103TAXI
phone

Перевезення хворих Фастів/Київ та Київ/Фастів

Перевезення хворих Фастів/Київ та Київ/Фастів

Що потрібно для транспортування хворих з Фастова до Києва?

Родичам лежачої людини потрібно багато чого навчитися. Насамперед, він потребує піклування та особливого догляду. Періодично йому потрібно їздити на обстеження, але це зробити не просто. Перевезення хворих Фастів – не легке завдання, з яким справляться лише професіонали.

Перевозити лежачих людей у звичайному транспорті не можна, оскільки сидіння недостатньо, щоб людина зручно лягла. Колясочники часто не можуть скористатися громадським транспортом, оскільки він не оснащений витягами та засобами фіксації. Найкращий варіант – приватна служба перевезення тяжкохворих.

У яких випадках може знадобитися медичне перевезення?

Якщо внаслідок хвороби людина залишилася прикутою до ліжка – це не означає, що її життя закінчено. Він може відвідувати родичів, тоді актуальним стає перевезення лежачих хворих із міста до міста.

При виписці зі стаціонару також потрібно подбати про те, як дістатися додому. У такому разі державну швидку допомогу не можна викликати. Іноді пацієнта потрібно перевезти до пансіонату для реабілітації.

Якщо переведення з одного лікувального закладу до іншого проводиться за рішенням лікаря – медичною евакуацією займається лікарня. Але буває, що родичі ухвалюють рішення про продовження лікування в іншому місті чи навіть країні. Перевезення хворих на далекі відстані здійснюється приватними службами.

Особливості спеціалізованого транспорту

Стан хворої людини може погіршитися будь-якої миті. Тому перевозити його можна лише спеціалізованим транспортом, під наглядом фахівців. Перед тим, як транспортувати складних хворих з Фастова, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Тільки після його дозволу можна оформляти заявку.

Щоб перевозити хворих у Фастові чи будь-якому іншому місті, використовують сучасні автомобілі з просторим салоном та якісними амортизаторами. Тряска може спровокувати погіршення стану, тому важливо її зменшити. Саме тому всередині використовуються лежаки із амортизаторами.

Медичне перевезення хворих виконується транспортними засобами, оснащеними кондиціонерами. Завдяки їм усередині салону створюється комфортний мікроклімат.

Простору в салоні достатньо для того, щоб зручно розмістився пацієнт, який супроводжує багаж і необхідне обладнання. Кожен автомобіль повністю укомплектований для надання невідкладної допомоги. Також у медичне таксі у місті Фастів обов’язково додають обладнання та ліки з урахуванням діагнозу клієнта.

Переваги звернення до приватної компанії

Найголовніший плюс – економія часу. Транспорт приїде у призначену дату без запізнень. При плануванні маршруту досвідчені водії враховують стан та завантаженість доріг, вибирають оптимальні шляхи. Послуги з перевезення інвалідів здійснюються із дотриманням заходів безпеки.

Основні переваги представлені:

  • якісним оснащенням транспорту;
  • наявністю апаратури для моніторингу стану пацієнта;
  • обов’язковою підготовкою хворого перед поїздкою;
  • медичний супровід досвідчених співробітників.

Якщо замовлено приватну швидку для перевезення хворих буде повністю безпечним.

Якими засобами користуються для перенесення пацієнтів?

Щоб хворому було комфортно, застосовують різноманітні технічні пристрої. Доставка хворих із лікарні додому складається з кількох етапів, спочатку людину потрібно транспортувати до машини. При цьому користуються:

  • Каталками. Такими засобами користуються не лише для переміщення до автомобіля. Сучасні вироби можуть використовуватися як тапчан, ліжко або перев’язувальний стіл. Панель можна змінювати по висоті, також можлива зміна нахилу.
  • Крісельними ношами. Транспортування хворих по місту Фастів передбачає перенесення пацієнта вузькими коридорами, під’їзними сходами. У крісельних нош є пара коліс, завдяки яким зручно пересувати пацієнта.
  • М’якими ношами. Найбільш поширене пристосування. З його допомогою пацієнта можна перенести у вузькому проході, коридором або під’їздом.
  • Крісла-каталки. Пристосування ззаду має пневматичні колеса. Завдяки збільшеному діаметру коліс каталка плавно йде за будь-яким типом покриття.

Пристрої дозволяють швидко доставити пацієнта до транспорту.

Що потрібне для оформлення заявки?

Якщо потрібне перевезення хворих містом – звертайтеся до компанії 103TAXI. У призначений час приїде обладнаний автомобіль із професійною бригадою. Для оформлення заявки достатньо зателефонувати до диспетчера. Йому знадобиться інформація про вік та діагноз пацієнта.

Якщо перевезення хворих в Ірпінь виконується з доставкою від крові до ліжка, знадобляться дані про вагу людини, поверховість та наявність ліфта. Вартість розраховується індивідуально. У тому випадку, коли потрібне перевезення хворих з Ірпеня, замовляти транспорт потрібно заздалегідь, хоча б за дві доби.

Ціни 103TAXI

Транспортування
Перевезення лежачих хворих по Києву
1400 грн
Перевезення лежачих хворих по Київський області
700 грн + 18 грн/км
Перевезення лежачих хворих по Україні
700 грн + 18 грн/км
Додаткові послуги
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого до 80 кг)
100 грн/поверх
Підйом пацієнта в будинках без ліфту (вага хворого від 80 кг)
150 грн/поверх
Супровід лікаря
Від 1000 грн

Поширені запитання

103TAXI приймає замовлення на будь-які переміщення хворих: з лікарні на обстеження, додому, до санаторію, хоспісу, іншої клініки. Якщо мова про доставку в один кінець, бригада їде відразу, якщо потрібно почекати і повернути пацієнта в палату, це можливо, але буде потрібна додаткова оплата.

Якщо є варіант дістатися автомобілем, це можливо. 103TAXI оснащені всім необхідним обладнанням, хворого супроводжують досвідчені фахівці, включно з лікарем потрібної спеціалізації. Потрібно заздалегідь узгодити режим хворого, в салоні є все необхідне для уколів та крапельниць.

Машини 103TAXI мають м’який хід, сильні амортизатори, що пом’якшують тряску. У салоні передбачено спеціальне місце для пацієнта, є необхідне обладнання, ліки, медичний контроль досвідчених фахівців. Медики також допомагають підготувати хворого до поїздки.

Потрібно зв’язатись з диспетчером 103TAXI на сайті, для цього необхідно заповнити заявку або замовити дзвінок. Після обговорення вихідної та кінцевої точки поїздки з клієнтом зв’язується лікар, який уточнює діагноз, особливості переміщення, список препаратів.

Можуть, у салоні достатньо місця для пацієнта та родичів, передбачено місце для інвалідного візка. Хворого переміщають за допомогою спеціальних пристроїв, як ручних, так і механічних. У салоні є потрібне обладнання, амортизаційні матраци, ліки.

Такі послуги надаються, фахівці 103TAXI займаються також перевезенням безпорадних людей похилого віку. Клієнт повинен заздалегідь озвучити вимоги до умов, список необхідних препаратів, комфортну температуру в салоні. Досвідчені співробітники транспортують пацієнта від квартири до кімнати за вказаною адресою.