phone

Перевезення хворих у Броварах

Людям з тяжкими захворюваннями не завжди може бути надано допомогу у рідному місті. Операція, діагностика, консультація спеціалістів – ситуації бувають різними. Головне завдання, яке доводиться вирішувати медикам та родичам пацієнта – як мінімізувати ризик для здоров’я. Найправильнішим буде перевезення хворих у місті Бровари спеціалізованою службою. Клієнта супроводжуватимуть медичні працівники з великим досвідом, які постійно контролюють його стан.

Транспортування хворих у м.Бровари має бути правильно організовано. Пацієнти з травмами, судинними патологіями після інфаркту операцій не можуть перевозитися громадським або особистим транспортом. Необхідно забезпечити безпеку, комфорт, своєчасну невідкладну допомогу за необхідності.

Наша компанія надає перевезення людей по місту, області, Україні, які мають такі стани:

 • Легкої тяжкості. Не потрібні особливі умови. Пасажира супроводжує медсестра, можуть поїхати родичі.
 • Середній. Передбачено дотримання призначень, моніторинг здоров’я лікарем, попередження можливих ускладнень.
 • Тяжкі пацієнти. Потрібна особлива увага, ми організовуємо транспортування бригадою фахівців необхідного профілю – кардіологічного, неврологічного, хірургічного.

Транспортування хворих у місті Бровари може знадобитися, якщо настав такий випадок:

 • Необхідно доставити людину на вокзал, аеропорт, зустріти після поїздки.
 • Проходження діагностики, планового огляду, лікування, реабілітації.
 • Доставка пацієнта до санаторію, реабілітаційного центру, пансіонату, з одного медичного закладу до іншого.
 • Поїздка до родичів на дачу.

Самостійно складно передбачити все, що може знадобитися хворій людині. Навіть якщо йдеться про стан легкої тяжкості, краще скористатися послугами професіоналів. Так ви зможете отримати впевненість, що виключите будь-які ситуації, які можуть завдати додаткової шкоди.

Замовити машину краще заздалегідь. Це дозволить забезпечити потрібні медикаменти. Родичі повинні підготувати хворого, зібрати речі, документи, висновок лікаря, за необхідності змінити памперс.

Переваги медичного таксі 103

Автомобілі нашої служби надійні, з м’якою підвіскою регулярно проходять технічні огляди. Водії підберуть найоптимальніший маршрут.

Переваги медичного таксі 103 наступні:

 • Подача авто у строго призначений час.
 • Надання комплексних послуг – забираємо пацієнта з палати чи з дому, допомагаємо спуститися до транспорту, доставляємо до пункту призначення до ліжка.
 • Оснащення сучасним медичним обладнанням для діагностики, екстреної допомоги.
 • Машини мають кондиціонери, обігрівачі, запасні одноразові простирадла, памперси.
 • Завжди є лікарські засоби, призначені лікарем.
 • Персонал фірми пройшов підготовку, має достатній досвід, кваліфікацію.
 • Перенесення хворих проводиться на вакуумних матрацах, ношах. Є можливість розмістити людину з обмеженими можливостями на інвалідному візку.
 • Для родичів, що супроводжують, є додаткові місця.

Медичне таксі у місті Бровари – найкраще рішення, можливість забезпечити надійність, безпеку, уникнути ускладнень під час шляху. Не варто ризикувати здоров’ям рідної людини, звертайтесь до 103 таксі!

Поширені запитання

103TAXI забезпечує доставку пацієнтів по Києву та Київській області, у розцінках враховується відстань, що супроводжує персонал, необхідність піднімати хворого на потрібний поверх.

Від замовника потрібно лише зв’язатися з диспетчером, домовитись про пункти призначення та повідомити діагноз пацієнта, вирішити питання з кількістю персоналу для супроводу.

Фахівці 103TAXI готові надати кваліфіковану допомогу не тільки при доставці з лікарні додому або в іншу установу, а також, коли потрібно перевезти людину на вокзал, аеропорт, зустріти його після поїздки, для проходження діагностики, планового огляду, лікування, реабілітації, поїздки до санаторію або пансіонат.

Ціна залежить від пункту призначення, стану хворого, кількість супроводжуючих (або без них), наявність та кількість багажу.

Співробітники бригад беруться за такі замовлення, при підрахунку вартості враховується вага пацієнта.

У 103TAXI надають комфортне авто, де можуть комфортно розміститися 4 людини при лежачому хворому,