phone

Як працює служба перевезення лежачих хворих?

Головне, про що необхідно пам’ятати, коли ви ставите собі питання про те, як працює служба перевезення лежачих хворих, це те, що має бути забезпечена повна безпека та комфорт. З цією метою не підійде таксі чи особистий транспорт. У таких автомобілях недостатньо місткий салон, немає спеціального медичного обладнання, яке може знадобитися у поїздці. Якщо ви звертаєтеся до служб перевезення, які не займаються наданням послуг лежачим пацієнтам, то завжди є ризик заподіяти шкоду здоров’ю людини.

Як працює служба перевезення лежачих хворих?

Як працює служба перевезення лежачих хворих? Після звернення до диспетчера 103 TAXI з вами обов’язково зв’яжеться лікар, щоб уточнити стан пацієнта, діагноз, місце призначення. Це необхідно для того, щоб можна було передбачити всі деталі, взяти в поїздку потрібні препарати, обладнання для моніторингу стану та надання допомоги.

У всіх наших автомобілях є одноразові простирадла, памперси, подушки, ковдри, вода для хворого та його родичів, які зможуть супроводжувати хворого у поїздці. Якщо передбачається тривала поїздка, ми передбачаємо можливість зробити зупинки для відпочинку.

Також бригада супроводжуючих обов’язково включатиме санітарів, які допоможуть винести лежачого хворого з квартири, спустити його до автомобіля, розмістити у транспорті, а після прибуття на місце доставити прямо до квартири або лікарняної палати.

Переваги служби перевезення хворих

Коли необхідно перевезти пацієнта до лікувального закладу, додому після операції або лікування в іншу країну, перед родичами хворої людини завжди постає безліч питань щодо організації поїздки. Державні служби не можуть забезпечити необхідний рівень комфорту для хворої людини. Наші автомобілі обладнані кондиціонерами, обігрівачами, пристроями для надійної фіксації хворого на ношах. Якщо ж перевозиться людина в інвалідному візку, то вона також буде надійно зафіксована для безпеки.

Переваги служби перевезення хворих з нашої компанії полягають в індивідуальному та дбайливому поводженні з пацієнтом. Ми розуміємо, що людина після травми чи операції почувається дуже погано, потребує особливих умов та можливості отримати медичну допомогу. Перед поїздкою обов’язково збирається інформація про діагноз пацієнта, його стан та хворого супроводжуватиме лікар необхідного профілю.

Якщо ви дбаєте про те, щоб поїздка вашого хворого родича пройшла максимально безболісно для нього, звертайтеся до 103 TAXI. Ми знаємо, як це здійснити і при цьому гарантуємо, що вам не доведеться переплачувати. Наша компанія доставить хвору людину в місце призначення швидко, безпечно і надійно, і позбавить вас усіх пов’язаних з цією непростою справою турбот.

Вам може бути цікаво
Как же подготовить лежачего больного к перевозке?
Как же подготовить лежачего больного к перевозке?
Як транспортувати лежачого пацієнта до іншого міста?
Як транспортувати лежачого пацієнта до іншого міста?