103TAXI
phone

Перевезення хворих Васильків/Київ та Київ/Васильків

Перевезення хворих Васильків/Київ та Київ/Васильків

Як перевезти маломобільну людину до пансіонату?

Здоровій людині не важко буде доїхати з одного пункту в інший. Але перевезення до пансіонату малорухливої людини може перетворитися на проблему для родичів. У такому разі не можна скористатися послугами державної швидкої допомоги, оскільки вона транспортує лише в тому випадку, якщо існує загроза життю. У такому разі слід скористатися послугами таксі для лежачих хворих.

Чому не підходить звичайний транспорт?

При неправильному чи некомфортному транспортуванні відбувається погіршення стану пацієнта. Якщо використовувати звичайний транспорт – можливе отримання нових травм, через що швидкість реабілітації помітно зменшиться.

Транспортування в пансіонат має відбуватися без поштовхів і тряски, через які можлива поява больових відчуттів, погіршення стану. Громадський транспорт не завжди адаптований до потреб маломобільних громадян. У звичайному автомобілі людина не зможе зручно лягти.

Необхідно враховувати, що для не зовсім здорової людини велике значення має навіть температура всередині салону. Вона може стати причиною подразнення, внаслідок якого може піднятися артеріальний тиск та погіршитися загальний стан.

Для транспортування маломобільної людини до пансіонату слід скористатися послугами медичного таксі. Транспортні засоби спеціально адаптовані для перевезення лежачих людей, які відповідають усім нормам.

Особливості транспорту

Перевезення лежачих хворих чи колясочників на далекі відстані вимагають дотримання певних правил. Насамперед, автомобіль має бути спеціально обладнаним. Його відмінні риси:

  • М’який перебіг. Амортизатори помітно зменшую наслідки від нервової дороги, усередині не відчуваються поштовхи та трясіння.
  • Зручний салон. Перевезення на обстеження або хоспіс повинні відбуватися у просторому салоні, де місця достатньо для пацієнта, що супроводжують та обладнання.
  • Наявність медикаментів та обладнання. У процесі транспортування може статися непередбачене погіршення стану, фахівці готові надати допомогу.
  • Безпека. Ноші або каталка надійно закріплені, щоб не рухатися у поїздці. Підлога салону покрита спеціальним ковзним матеріалом.

Температура всередині салону регулюється за бажанням клієнта. Якщо доведеться перевезти до хоспісу родича, заздалегідь слід обговорити склад бригади. У ній можуть бути як санітари для перенесення, так і вузькопрофільні медичні фахівці.

З якими завданнями впорається бригада?

Медичне транспортування пацієнтів передбачає як його перевезення з однієї точки до іншої. Співробітники також:

  • переносять пацієнта;
  • спускають і піднімають під’їздом;
  • контролюють стан у процесі перевезення.

Також перед необхідністю перед поїздкою буде зроблено укол знеболюючого, якщо це рекомендовано лікарем.

Як підготувати пацієнта до подорожі?

Коли доведеться перевести літню людину в пансіонат, слід заздалегідь подбати про її спокій. Часто люди у віці переживають, що призводить до підвищення тиску та навіть істериків. Перед тим, як перевезти до будинку для людей похилого віку родича, необхідно обговорити з ним ситуацію. Якщо є можливість – показати фото та відео хоспісу, де він проживатиме. Також слід максимально докладно розповісти про умови перебування.

У тому випадку, якщо медичне перевезення хворих здійснюється з медичного закладу, слід звернутися до лікаря. Можливо, буде потрібно прийом заспокійливих засобів.

Слід враховувати, що перед поїздкою не можна багато їсти, якщо має бути дорога на велику відстань – потрібно підготувати памперси.

Як вибрати компанію-перевізника?

Якщо потрібно перевезти тяжкохворого – потрібно ретельно підбирати компанію, яка надає такі послуги. Можна вивчити сайт та якість наданої на ньому інформації. Велике значення мають відгуки як в інтернеті, так і знайомих, які вже скористалися такою послугою.

У менеджера можна уточнити всі подробиці щодо вартості поїздки та її організації. Якщо замовляти таксі, яким здійснюватиметься перевезення хворих з лікарні, слід заздалегідь уточнити вартість усіх додаткових послуг. Потрібно враховувати, що ціна на спуск та підйом по під’їзду залежить від поверховості, наявності ліфта та ваги пацієнта.
Також на вартість впливає:

  • відстань;
  • кількість працівників, яких необхідно залучити;
  • індивідуальні побажання замовника.

Якщо перевезення лежачих людей або колясочників на обстеження, вартість залежить від того, чи потрібно бригаді чекати людину для того, щоб доставити її назад.

Як оформити заявку?

Замовити перевезення хворого можна у телефонному режимі. Диспетчер прийматиме заявку, запише основні дані. Потім передзвонює лікар, уточнює деталі про стан хворого. Чим більше у нього буде відомостей – тим краще буде підготовлено бригаду та обладнано автомобіль.

Для перевезення родичів до будинку для літніх людей достатньо звернутися до компанії 103TAXI. В автопарку – спеціально обладнані авто з просторим салоном та м’якими амортизаторами. При розрахунку маршруту враховується стан доріг та пробки, доставка здійснюється швидко та з комфортом.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

Так, компанія 103TAXI приймає замовлення на транспортування пацієнтів у Васильків, вартість Київської області складає 700 гривень + 18 гривень за 1 км. Супровід лікаря входить до додаткових послуг, оцінюється в 1000 гривень. За потреби можна підключити спеціалістів вузького профілю.

Оформлення заявки – стандартне, необхідно зайти на сайт та скористатися формою для заповнення або зв’язатися з диспетчером. Після чого з клієнтом зв’яжеться лікар і уточнить важливу інформацію щодо діагнозу та рекомендацій. Також приймаються заявки на надання екстреної допомоги.

Усі машини 103TAXI оснащені спеціальним обладнанням, є ручні та механічні підйомні пристрої різних типів, амортизаційні матраци. Супроводжують хворого фахівці досвідченої бригади, які знають, як правильно переміщати пацієнта, а лікарі зможуть надати першу допомогу.

Машини компанії відрізняються м’яким ходом, відмінним амортизаторами, які роблять непомітними навіть поштовхи на нерівній дорозі. Салон оснащений усім необхідним: обладнання, ліки, температура у салоні плюс медичний супровід.

Вартість послуги розраховується з урахуванням відстані, кількості спеціалістів, індивідуальних запитів пацієнта. Доставка на поверх у будинку без ліфта здійснюється, але сума залежить від ваги хворого: до 80 кг – 100 гривень, понад – 150 гривень.

Фахівці 103TAXI приймають заявки на транспортування таких пацієнтів, але тільки у випадку, якщо є дозвіл лікаря. У салоні є необхідне обладнання, препарати, регулюється потрібна температура салону, щоб хворий почував себе комфортно.