103TAXI
phone

Перевезення хворих Вишгород/Київ та Київ/Вишгород

Перевезення хворих Вишгород/Київ та Київ/Вишгород

Як організувати перевезення хворих у Вишгород чи навпаки?

З віком погіршується здоров’я у кожної людини і завдання родичів зробити старість максимально комфортною. Перевезення хворих до Вишгорода потрібне з різних причин. Людина може повертатися з лікування чи обстеження, переїжджати на нове місце проживання чи їхати відвідати родичів.

У тому випадку, коли стан пацієнта – тяжкий, його евакуація виконується державною швидкою допомогою. У такому разі фахівці попередньо виконують оцінку стану людини, надають допомогу вдома, а потім перевозять її до стаціонару. А якщо родичі вирішили перевезти хворого з однієї лікарні на лікування до іншої – доведеться шукати транспорт самостійно.

Як доставити лежачу людину до пункту призначення?

При перевезенні необхідно дотримуватись певних правил, використовувати спеціально обладнаний транспорт. Якщо під час транспортування тяжкого хворого з Вишгорода станеться погіршення стану, бригада зможе зробити реанімаційні дії. Подібні медичні перевезення призначені для людей, які не можуть пересуватись громадським транспортом або легковими автомобілями. Перед транспортуванням важких хворих з Вишгорода необхідно проконсультуватися з лікарем. Платне перевезення замовляють, коли потрібно виконати:

  • Планову госпіталізацію маломобільної людини. Хворому, який лікується в домашніх умовах, періодично потрібно проводити додаткові обстеження або консультації у фахівців.
  • Поїздку до стаціонару іншого лікувального закладу. Якщо перевезення тяжкохворого виконується за рішенням лікаря – приїде державна швидка допомога, у тому разі, коли родичі переводять пацієнта за власним рішенням – потрібно викликати частий автомобіль.
  • Транспортування в пансіонат чи хоспіс. Для проведення реабілітації хвору людину часто відправляють до спеціалізованих закладів, бо родичі не можуть впоратися самотужки.
  • Доставку до дому. Медичне таксі Вишгород викликають, коли маломобільну людину потрібно відвезти додому після лікування. Деякі пацієнти виписуються в гіпсом чи лежачому стані.

Перед замовленням медичного таксі для доставки пацієнта до Вишгорода обов’язково потрібно взяти рекомендації у лікаря. Потрібно бути впевненими в тому, щоб людина перенесла дорогу, її стан не став гіршим. Іноді для продовження лікування потрібно вирушити до іншої країни. Не всі люди можуть перенести політ літаком, у такому разі здійснюється перевезення важких хворих на далекі відстані.

Як підготувати пацієнта до дороги?

Якщо має бути екстрена евакуація, усіма підготовчими заходами займаються співробітники з державної швидкої допомоги. Якщо медичне перевезення хворих – планове, підготовкою займаються родичі. З хворим обов’язково слід поговорити, пояснити йому необхідність поїздки. Інакше він матиме пригнічений стан, що призведе до погіршення здоров’я.

Перед перевезенням важкого хворого з Вишгорода не варто його годувати та напувати, щоб не спровокувати блювання. У разі тривалої поїздки слід підготувати легке перекушування та воду. Не варто забувати про медичні та особисті документи. Якщо на вулиці холодно, слід зібрати теплий одяг.

Якщо має бути перевезення лежачих хворих у Вишгород, потрібно заздалегідь подбати про те, як він дістанеться транспортного засобу. Якщо потрібно використовувати ноші або інвалідні візки, потрібно подбати про звільнення проходів. На сходових прольотах також має бути достатньо простору.

Які послуги надає бригада?

Транспортування хворих з Вишгорода може перетворитися на важке випробування через пробки та погану якість доріг. Тому варто подбати про те, щоб умови були максимально комфортними. Таксі для перевезення інвалідів-візочників дозволяє створити їх. Бригада виконує такі послуги:

  • готує пацієнта до подорожі;
  • доставляє до транспортного засобу;
  • виконує спостереження станом;
  • здійснює кваліфіковану медичну допомогу.

Служба перевезення лежачих хворих використовує спеціальні автомобілі. Вони відрізняються м’яким перебігом, щоб у пацієнта не було неприємних відчуттів. Також усередині працює кліматична система, завдяки якій комфортно. У просторому салоні достатньо місця для пацієнта та супроводжуючих.
Замовити медичне таксі в Вишгород можна в компанії 103TAXI. Власний автопарк та кваліфіковані співробітники – запорука комфортної та безпечної поїздки.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI приймає замовлення на будь-які перевезення пацієнтів, в салоні достатньо місця і для родичів, можна також поставити інвалідний візок. Умови для хворого обумовлюються під час оформлення заявки, що включає наявність потрібних ліків чи спеціального устаткування.

Щоб оформити подорож, потрібно зв’язатися із диспетчером 103TAXI, усі контакти вказані на сайті. Необхідно назвати пункт доставки, вимоги лікаря, перерахувати назви потрібних препаратів. Переміщення можливі як по місту, так і за його межами.

Таке рішення заощадить родичам час та нерви, їм не потрібно думати про те, як донести чи донести хворого до машини, зручно розмістити, шукати лікаря для супроводу. Після звернення до професіоналів турботи про хворого беруть він.

Необхідно мати медичні документи, приписи лікаря, для важких хворих потрібно підготувати легкий перекус і воду, якщо дорога далека. На холодну погоду варто взяти теплі речі, щоб перенести пацієнта з комфортом із машини до палати.

Досвідчені фахівці компанії допомагають підготувати хворого до поїздки як фізично, так і морально, забезпечують доставку до машини, спостерігають за станом у дорозі. За потреби медики готові надати потрібну допомогу, запровадити прописані ліки.

Так, працює, необхідно лише чітко назвати причину, яка спровокувала виклик лікарів: травма, інфаркт, інсульт, напад алергії тощо. Це необхідно, щоб медики взяли потрібні препарати, кінцевий пункт прибуття вказується одразу.