phone

Как же подготовить лежачего больного к перевозке?

Необхідність у перевезенні лежачої людини може виникнути з різних причин. Операція, обстеження, переведення до іншої лікарні. Буває так, що необхідно перевезти хворого не просто з одного медичного закладу до іншого, а транспортувати його до іншого міста і навіть до іншої країни.

Перед планованою поїздкою сімейний або лікар повинен оглянути пацієнта, оцінити його стан і складність поїздки. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, чи дозволяє стан пацієнта витримати переїзд. Але іноді, незалежно від стану людини, його потрібно транспортувати. І тоді у близьких постає питання – як підготувати лежачого хворого до перевезення?

Для того, щоб зробити поїздку якомога безпечніше, краще скористатися послугами служб, що спеціалізуються на таких переїздах. Таким чином можна забезпечити перевезення у спеціально передбаченому для хворих транспорті. Якщо передбачається подорож тривалістю більше двох годин, краще, якщо пацієнта супроводжуватиме медик.

Близькі, які організовують транспортування, повинні враховувати той факт, що транспортна компанія, яка виконуватиме перевезення, має обов’язково мати ліцензію на право займатися такою діяльністю. У машинах обов’язково мають бути ноші, інвалідне крісло, пристосування для фіксації. Також мають бути передбачені місця для родичів, які супроводжують хворого.

Лежачим та малорухомим пацієнтам необхідна особлива підготовка до транспортування. Ось ці категорії пацієнтів:

  • люди з онкологічними захворюваннями;
  • пацієнти, які перенесли хірургічні операції;
  • люди з серйозними травмами та переломами;
  • люди похилого віку.

Як підготувати лежачого хворого до перевезення?

У тому випадку, якщо людина дуже переживає і хвилюється, її необхідно підтримати і заспокоїти. Якщо ви бачите, що має місце сильна тривожність, краще звернутися до лікаря, який підбере потрібний препарат для зняття тривожності.

Якщо пацієнт приймає ліки, про це необхідно повідомити медика, який супроводжуватиме людину під час перевезення. Також необхідно взяти в поїздку лист призначень та препарати, які приймає пацієнт.

Якщо планується тривала поїздка, варто взяти із собою:

  • негазовану питну воду (краще, якщо вона буде у пляшці зі спеціальним шийкою – непроливайкою);
  • їжу, яка не псуватиметься – дитяче харчування, крекери, печиво, банани;
  • вологі серветки;
  • змінну білизну та шкарпетки;
  • за необхідності – достатня кількість памперсів та пакетів для сміття;
  • за бажання ви можете взяти з собою постільну білизну. Але в цьому немає необхідності, тому що у нас є одноразові простирадла.

Також необхідно передбачити ситуацію, коли стан пацієнта погіршується. Наш медперсонал обов’язково проводитиме моніторинг стану хворого і в разі потреби надасть екстрену допомогу. Всі наші автомобілі обладнані медичною апаратурою та медикаментами. Але все ж таки буде краще, якщо ви зв’яжетесь з нами заздалегідь, щоб ми могли передбачити все необхідне.

Ще один важливий момент, про який треба пам’ятати, щоб підготувати хворого лежачого до перевезення, це можливість сформувати медичну бригаду з урахуванням діагнозу пацієнта. Ми можемо забезпечити супровід пацієнта профільними фахівцями, які гарантовано нададуть йому всю необхідну допомогу.

Вам може бути цікаво
Як працює служба перевезення лежачих хворих?
Як працює служба перевезення лежачих хворих?
Як транспортувати лежачого пацієнта до іншого міста?
Як транспортувати лежачого пацієнта до іншого міста?