103TAXI
phone

Перевезення колясочників/інвалідів

103TAXI – компанія, метою якої є перевезення хворих містом. Основними перевагами наших послуг є своєчасне подання транспорту, акуратне та дбайливе ставлення до пацієнта, індивідуальний підхід до хворого, прийнятна вартість перевезення.

Ми перевозимо маломобільних пацієнтів у спеціально оснащених автомобілях, наші співробітники мають необхідну кваліфікацію та можуть надати будь-яку допомогу хворому.

Перевезення колясочників/інвалідів

Як забезпечити комфортне транспортування людині на інвалідному візку?

Людям на інвалідному візку складно пересуватися містом, бо більшість дорого та закладів не пристосовані для них. У такому разі перевезення лежачого інваліда або візка перетворюється на проблему для родичів. При цьому потрібні спеціальні транспортні засоби, оскільки звичайні автомобілі не мають пристроїв для перенесення та перевезення.

Щоб людину перевезти в пансіонат або на обстеження, потрібен транспортний засіб, усередині якого вільно розміститься не лише візок, а й особи, що супроводжують. Обов’язково мають бути кріплення, за допомогою яких каталку можна зафіксувати.

Як має бути обладнаний спеціальний медичний автомобіль?

Перевезення інвалідів не може здійснюватись звичайним легковим транспортом. Пов’язано це з тим, що розмірів сидіння недостатньо для того, щоб людина могла комфортно лягти. Громадський транспорт який завжди пристосований для маломобільних громадян. Не всі транспортні засоби обладнані пандусами, тож перевезти хворого з лікарні додому – не простий захід.

У процесі транспортування знадобиться використання:

 • Спеціальний автомобіль. Його відмінні риси – плавний хід та підвищена звукоізоляція. Людині всередині салону має бути комфортно.
 • Ліжка-каталки. Вони здатні витримати велику вагу, виготовлені з надійного матеріалу. Спинку можна регулювати. Ліжко має кріплення, за допомогою яких воно закріплене всередині салону для підвищення безпеки.
 • М’яких і жорстких нош. Щоб перевозити лежачих та маломобільних людей, потрібно подбати про їх доставку до транспорту. Для цього застосовують різні типи нош або волокуш.
 • Крісла-каталки. Для підйому в транспорт використовується платформа, для фіксації всередині використовуються важелі. За потреби співробітники складають крісло.

Також використовуються додаткові аксесуари. Для зручності в салоні є пледи, подушки, одноразова білизна.

Вимоги до автомобільного транспорту

Не має значення, якої марки авто, що використовується як таксі для перевезення лежачих хворих та інвалідів-візочників. Важливіше, щоб він був у справному стані та швидко доставляв за замовленою адресою. Усередині салону має бути достатньо місця для розміщення пацієнта та супроводжуючих. В оснащенні – обладнання, яке може знадобитись у процесі поїздки.

Коли здійснюється перевезення хворих на далекі відстані, користуються каталками, кріслами та матрацами з амортизацією. Завдяки їм пацієнт не відчуває тряску навіть на ґрунтовій дорозі. Щоб йому було комфортно, слід звертатися до служби, яка професійно перевозить інвалідів.

У салоні працює кліматична система, тому що температура має велике значення. Залежно від захворювання клієнта та тяжкості стану автомобіль комплектується необхідними медикаментами.

Якими мають бути підйомні пристрої?

Коли в медичному таксі здійснюється перевезення хворих, для маломобільних громадян має бути забезпечений комфортний та безпечний вхід та вихід із салону. Щоб людина могла самостійно зайти, використовується додаткова підніжка заввишки не більше 20 см.

Перевезення інвалідів-візочників передбачає використання різних засобів:

 • Ручний або механічний підйомний пристрій. Обладнання буває різного типу, відрізняється за вантажопідйомністю. Розміри майданчика – не менше, ніж 1100 мм завдовжки та 800 мм завширшки. Рухатися вона має плавно, середня швидкість – 15 см/с. Крісло повинно фіксуватися, а також краї майданчика оснащені бортиком, висота якого – не менше 50 мм.
 • Рампи. Простіший і бюджетніший механізм. Ширина рампи має становити не менше 800 мм. Борт заввишки 50 мм перешкоджає з’їзду каталки.

Медичне транспортування передбачає безпеку, щоб не погіршити стан пацієнта. Поверхні мають бути виготовлені з нековзного матеріалу.

Послуги з перевезення інвалідів – переваги приватних компаній

Державна швидка допомога перевозить пасажирів тільки у разі виникнення загрози життю, з однієї лікувальної установи можлива доставка лише до найближчого, рекомендованого лікарем. За інших випадках транспортування інвалідів здійснюється зусиллями приватних спеціалізованих перевізників. Подібне рішення відрізняється такими перевагами:

 • Безпекою. Пацієнт надійно зафіксовано за допомогою ременів безпеки. Автомобіль рухається обережно, без різких маневрів. Перевезення лежачих хворих здійснюються під наглядом медичних працівників.
 • Комфортом. Пацієнт лежить зручно, завдяки амортизаторам не відчувається трясіння та нерівності дороги. У салоні є одноразова постіль, подушки та пледи. Температуру можна регулювати відповідно до побажань клієнта.
 • Санітарна обробка. Після кожної поїздки служба перевезення тяжкохворих виконує дезінфекцію салону. Під час роботи персонал користується індивідуальними засобами захисту.

Персонал – ввічливий, з розумінням ставиться до всіх побажань пацієнтів.

Як оформити замовлення?

Медичні перевезення лежачих хворих замовляють на сайті або за телефоном. Вартість послуг залежить від:

 • відстані та тривалості поїздки;
 • кількості санітарів;
 • використовуваного устаткування.

Перевезення лежачих людей та колясочників здійснюється точно у призначений час. Для отримання послуг достатньо звернутися до компанії 103TAXI.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI приймає такі замовлення, пацієнтам забезпечується повний комфорт, є спеціально обладнане місце для відпочинку, одноразове ліжко, пледи, подушки, температура у салоні регулюється під вимоги клієнтів. Передбачено також місця для інвалідного візка та супроводжуючих.

Так, машини 103TAXI відрізняються особливим, плавним ходом, високою звукоізоляцією, в салоні передбачені ліжка-каталки, що витримують велику вагу, з регульованими спинками, які надійно закріплені. Транспортують хворого на м’яких чи жорстких ношах чи волокушах.

У 103TAXI вартість послуг визначається декількома чинниками: відстань, кількість співробітників, необхідність піднімати хворого на потрібний поверх. За Києвом сума складає 1400 гривень, по Київській області та по Україні – 700 гривень + 18 гривень за 1 км.

Компанія приймає замовлення на транспортування колясочників та лежачих хворих за кордон. Для таких цілей передбачені спеціальні вакуумні матраци з ручками, які легко заносити та переміщати. У салоні є місце для коляски, що супроводжують, необхідне обладнання та препарати.

103TAXI надає машини на м’якому ходу, з чудовою звукоізоляцією, є все необхідне обладнання та препарати. Досвідчені фахівці застосовують для переміщення пацієнта особливі каталки, крісла, матраци з амортизацією, тому хворий не відчуває трясіння і легко переносить дорогу.

Оформити заявку на сайті можна у будь-який час або замовити дзвінок, для спілкування передбачено також чатбот. Усі побажання та вимоги потрібно озвучити диспетчеру, а лікарю, який зв’яжеться пізніше, необхідно викласти діагноз, рекомендації та розпорядження.