103TAXI
phone

Перевезення хворих: турбота про людину, вибір та замовлення автомобіля

Перевезення хворих: турбота про людину, вибір та замовлення автомобіля

Трапляються випадки, коли людині необхідно приїхати до закладу медичного обслуговування. Якщо стан погіршується з кожною годиною, підготовка та поїздка повинні здійснюватись у найкоротші терміни. Про що варто подумати при виборі засобу для перевезення хворих Україною, і як підготувати до неї людину?

Що слід враховувати під час виборів перевізного транспорту

Бувають різні види транспортного транспорту. До них відносяться:

  • спеціально оснащені транспортні засоби, такі як машина швидкої допомоги;
  • автомобілі для реанімації (реанімобілі), оснащені всім необхідним обладнанням щодо реанімаційних заходів;
  • абсолютно будь-яка машина (власне авто, таксі для лежачих хворих тощо).

Від стану людини залежить, який транспорт слід обрати для перевезення. Для важких випадків варто розглядати перші два варіанти (швидкі або автотранспорт для реанімаційних заходів).

Часто підійде будь-який зручний транспортний засіб. Наприклад, медичне перевезення хворих у Києві часто організується компаніями-перевізниками, які спеціалізуються саме на проблемах транспортування лежачих до медичних закладів.

Такий спосіб доставки людей зазвичай найвигідніший, оскільки не вимагає витрат, необхідних при замовленні реанімобілів або швидких допомог.

Особливості користування транспортним засобом

Працівники. Перевезення хворих із персоналом залежить від загального становища людини. Якщо пацієнт тяжко хворий, супроводжувати водія мають медичні працівники. Якщо стан критичний, то будуть потрібні послуги реанімаційної бригади. Ви не зможете самостійно виконати ту роботу, яка має виконуватися кваліфікованим лікарем.

Устаткування. У важких випадках слід надати зручності, що полегшують процес транспортування хворих. Всередині машини повинні бути носилки, обладнані ременями безпеки, щоб уникнути травм від можливих дорожніх пригод. Ремені необхідні також для надійної фіксації тіла під час перевезення хворих із лікарні додому у Києві. Це важливо, якщо проблема лежачого полягає у фрактурі кісток, кульовому пораненні та інших проблемах.

Особливості обслуговування пацієнтів при підготовці та в процесі транспортування

Підготовка лежачих. Моральна підготовка – це потрібний етап. В обов’язковому порядку потрібно забезпечити пацієнтам позитивний настрій, особливо якщо це люди похилого віку. Перевезення пацієнтів може лякати (лікарня може розташовуватися далеко від дому). Намагайтеся забезпечити людині стільки підтримки, наскільки це можливо. Ознайомте їх з усіма деталями, етапами, які слід пройти в найближчому майбутньому. Якщо пацієнти турбуються, згадайте, чи є у вас заспокійливі засоби.

Консультації. Зверніться до персонального лікаря, розпитайте про стан хворих. Попросіть скласти план перевезення хворих на швидку допомогу та деталі подальшого лікування.

Збори. Якнайретельніше підготуйтеся до транспортування. Важливо зберегти стабільний моральний стан лежачого, якого везтимуть. Подбайте про потрібні папери, необхідні медичні препарати, гігієнічні засоби. Дізнайтеся про деталі прибуття до закладу.

Конкретні випадки. Кожна людина має свою причину їхати до лікарні. Тому, перш ніж перевозити лежачих хворих із міста до міста, слід вжити заходів щодо стабілізації стану пацієнта, щоб під час поїздки не виникло непередбачених проблем. Крім того, потрібно забезпечити людину необхідним обладнанням (наприклад, носилками, якщо зламаний хребет, спеціальним кріслом тощо).
Перевезення хворих Україною має супроводжуватися своєчасно наданими терміновими заходами, наприклад, проведенням вентиляції легень, масажем серця. Для цього слід також передбачити, щоб все необхідне обладнання було в машині. Якщо лежачий переніс інсульт, потрібно покласти його на бік, інакше він може захлинутися блюванням.

Перенесення в поверховій будівлі. У житловому будинку чи вже у лікарні має функціонувати ліфт. Якщо немає вантажного, людей садять на стільці (обов’язково зі спинкою) і так перевозять до потрібного пункту. Сходами людини теж несуть на стільці. Якщо пацієнт з якихось причин не може сидіти, його транспортують на ношах.

Діяти самостійно або довірити людину фахівцям

Звичайно, перевезення лежачих хворих із міста в місто в особистій машині можливе. Однак, чи є впевненість у тому, що вдасться впоратися з усіма нюансами транспортування у такій специфічній ситуації?

Надати людям всі комфортні умови самостійно – завдання складне, а іноді нездійсненне. Саме тому рекомендують замовити транспортування хворого.

Компанії-перевізники наповнюють транспортні засоби носилками, кріслами, ковдрами та іншим обладнанням, яке буде потрібне пацієнтам у конкретних випадках. З такими організаціями доставка хворих із лікарні додому проходить спокійніше. У 2023 році знайти пропозиції недорогих та якісних послуг із перевезення пацієнтів просто.

Вам може бути цікаво
Перевезення пацієнтів у Києві
Перевезення пацієнтів у Києві
Важливі моменти під час підготовки до транспортування до лікарні
Важливі моменти під час підготовки до транспортування до лікарні