані.

Перевезення лежачих хворих – це не єдина послуга спеціалізованих підприємств. Наявність укомплектованих авто та професійних медичних бригад дозволяє здійснювати медичний супровід заходів.

Як організовується процес перевезення лежачих хворих

Перевезення малорухомих хворих – це комплексні послуги. Щоб замовити подорож – слід заздалегідь зв’язатися з оператором компанії та надати йому таку інформацію:

  • куди і коли треба їхати;
  • прізвище, ім’я, по батькові пацієнта, вік;
  • стан здоров’я хворого, рекомендації лікаря;
  • наявність ліфта в будинках, де необхідно переносити пацієнта;
  • відомості про супроводжуючого.

Замовлення перевезення хворого надходить у обробку. З даних автомобіль обладнується приладами, засобами для перенесення пацієнта. Створюється бригада супроводу. Визначається оптимальний час виїзду, маршрут (що враховує стан доріг, пробки та інше).

Якщо має бути тривала поїздка – пропонується провести консультацію психотерапевтом, він переконає пацієнта у необхідності та безпеці майбутнього заходу.

Перевезення тяжкохворого починається з транспортування його в автомобіль. Якщо немає ліфта – санітари виносять людину на ношах, дбайливо розміщують у салоні. Після приїзду на місце, хворого також акуратно переміщують до приміщення. У дорозі можливі зупинки для відпочинку та їди. Якщо стан здоров’я пацієнта загострюється – медики надають необхідну допомогу.

Скільки коштує подорож у медичному таксі

Якщо перевезення маломобільних людей – розрахунок вартості проводиться індивідуально. Основні пункти, що враховуються при розрахунку:

  • відстань, яка має проїхати;
  • необхідність повернення автомобіля до свого міста;
  • склад бригади супроводу;
  • необхідність вручну транспортувати хворого у при відсутності ліфта (оплата поверхово).

При ретельному підготовці перевезення пацієнтів завжди проходить успішно.

Поширені запитання

Медики в складі бригади забезпечують правильне транспортування, яке не зашкодить пацієнту, в наявності всі необхідні препарати, обладнання, тому лікарі можуть надати необхідну допомогу, якщо хворому раптом погіршає. Крім того, забезпечена м’яка хода авто і комфортна температура в салоні.

Необхідно зателефонувати до компанії 103 TAXI, назвати потрібний пункт доставки, спосіб транспортування, ймовірний або точний діагноз, бажані умови для клієнта.

Це входить до переліку додаткових послуг в будинках без ліфта, сума залежить від ваги пацієнта. До 80 кг – 100 гривень за поверх, понад 80 кг – 150 гривень.

Ця послуга є платною, якщо стан хворого викликає тривогу і потрібен конкретний спеціаліст, про це треба сказати при оформленні замовлення. В складі фахівців компанії є й реаніматологи.

Це входить до переліку додаткових послуг в будинках без ліфту, сума залежить від ваги пацієнта. До 80 кг – 100 грн за поверх, понад 80 кг – 150 грн.

Такі послуги надаються, для оформлення заявки необхідно надати дозвіл лікаря на переміщення хворого, а також пакет документів: закордонний паспорт, страхування, узгодження на лікування від приймаючої сторони. Скани документів необхідно передати диспетчерам служби, котрі допоможуть підготувати папери, яких бракуватиме.