103TAXI
phone

Перевезення хворих Чернівці/Київ та Київ/Чернівці

Перевезення хворих Чернівці/Київ та Київ/Чернівці

Як правильно перевезти лежачу людину?

Хворій людині постійно потрібні процедури та обстеження. Але як його доставити до лікувального закладу, якщо він – лежачий? Легковий автомобіль не підходить, тому що сидіння недостатньо для того, щоб доросла людина могла лягти. У такому разі буде потрібно спеціальне медичне перевезення хворих до Чернівців.

Пацієнта не вдасться доставити державною швидкою допомогою, оскільки вона приїде лише в екстреному випадку. Родичам потрібно підібрати медичне таксі, завдяки якому доставка буде швидкою та комфортною.

Особливості транспорту для медичного перевезення

Перевезення тяжкохворих пацієнтів до Чернівців може знадобитися у різних ситуаціях. У конструкції спеціалізованих транспортних засобів використано якісні амортизатори, завдяки яким пацієнт не відчуватиме тряску навіть на ґрунтовій дорозі. Це дозволяє зробити перевезення лежачих пацієнтів до Чернівців максимально комфортним, без хворобливих відчуттів.

Для транспортування використовують машини, які відповідають наступним параметрам:

  • Плавний перебіг. Пацієнт не повинен відчувати дискомфорту. У необладнаному автомобілі хворий може зазнати травм.
  • Пристосування для перенесення. В оснащенні транспорту є не тільки носилки різних типів, а й крісла-каталки. Якщо перевезення колясочника в пансіонат, пацієнта фіксують на кріслі ременями безпеки, а потім його всередині жорстко закріплюють за допомогою важелів.
  • Просторий салон Усередині повинен поміститися пацієнт та супроводжуючі. Також знадобиться місце для пристроїв, апаратури та медикаментів. У деяких випадках із людиною є багаж. Також має бути достатньо простору для виконання необхідних маніпуляцій.

Транспортування хворих має бути комфортним. Для того щоб забезпечити потрібну температуру, в автомобілях є клімат-системи. Пацієнтів супроводжує бригада. Її склад залежить від діагнозу, іноді достатньо санітарів, а якщо перевезення хворих на далекі відстані – запрошують вузькоспеціалізованих фахівців.

Чому не вдасться скористатися звичайним транспортом?

Перед тим, як перевозити лежачих хворих чи колясочників до Чернівців, буде потрібна стабілізація його стану. Це роблять медпрацівники у лікарні, якщо людина їде з дому – родичі або співробітники медичного таксі.

Громадським транспортом важко скористатися. Не скрізь є пандуси, не скрізь людина у візку може скористатися ліфтом. Навіть якщо пацієнт опиниться всередині автобуса чи маршрутки, інвалідне крісло не буде зафіксовано, що може призвести до травм.

Перевезення маломобільних хворих до Чернівців не може здійснюватися легковим авто. Через трясіння і поштовхів людина може відчувати біль, та й вільно лягти не вийде.

Не варто забувати про те, що медичне таксі перевезення хворих у супроводі спеціалістів. У звичайному транспорті це неможливо.

Як укомплектовано автомобіль для перевезення?

Процес транспортування має бути правильно організований. Медичне приватне перевезення призначене не тільки для поїздки з одного пункту до іншого. Автомобіль обладнаний пристроями для перенесення, кріслами для санітарів та супроводжуючих. Транспорт, яким здійснюється перевезення хворих із Чернівців, укомплектовано:

  • дефібриляторами;
  • кисневими інгаляторами;
  • акушерськими наборами;
  • фельдшерськими наборами;
  • пов’язками, шинами та бандажами.

Список може змінюватись в залежності від захворювання пацієнта.

Що потрібне для оформлення замовлення?

Служба перевезення інвалідів має бути надійною. Варто звернути увагу на відгуки клієнтів та репутацію компанії на ринку. При необхідності можна зв’язатися з диспетчером і уточнити питання, що цікавлять. Якщо вам потрібно замовити перевезення хворого – звертайтесь до 103TAXI.

Транспорт подається в точний час, застосовується індивідуальний підхід, у вартості відсутні приховані платежі. Для замовлення достатньо зателефонувати диспетчеру та обговорити всі нюанси. Транспортування маломобільних хворих до Чернівців буде виконано у точно обумовлений термін, при цьому буде підібрано оптимальний маршрут.

Компанія має необхідні ліцензії, транспорт повністю укомплектований, співробітники проходять спеціальне навчання, мають значний досвід роботи.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Якщо не про екстрений виклик, заявку бажано оформляти хоча б за добу, особливо в далеку дорогу. Необхідно мати дозвіл лікаря на поїздку, медичні документи, де прописаний діагноз, погодити з диспетчером кількість супроводжуючих та умови для хворого.

103TAXI доставляє пацієнтів на будь-які відстані, в салоні забезпечено потрібну температуру, зручний амортизаційний матрац, місця для супроводжуючих. Можна оформити супровід лікаря, в дорозі проводять усі необхідні уколи та процедури.

При вивезенні хворого лікування за кордон необхідно надати пакет документів, їх оформленням займаються родичі. Фахівці можуть лише допомогти підготувати недостатню документацію в короткий термін, скани паперів необхідно заздалегідь надіслати диспетчерам служби.

Для маломобільних пацієнтів передбачені комфортні умови: температура у салоні підтримується необхідна для клієнта, хворих обережно переміщають за допомогою ручних та механічних підйомних пристроїв різних типів, інвалідні візки надійно фіксуються.

До списку додаткових послуг входять супровід лікаря, можна домовитися про медика вузького профілю, а також підйом пацієнта на поверх у будинку без ліфта. Транспортування, спостереження за хворим у дорозі входить до обов’язкового переліку послуг.

103TAXI приймає замовлення на переміщення та в межах міста, можна доставити хворого з лікарні додому, на обстеження, до хоспісу чи санаторію. Всі машини – на м’якому ходу, в салоні є матраци амортизаційні, медичне обладнання, препарати, бригада забезпечує повний контроль.